Wikingowie z rewizytą w Kaliningradzie – Taki kontakt to same korzyści

Drużyna Feniks - Kaliningrad w ramach podziękowań za możliwość wspólnej gry z naszymi Wikingami w tak prestiżowym turnieju międzynarodowym w hokeju na lodzie w Łodzi jakim był Kosyl Cup zaprosiła naszych zawodników na wspólne treningi i koleżeński mecz sparingowy do Kaliningradu. Wikingowie z przyjemnością skorzystali z zaproszenia, wraz z trenerem i kilkoma rodzicami gościli przez dwa dni w tym mieście, gdzie mieli okazję uczestniczyć w treningach kolegów z drużyny Feniks i sprawdzić swoje możliwości w meczu z miejscową drużyną.

 

Gospodarze nie zapomnieli o naszych hokeistach również w czasie wolnym i zaprosili elblążan na miejscowy basen, gdzie Wikingowie wzięli udział w koleżeńskich zawodach pływackich, w których wypadli znakomicie, a relaks i odpoczynek po zmaganiach pływackich zapewniła im sauna i inne atrakcje wodne. To dobra zapowiedź rozpoczynającej się współpracy z tak doświadczonym klubem jakim jest Feniks  Kaliningrad. O klasie i wartościach rosyjskiego hokeja nie trzba chyba nikogo przekonywać.Naszym młodym hokeistom na pewno przydadzą się nowe doświadczenia a i miłe wspomnienia na pewno zostaną na długo pamięci.
Wyjazd do Kaliningradu i rozpoczynająca się międzynarodowa współpraca był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miasta w Elblągu.

{gallery}hoke9{/gallery}

Strona internetowa Wikingów Elbląg

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x