To trzeba i warto zobaczyć – Kto najsilniejszy na Warmii i Mazurach?

14 października od godziny 18:00 w klubie Bollywood Bowling w Elblągu  odbędzie się "Turniej o Tytuł Najsilniejszego Człowieka Warmii i Mazur". Udział w turnieju zapowiedzieli zawodnicy z polskiej czołówki Strong Man, co zapewni rywalizację i show na najwyższym poziomie! Nie zabraknie ciężkiego sprzętu i wielkich emocji!

Jak informuje organizator turnieju Wierzbicki&Kamiński – Będzie to pierwsza, ale nie ostatnia impreza tego typu w Elblągu. W walce o miano najlepszego, zawodnicy zmierzą się w pięciu konkurencjach. Zawodnik z najlepszym wynikiem uzyska tytuł – „Najsilniejszego Człowieka Warmii i Mazur”.
Konkurencje: Axel – 130 kg, ilość powtórzeń, limit czasowy 90 sekund; Martwy ciąg – 300 kg, ilość powtórzeń, limit czasowy 90 sekund; Wyciskanie belki leżąc na ławce poziomej – 170 kg, ilość powtórzeń, limit czasowy 90 sekund; Uchwyt herkulesa – 300 kg, na czas; Waga płaczu przodem – 25 kg, na czas.

To trzeba i warto zobaczyć. Wstęp dla kibiców na zawody jest biletowany. Serdecznie zapraszamy!

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x