W PKOl. preludium przed Londynem – Pogadać z Czerkawskim – bezcenne!

W Warszawie już po raz 13 odbył się Piknik Olimpijskim zorganizowany przez Polski Komitet Olimpijski .Jak co roku nie zabrakło na pikniku przedstawicieli Klubu Olimpijczyka z Gimnazjum Nr 2 w Działdowie. Tym razem reprezentowały dziewczęta z klasy II a sportowej z trenerką Marią Szczypińską. Uczennice wzięły udział w licznych konkursach zdobywając wiele nagród i mogły pochwalić się swoją wiedzą przed olimpijczykami i tysiącami warszawiaków. Tradycyjnie zbierały autografy olimpijczyków i sportowców a furorę wśród płci pięknej robił oblegany ze wszech stron Mariusz Czerkawski.

 

Teraz czekamy na popisy i medale naszych sportowców w Londynie. Uroczystego otwarcia Pikniku dokonał prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Andrzej Kraśnicki, a na scenie towarzyszyło mu blisko dwustu mistrzów i medalistów olimpijskich. A. Kraśnicki przypomniał, że pikniki to już tradycyjne spotkania zarówno z wielkim sportem olimpijskim jak i z rekreacją fizyczną promującą zdrowy styl życia. Nawiązał do dotychczasowych olimpijskich sukcesów biało-czerwonych, na które składa się 275 medali z igrzysk letnich i zimowych, ale i do czekających nas już za 62 dni igrzysk londyńskich.

{AdmirorGallery}piknik5{/AdmirorGallery}

Opiekun Klubu Olimpijczyka Zdzisław Ziółkowski.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x