W Wydminach też premiera „BiegamBoLubię” – Zdrowie, kondycja i…ubywające kilogramy

Już w najbliższą sobotę o godz. 9:30 na stadionie gminnym w Wydminach odbędą się pierwsze tegoroczne zajęcia w ramach ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię, której patronuje radiowa „Trójka”. BiegamBoLubię to bezpłatne zajęcia dla biegaczy amatorów. Na stadion może przyjść każdy, bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności. Wydminy  są jedyną wsią wśród ponad 40 miast biorących udział w akcji.

 

O akcji opowiada Bartek Osior, trener BiegamBoLubię w Wydminach

–  „Udział w zajęciach BiegamBoLubię to doskonały pomysł dla osób, które nie koniecznie wiedzą, od czego zacząć swoją przygodę z bieganiem. W odróżnieniu od innych form aktywności uczestnictwo w zajęciach jest całkowicie bezpłatne, a my, trenerzy jesteśmy od tego, żeby każdemu pomóc, doradzić i oczywiście zachęcić do biegania. Bieganie jest najprostszą, najtańszą i ogólnodostępną formą aktywności. Przełom zimy i wiosny to doskonały okres na początek nowego rozdziału w naszym życiu. Swoje zaproszenie na stadion w szczególności kieruję do tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się postawić pierwszego kroku. Zdrowie, kondycja, ubywające kilogramy, radość czy spotkanie z innymi biegaczami- każdy powód jest dobry, żeby w sobotę o 9:30 przyjść, a właściwie przybiec na stadion!”

{AdmirorGallery}wydy21{/AdmirorGallery}

Wydminy  są jedyną wsią wśród ponad 40 miast biorących udział w akcji. 12-go maja członkowie klubu BiegamBoLubię Wydminy wezmą udział w Półmaratonie w Trokoach na Litwie. Na liście uczestników jest już ponad 60 nazwisk biegaczy z Wydmin! „Chętnych do wspólnego wyjazdu ciągle przybywa. Rok temu zdobyliśmy puchar jako najliczniejszy klubu zagraniczny. Wiele wskazuje na to, że w tym roku uda nam się obronić ten zaszczytny tytuł.” – mówi Bartek Osior.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x