Wakacje z MOSiR-em w Elblągu na półmetku – Upał nie zwalnia z ruchu

To już piąty tydzień „Wakacji z MOSiR-em” i kolejne atrakcje przygotowane dla mieszkańców naszego miasta, którzy pragną aktywnie spędzić letni czas. Już we wtorek 29 lipca, a także w czwartek 31 lipca będzie można wziąć udział w Akademii Tenisa Ziemnego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych prowadza wykwalifikowani instruktorzy. Godziny zajęć 10:00 – 12:00.

Tradycyjnie już, środa będzie dniem, w którym odbywają się warsztaty Nordic Walking, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia dla miłośników chodzenia z kijkami rozpoczynają się o godz. 9.00. Zbiórka tradycyjnie przy Muszli Koncertowej. Natomiast tym wszystkicm, którym maszerowanie raz w tygodniu nie wystarcza, przygotowano także zajęcia weekendowe. Te odbywają się w soboty i niedziele od godz. 8.00. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 502-358-016.

Również w środę 30 lipca odbędzie się III turniej tenisa stołowego. Zawody zostaną przeprowadzone w hali lodowiska „Helena” przy ul. Karowej 1. Zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 9:30, początek gier godz. 10:00.

Niezwykle aktywnie zapowiada się czwartek, 31 lipca. Oprócz wspomnianych wyżej zajęć Akademii Tenisa Ziemnego, zapraszamy dzieci i młodzież na zawody Trio Basket, które zostaną rozegrane na Orliku przy ZS nr 1 ul. Korczaka 34. Zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 13:30, początek gier godz. 14:00. Kontynuowane będą również „Siatkarskie czwartki” na obiektach przy ul. Mazurskiej. Zawody przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, a w zawodach mogą uczestniczyć trzyosobowe zespoły dziewcząt, chłopców lub mieszane. Początek rywalizacji o godz. 16.30, zapisy przyjmowane będą na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów.

W ofercie MOSiR-u coś dla siebie znajda także panie, które stawiają na aktywny wypoczynek. W każdy wtorek i czwartek w hali lodowiska Helena odbywają się zajęcia Letniej Szkoły Zumby. Zumba fitness to aerobik połączony z tańcem latino. Na zajęciach bardzo szybko można poprawić kondycję i spalić zbędne kalorie. Dodatkowo to świetna okazja do wspólnej zabawy. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od godz. 10.00. Więcej na temat zajęć można dowiedzieć się dzwoniąc pod nr 506-166-886.

W trakcie całego tygodnia, w hali lodowiska „Helena”, w godz. 10:00 – 14:00 można skorzystać ze stołów do tenisa stołowego oraz boisk do koszykówki. Sprzęt sportowy można wypożyczyć w dziale imprez MOSiR za okazaniem legitymacji szkolnej. Sprzęt i boiska są użyczane nieodpłatnie.

{AdmirorGallery}mosir47{/AdmirorGallery}

Więcej informacji o wakacyjnej ofercie, szczegółowy kalendarz imprez, terminarze, wyniki, tabele oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w zakładce imprezy sportowe/Wakacje z MOSiR-em 2014.

Tekst i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x