Wspaniały debiut Kacpra Kirklewskiego – Sport to kopalnia pomysłów

Blisko 100 osób przybyło w piątek (12.04.2013 r.) do Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie, by obejrzeć wystawę zdjęć Kacpra Kirklewskiego „SportKlatka”. Organizatorem wernisażu byli: Urząd Miasta Olsztyna, Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Zdjęcia bardzo podobały się wszystkim gościom piątkowego spotkania. Nie brakowało głosów zachwytu, braw oraz kwiatów.

 

Na wstępie Marek Makowski – Kierownik Działu Sportu i Organizacji Imprez OSiR w Olsztynie przywitał gości przybyłych na spotkanie. Oficjalnie wernisaż otworzyła Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Olsztyna – Alicja Patalon, która odczytała list gratulacyjny Prezydenta Miasta Olsztyna Piotra Grzymowicza skierowany do autora zdjęć.

Część oficjalną zakończył Kacper Kirklewski, który we wzruszający sposób podziękował wszystkim przybyłym osobom na dzisiejszą wystawę fotograficzną.

Zdjęcia bardzo podobały się wszystkim gościom piątkowego spotkania. Nie brakowało głosów zachwytu, braw oraz kwiatów, które Kacper otrzymał od swoich przyjaciół, nauczycieli oraz miłośników fotografii. O sukcesie wernisażu świadczą najlepiej wpisy do księgi pamiątkowej Muzeum Sportu. Jest ich dużo i wszystkie świadczą o dużym zachwycie nad talentem Kacpra Kirklewskiego. Między innymi Ewa Wieliczko – nauczycielka Kacpra napisała: „Gratuluję Ci Kacprze pierwszej indywidualnej wystawy, (w tak młodym wieku). Życzę dalszej twórczej działalności i nieustającego entuzjazmu do fotografii i sportu”

Wystawę można oglądać w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie w hali „Urania” Al. Piłsudskiego 44 (II piętro) codziennie w godz. 10.00-15.00.

{AdmirorGallery}kirklewski15{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x