Z okazji Święta Policji – Poza boiskiem jedna drużyna

Z okazji Święta Policji na boisku przy ul. Skrzydlatej w Elblągu odbył się osobliwy mecz,  w którym reprezentacja samorządowców i zaproszonych gości pokonała policjantów 3:2.  Kibice nie narzekali na brak emocji, bo wynik do końca był sprawą otwartą, a zachwyt wzbudzały  indywidualne popisy uczestników.

Choć na boisku zagraliśmy przeciwko sobie, to w pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców jesteśmy jedną drużynąpowiedział po meczu marszałek Jacek Protas. Władze województwa systematycznie wspierają służby mundurowe. Na przykład w tym roku policja otrzymała nowe radiowozy oraz łodzie, a środki na ich zakup pochodziły z wdrażanych przez nas funduszy unijnych.

W drużynie samorządu wystąpili także m.in  Jerzy Wcisła, przewodniczący Rady Miasta Elbląga oraz Ryszard Zagalski, przewodniczący Rady Powiatu Elbląskiego. Gościnnie zagrał również poseł Piotr Cieśliński.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x