Dobry test przed Dakarem – Hołek trzeci w Maroku

Krzysztof Hołowczyc zajął trzecie miejsce w klasyfikacji kierowców samochodowych w zakończonym w sobotę Rajdzie Maroka.. Doskonały rezultat, biorąc pod uwagę treningowy charakter tego występu. Olsztyński zawodnik nie ukrywa, że jego priorytetem jest najbardziej prestiżowy rajd Dakar, do którego przygotowuje się wyjątkowo starannie. Świadczy o tym wypowiedź Krzysztofa Hołowczyca na mecie zakończonej w sobotę imprezy.

– Ten rajd był wszystkim wielkim testem, a nie walką o miejsce. Na nią będzie dopiero czas w Rajdzie Dakar. Bardziej liczył się zespół oraz przetestowanie poszczególnych podzespołów nowego auta i nauczenie się go tak, by móc wykorzystać pełnię jego możliwości. Bardzo się cieszę, że dojechaliśmy do mety, przejechaliśmy wszystkie OS-y ,zrobiliśmy wiele kilometrów w trudnych warunkach i z całą odpowiedzialnością możemy zaliczyć ten rajd do udanych – podsumował Hołowczyc.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x