Liga szkolna nadal popularna – Motywacja przede wszystkim

Liga Szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich nie traci na popularności. Każdego miesiąca w turnieju składającego się z czterech hierarchicznych części przystępuje prawie 80 zawodników (obowiązuje system szwajcarski 7 rund, tempo 15 minut). Przypominamy, że najbardziej motywującym punktem regulaminu jest system awansów i spadków. Walczy się więc nie tylko o zwycięstwo.

Grudniową rywalizacje wygrał Wojciech Reza, szachista, który w tym roku pokazał się w wielu imprezach – nasza nadzieja na najbliższe sezony.

Wyniki

Tabela wyników 1 liga

1  Wojciech Reza (2)        LO IV Olsztyn  5.5  
2  Łukasz Kotlewski (4)     GIM 22 Olsztyn 5     
3  Piotr Renkowski (1)      GIM 4 Olsztyn  5    
4  Tomasz Rybiński (8)      LO V Olsztyn   5     
5  Dawid Baran (12)         LO VII Olsztyn 4.5   
6  Paweł Klimiuk (19)       ZSE Ostróda    4.5  
7  Artur Olszewski (18)     GIM 2 Olsztyn  4    
8  Piotr Adamowicz (6)      GIM 12 Olsztyn 4    
9  Krzysztof Zieliński (13) KGS Biskupiec  3.5  
10 Michał Trendowski (21)   SP 3 Olsztyn   3     
11 Piotr Głębocki (7)       GIM 1 Ostróda  3     
12 Rafał Krawczyński (14)   ZSEiT Olsztyn  2.5   
13 Marek Adamowicz (5)      SP 13 Olsztyn  2.5   
14 Maciej Wojtunik (10)     GIM 8 Olsztyn  2.5   
15 Mateusz Wójcik (11)      GIM 8 Olsztyn  1.5   

Tabela wyników 2 liga

1  Michał Rosiński (16)        GIM 2 Olsztyn  6     
2  Arkadiusz Pieczyski (30)    SP 9 Olsztyn   6       
3  Aleksandra Wierzbowska (26) SP 1 Ostróda   4.5   
4  Przemysław Gryszko (15)     ZSR Ostróda    4.5   
5  Grzegorz Hennig (17)     SP 10 Olsztyn  4    
6  Wojciech Pielach (24)    SP 1 Ostróda   4    
7  Artur Cieszyński (22)   SP 3 Olsztyn   4      
8  Anita Daliga (27)      SP 10 Olsztyn  3.5   
9  Jakub Daliga (41)       GIM 23 Olsztyn 3       
10 Emil Ejzenberg (20)         LO IV Olsztyn  3    
11 Krzysztof Cis (31)          GIM Barczewo   3     
12 Arkadiusz Bartoszewicz (36) SP 13 Olsztyn  3     
13 Bartosz Trzeciak (34)       SP 3 Ostróda   2.5   
14 Jakub Sławiński (107)       GIM Dywity     2
15 Dawid Smukowski (28)        ZSG-S Olsztyn  2     
16 Bartosz Wener (32)          GIM Barczewo   1    

Tabela wyników 3 liga

1  Marceli Rydzewski (43)   SP 9 Olsztyn     6    
2  Hubert Szachniewicz (33) SP 9 Olsztyn     6    
3  Kacper Loret (39)   SP 3 Działdowo   5     
4  Cezary Hennig (45)  SP 10 Olsztyn    5     
5  Jakub Żółkiewski (57)    SP 1 Kętrzyn     4.5   
6  Konrad Korsch (37)       GIM 1 Ostróda    4    
7  Filip Baran (46)         KSP Olsztyn      4    
8  Mateusz Mędrek (29)      GIM 2 Olsztyn    4    
9  Kacper Borgosz (35)      SP 30 Olsztyn    4    
10 Emilia Krejner (60)      SP 30 Olsztyn    4    
11 Edward Lemański (44)     ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5  
12 Dominik Bogdański (52)   SP 30 Olsztyn    3     
13 Szymon Szczech (42)      SP 10 Olsztyn    3    
14 Wojciech Sikorski (77)   SP 30 Olsztyn    3      
15 Dawid Szafirsztejn (61)  SP 10 Olsztyn    3     
16 Tomasz Froehlich (51)    GIM 2 Ostróda    3     
17 Adrianna Konieczna (53)  ZSE-H Olsztyn    2     
18 Jakub Orłowski (50)      SP 3 Olsztyn     2     
19 Adrian Selwon (64)       SP 10 Olsztyn    1    
20 Kacper Dawid (76)        ZSE-H Olsztyn    0     

Tabela wyników 4 liga

1  Krystian Jacyno (101)    GIM 22 Olsztyn   7    
2  Mateusz Kumiszczo (54)   GIM 22 Olsztyn   6     
3  Weronika Krejner (80)    SP 30 Olsztyn    5    
4  Tomasz Stasiewicz (103)  SP 3 Olsztyn     5    
5  Paweł Strepikowski (84)  SP 3 Olsztyn     4.5  
6  Krystian Lenkiewicz (78) LO Eprom Olsztyn 4    
7  Piotr Storożenko (83)    GIM 23 Olsztyn   4     
8  Piotr Obolewicz (90)     SP 1 Kętrzyn     4    
9  Julia Bryś (91)          SP 30 Olsztyn    4     
10 Oskar Twarowski (79)     ZS1 SP 5 Kętrzyn 4      
11 Dawid Witka (71)         GIM 2 Ostróda    4     
12 Wojciech Olenkowicz (56) ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5   
13 Mateusz Brzozowy (72)    ZSB Olsztyn      3.5    
14 Nikola Bohdanowicz (73)  SP 25 Olsztyn    3.5  
15 Milena Stefańska (102)   GIM Barczewo     3     
16 Maciej Kołecki (105)     SP 30 Olsztyn    3    
17 Paweł Krawczyński (81)   SP 3 Olsztyn     3    
18 Łukasz Selwon (67)       SP 10 Olsztyn    3     
19 Klara Bekier (89)        SP 10 Olsztyn    3    
20 Martin Bulkowski (70)    GIM 3 Olsztyn    2.5  
21 Damian Ewertowski (75)   ZSE-H Olsztyn    2.5   
22 Jakub Pupek (99)         SP 30 Olsztyn    2    
23 Kacper Woźniak (106)     SP 30 Olsztyn    2     
24 Patrycja Gil (88)        ZSZ Ostróda      2    
25 Krzysztof Narel (104)    GIM 6 Olsztyn    1

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x