Młodzieżowe MP Bydgoszcz 2020 – Maciek Kowalewicz celnie jak zwykle ( trzy razy złoto)

Fot. Bogdan Kowalewicz
W dniach 24-27.-9.2020 na strzelnicy bydgoskiego Zawiszy odbyły Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie w których uczestniczył Maciej Kowalewicz TS Gwardia Olsztyn - student Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (wydział Geoinżynierii). Zanotował trzy występy i zdobył trzy złote krążki. W konkurencji KPN 60 strzałów Maciek zakwalifikował się do finału z najlepszym wynikiem 620,9 pkt. W finale również zajął pierwsze miejsce zdobywając tym samym tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski w tej konkurencji.

Drugiego dnia zawodów Maciek startował w konkurencji karabinu dowolnego 3×40 strzałów i z z rezultatem 1169 pkt. wszedł do finału także z pierwszego miejsca. W finale okazał się najlepszy zdobywając drugi tytuł Mistrza Polski Młodzieżowców z przewagą 10,9 pkt. nad drugim zawodnikiem. W niedzielę gwardzista wystartował w konkurencji KDW 60L i też okazał się najlepszy – 622.1. Zanotował więc maksymalny bilans. Trzy starty – trzy razy złoto.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn sport młodzieżowy strzelectwo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x