Zawody kontrolne kadr przyszłych 5-boistów – Elbląskie orły i orliki w Pasymiu

W dniach 05-07.10.2012 w Pasymiu odbyły się Zawody Kontrolne Kadr Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego do lat 16.Impreza miała charakter międzynarodowy, oprócz czołówki polskiej młodzieży startowali Rosjanie i Litwini. W stawce była oczywiście grupa z elbląskich klubów: Orzeł i Orlik. Wśród dwuboistów na uwagę zasługuje wysokie 15 miejsce Krzysztofa Jabłonowskiego (Orlik), w rywalizacji starszych zawodników (trójbój) na początku drugich dziesiątek znaleźli się: Mateusz Gutowski i Martyna Jankowiak (Orlik) Odbyły się również zawody 10-latków, ale tu obsada była nieliczna.

 

Dwubój

Chłopcy

1 Sasnowskij Wladislav Wilno 1998 0:58:45 1188 3:21:07 912 2100

2 Gajdziński Konrad MKP Myślibórz 1999 1:01:44 1152 3:18:80 932 2084

3 Pieniaszek Dominik UKS Ósemka Starogard 1999 1:04:74 1112 3:15:78 956 2068

4 Pawlikowski Jakub UKS Żoliborz Warszawa 1999 1:07:31 1084 3:13:04 976 2060

5 Ozimek Kacper UKS Żoliborz Warszawa 1999 1:04:37 1116 3:17:70 940 2056

6 Jaszczerski Michał MKS Sambor Tczew 1999 1:06:35 1092 3:16:73 948 2040

………………………………………………………………………………………………………

15 Jabłonowski Krzysztof UKS Orlik Elbląg 2000 1:15:99 980 3:37:84 780 1760

54 Saunders Marek UKS Orlik Elbląg 2000 1:31:84 788 4:10:53 516 1304

59 Licznerski Kacper UKS Orlik Elbląg 1999 1:32:97 776 4:20:62 436 1212

61 Górny Tomasz UKS Orlik Elbląg 2000 1:26:47 852 4:35:11 320 1172

Dziewczęta

1 Laskowska Weronika UKS Ósemka Starogard 1999 1:07:62 1080 3:40:75 996 2076

2 Wawrzynkiewicz Wiktoria UKS Żoliborz Warszawa1999 1:06:44 1092 3:46:70 948 2040

3 Kładoczna Julia UKS Żoliborz Warszawa 1999 1:09:88 1052 3:47:56 940 1992

4 Junak Nikola SKS Delfin Łódź 2000 1:09:42 1056 3:55:14 880 1936

5 Arim Aleksandra UKS Ósemka Starogard 2000 1:15:61 984 3:57:16 864 1848

6 Myrcha Maria UKS Żoliborz Warszawa 1999 1:09:22 1060 4:08:42 776 1836

…………………………………………………………………………………………….

50 Górna Julia UKS Orlik Elbląg 2001 1:34:22 760 4:30:92 596 1356

52 Stankiewicz Joanna UKS Orlik Elbląg 2000 1:36:31 736 4:52:70 420 1156

Ranking klubowy

1 UKS Żoliborz Warszawa 8148

2 UKS Ósemka Starogard Gdański 7692

3 MKP Myślibórz 7132

4 UKS Atut Częstochowa 6920

5 UKS 48 Częstochowa 6712

6 UKS Wiking Radomsko 6420

………………………………………………………..

7 Kaliningrad 6388

8 UKS Orlik Elbląg 5576

Zawody młodszych roczników

Chłopcy

1 Semionov Pavel Kaliningrad 2002 0:43:48 130,44 2:09:57 130 260,01

2 Saunders Daniel UKS Orlik Elbląg 2002 0:48:88 146,64 2:11:69 132 278,33

3 Pieniaszek Diego UKS Ósemka Starogard 2003 0:47:79 143,37 2:36:20 156 299,57

4 Slepchenko Platon Kaliningrad 2002 0:46:64 139,92 2:40:20 160 300,12

5 Mleinik Vladimir Kaliningrad 2002 0:46:36 179,08 2:34:63 155 333,71

Dziewczęta

1 Gutowska Maria UKS Orlik Elbląg 2004 0:41:07 123,21 2:45:07 165 288,28

2 Waśniewska Martyna UKS Orlik Elbląg 2004 0:49:91 149,73 2:23:71 144 293,44

3 Ryzhkova Alina Kaliningrad 2002 0:43:07 129,21 2:47:38 167 296,59

4 Karska Weronika UKS Orlik Elbląg 2003 0:57:23 171,69 2:35:01 155 326,7

Trójbój

Chłopcy

1 Piskorski Ryszard UKS Żoliborz Warszawa 1997 2:10:13 0 1240 397 0 988 6:43:37 984 3212

2 Dąbrowski Paweł MKP Myślibórz 1998 2:18:66 0 1140 427 0 1108 6:56:23 932 3180

3 Ławrynowicz Daniel MKS Sambor Tczew 1997 2:15:82 0 1172 390 0 960 6:53:22 944 3076

4 Savich Aleksy Kaliningrad 1997 2:23:27 0 1084 409 0 1036 7:14:99 860 2980

5 Sauch Viktor Kaliningrad 1998 2:17:05 0 1156 379 0 916 7:06:75 892 2964

6 Bonik Mikołaj UKS Żoliborz Warszawa 1997 2:07:57 0 1272 364 0 856 7:25:71 816 2944

……………………………………………………………….

12 Gutowski Mateusz UKS Orlik Elbląg 1998 2:20:49 0 1116 389 0 956 7:53:82 704 2776

24 Szczygieł Adam KS Orzeł Elbląg 1997 2:31:23 0 988 388 0 952 8:20:17 596 2536

26 Siudziński Patryk KS Orzeł Elbląg 1998 2:29:06 0 1012 316 0 664 7:34:13 780 2456

30 Gołota Sebastian KS Orzeł Elbląg 1998 2:35:80 0 932 327 0 708 8:31:51 552 2192

Dziewczęta

1 Michalak Jagoda MKP Myślibórz 1997 2:24:80 0 1184 430 0 1120 8:00:68 916 3220

2 Boroń Nikola MKP Myślibórz 1998 2:30:62 0 1116 379 0 916 7:36:98 1012 3044

3 Semionova Elizaveta Kaliningrad 1997 2:34:19 0 1072 425 0 1100 8:14:15 860 3032

4 Skowyrska Agnieszka UKS Dwójka Morena 1998 2:36:52 0 1044 373 0 892 7:42:67 988 2924

5 Kędziora Magdalena UKS Dwójka Morena 1997 2:32:11 0 1096 360 0 840 8:11:54 872 2808

6 Kryczka Monika UKS 48 Częstochowa 1997 2:36:22 0 1048 402 0 1008 8:48:28 724 2780

…………………………………………………………………………………………

11 Jankowiak Martyna UKS Orlik Elbląg 1997 2:44:96 0 944 367 0 868 8:58:20 684 2496

Ranking klubowy

1 MKP Myślibórz 12336

2 Kaliningrad 11716

3 UKS Dwójka Morena 10328

4 UKS Atut Częstochowa 9880

5 UKS Żoliborz Warszawa 8872

6 SKS Start Łódź 7732

…………………………………………………

7 MKS Sambor Tczew 7496

8 Kowno 6956

9 UKS Orlik Elbląg 5272

10 KS Orzeł Elbląg 4992

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x