W Olecku nie ma czasu na nudę – Jest okazja zadbać o kondycję !

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku w okresie przed i międzyświątecznym oferuje swym mieszkańcom, również przybyłym gościom wiele imprez o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Warto więc wykorzystać czas wolny i zadbać o swoja kondycję. Wybór jest duży, od gier zespołowych w hali, poprzez zabawy w basenie po rekreację na wolnym powietrzu. W imieniu organizatorów zapraszamy oczywiście do udziału, a przynajmniej do kibicowania. Oto szczegółowe propozycje Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku.

 

1.Świąteczny Turniej siatkarskich ,,czwórek” o Puchar Oleckiej Szkoły Pływania: ,,Active Swim” Termin i miejsce: 22.12.12 r (sobota), godz. 11.00, hala ,,LEGA” w Olecku.
Turniej rozegrany zostanie rozegrany oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Wpisowe: 30 zł od drużyny. Nagrody: pamiątkowe dyplomy i puchary dla najlepszych drużyn.

2.,,Pływaj z nami” – Gry i zabawy na basenie. Termin i miejsce: 22.12.12r (sobota), godz. 11.00-13.00, basen ,,LEGA” w Olecku. Impreza skierowana jest dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wstęp wolny dla uczestników imprezy.

3.XIV Noworoczny Mecz piłki nożnej: ,,Czarni” Olecko – Reszta Świata. Termin i miejsce: 01.01.13r (wtorek), godz. 12.00, Stadion MOSiR ze sztuczną nawierzchnią.

4.VIII Noworoczny Turniej tenisa ziemnego. Termin i miejsce: 01.01.13r, godz. 15.00, hala ,,LEGA” w Olecku. Turniej zostanie rozegrany w kategorii open oraz do lat 16-tu.

Zapraszamy do udziału i kibicowania!

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x