VII Mini Piknik Olimpijski tydzień później – Gwiazdy sportu w zasięgu ręki

Fot. Zdzisław Ziółkowski
We wtorek ( 28 września) a nie jak wcześniej planowano 21 września od godz. 10.00 w Szkole Podstawowej Nr 2 w Działdowie odbędzie się po raz VII Mini Piknik Olimpijski organizowany przez Klub Olimpijczyka, Dyrekcję i nauczycieli oraz uczniów z udziałem zaproszonych Gości – medalistów olimpijskich. Powodem przełożenie imprezy jest choroba Wojciecha Fortuny, PKOL też prosił o przesunięcie terminu.

Na 7 pikniku w „dwójce” na obiektach przy ulicy Sportowej 1 uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją „formę” w różnych sportach i zabawach ,” ćwiczeniach cielesnych” tj. koszykówka, piłka nożna plażowa, łucznictwo, tenis stołowy, baseball five, szachy, golf, torze przeszkód na rowerze, wyścigach kapsli, przeciąganiu liny, grach i zabawach sprawnościowych oraz popróbować swoich sił z olimpijczykami.

Zaproszenia na Mini Piknik otrzymali : Zbigniew Lubiejewski – złoty siatkarz z Montrealu 1976 , któremu kibicowałem podczas odsłaniania swojej Gwiazdy na Obchodach Centralnych „DNI OLIMPIJCZYKA” w Suwałkach , Wojciech Fortuna – złoty skoczek narciarski z Sapporo 1972 / na Jego zaproszenie gościłem w Suwałkach/, Dariusz Goździak – złoty pięcioboista z Barcelony 1992, Patryk Chojnowski– złoty medalista paraolimpijski w tenisie stołowym TOKYO 2020 oraz Luiza Złotkowska – brązowa i srebrna łyżwiarka szybka z Vancouver 2010 i Soczi 2014 i Marian Sypniewski dwukrotny brązowy medalista we florecie z Moskwy 1980 i Barcelony 1992. Uczestnicy będą mogli spotkać się , porozmawiać o sporcie wyczynowym z największymi tuzami polskiego sportu.

Zdzisław Ziółkowski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo' sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x