Liga Warmińsko-Mazurska Wyciskania Sztangi Leżąc (2) Orzysz 2020 – Stalowe mięśnie

Liga warmińsko-mazurska wyciskania sztangi leżąc facebook
W Orzyszu odbył się w sobotę (15 sierpnia) II Rzut Ligi Warmińsko-Mazurska Wyciskania Sztangi Leżąc. Uczestnicy walczyli w Otwartych Mistrzostwach Orzysza o Puchar Burmistrza, a impreza przebiegała pod hasłem „Stalowa sztanga”. Obsada znów liczna i doborowa. Rywalizowano w różnych kategoriach (junior, senior, masters, kobiety, mundurowi, niepełnosprawni). Prowadzono też klasyfikacje drużynową, w które zwyciężyli sztangiści Wake UP Club Węgorzewo, przed MLKS Siła Bartoszyce i 15GBZ/Team Wrocław.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli (wyniki open bez podziału na wagę ciała) juniorzy: Patryk Skrzecz ( Wake Up Club Węgorzewo), kobiety: Oktawia Lurka (18 Pułk Rozpoznawczy Łomża), mundurowi: Tomasz Trzciński (15GBZ/Team Wrocław), mastersi: Krzysztof Traczyk (Brwinów), seniorzy: Rafał Śrutkowski (Wake UP Club Węgorzewo), niepełnosprawni: Marek Rynkiewicz IKS Integracja Conan Giżycko.

Najlepsze rezultaty w punktacji Wilks’a uzyskali: Tomasz Śrutkowski, Marcin Garbas (1128/Metro Flex Wrocław) i Tomasz Trzciński

Trzecia runda odbędzie się 30 sierpnia w Ostródzie (Kajkowo)

Wyniki indywidualne (open)

Juniorzy

1 Patryk Skrzecz Wake Up Club Węgorzewo 180 kg 111.9600

2 Kacper Kłos Pisz 177.5 kg 106.9260

3 Jakub Pączkowski Mendelejew Team 160 kg 104.8480

4 Michał Perżyło Banie Mazurskie 150 kg 99.2250

5 Szymon Tarwacki Mendelejew Team 170 kg 99.1270

6 Mateusz Ratkowski Mendelejew Team 140 kg 85.8340

Kobiety

1 Oktawia Lurka 18 Puł rozpoznawczy Łomża 122.5 kg 81.1440

2 Katarzyna Kozakiewicz Wake UP Club Węgorzewo 95 kg 71.6680

3 Daria Walczykiewicz Zagłębie Relax Lubin 77.5 67.7738

4 Justyna Ząbek MLKS Siła Bartoszyce 95 kg 63.6880

5 Daria Lewandowska Team Wrocław 82.5 kg 61.7595

6 Ewa Gimerska Siłownia pod Rywalem 4WMBOT 62.5 kg 49.7000

Mundurowi

1 Tomasz Trzciński 15GBZ/Team Wrocław 215 kg 131.3865

2 Patryk Popiołek 15GBZ/Team Wrocław 180 kg 130.3560

3 Karol Żukowski Wake UP Club Węgorzewo 192.5 127.5890

4 Piotr Szczerbik 9 Puł Rozpoznawczy 200 kg 121.9200

5 Grzegorz Joka 15GBZ/Team Wrocław 190 kg 120.6880

6 Paweł Sztachelek Młode Wilki 200 kg 115.4800

Masters

1 Krzysztof Traczyk Brwinów 180 kg 113.3640

2 Jacek Krysiuk 15GBZ/Team Wrocław 165 kg 110.2200

3 Robert Pastuszka Pisz 180 kg 104.2380

4 Ryszard Kałamarz IKS Integracja Conan Giżycko 165 97.7295

5 Waldemar Woźniak Zagłębie Relax Lubin 145 kg 97.2080

6 Kazimierz Tamiłowski LKS Piast Łaszyn 140 kg 93.4500

Seniorzy

1 Rafał Śrutkowski Wake UP Club Węgorzewo 250 kg 144.6500

2 Marcin Garbas 1128/Metro Flex Wrocław 200 kg 137.0800

3 Krzysztof Mandzak MLKS Siła Bartoszyce 202.5 131.1998

4 Daniel Rybak Jonkowo 230 kg 129.9500

5 Marek Makarewicz MLKS Siła Bartoszyce 225 kg 127.2600

6 Tomasz Leszczyński MLKS Siła Bartoszyce 190 kg 126.8250

Niepełnosprawni

1 Marek Rynkiewicz IKS Integracja Conan Giżycko 105 kg 77.0385

2 Tomasz Burba IKS Integracja Conan Giżycko 107.5 65.6933

3 Wojciech Burba IKS Integracja Conan Giżycko 47.5 kg 34.8508

Klasyfikacja drużynowa

1 Wake UP Club Węgorzewo (Śrutkowski, Żukowski, Pilwiński) 389.64

2 MLKS Siła Bartoszyce (Mandziak, Makarewicz, Leszczyński) 385.28

3 15GBZ/Team Wrocław (Trzciński, Popiołek, Joka) 382,43

4 Młode Wilki (Sztachelek, Prawdzik, Wojda) 325.46

5 Pisz (Kłos, Pastuszka, Poreda) 294.83

6 Mendelejew Team (Pączkowski, Tarwacki, Ratkowski) 289.91

7 Zagłębie Relax Lubin (Woźniak, Kobus, Walczykiewicz) 247.96

8 IKS Integracja Conan Giżycko (Kałamarz, Rynkiewicz, T. Burba) 240.46

9 Orlik Pozezdrze (Zajnowski, Czarnecki, Kopański) 124.40

giżycko Orzysz Ostóda pisz sport powszechny sporty siłowe Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x