Liga Szkolna Warmii i Mazur – Olsztyn kontra Działdowo

Przed nami kolejna runda ligi szkolnej Warmii i Mazur w szachach szybkich (14 i 15 stycznia godz. 10.15 Zespół Szkół Budowlanych, ale wróćmy na chwile do turniejów grudniowych (rozgrywki odbywają się raz w miesiącu). W ostatniej imprezie roku frekwencja była znakomita. W trzech najlepszych liga liczba uczestników jest limitowana, w czwartej do rywalizacji przystąpiło aż 40 szachistów. Wśród najlepszych zaciętą walkę stoczyli reprezentanci Olsztyna i Działdowa, z której zwycięsko wyszedł gimnazjalista Se stolicy województwa Artur Olszewski.


I liga

1 OLSZEWSKI, Artur (4)GIM 2 Olsztyn  6     
2 CHRECZUCH, Arkadiusz (7)ZS 1 Działdowo 5.5  
3 KLIMEK, Cezary (113)ZSE-H Olsztyn  4.5  
4 NOWAKOWSKI, Krystian (18)ZS 1 Działdowo 4.5  
5 EJZENBERG, Emil (115)LO IV Olsztyn  4    
6 ADAMOWICZ, Piotr (6)ZSEiT Olsztyn  4     
7 ROSIŃSKI, Michał (15)GIM 2 Olsztyn  3.5    
8 KLIMIUK, Paweł (13) ZSE Ostróda    3.5   
9 WÓJCIK, Mateusz (8)GIM 8 Olsztyn  3.5  
10 ADAMOWICZ, Marek (5)GIM 12 Olsztyn 3    
11 WOJTUNIK, Maciej (14)GIM 8 Olsztyn  3    
12 TRENDOWSKI, Michał (10)SP 3 Olsztyn   3     
13 HENNIG, Grzegorz (16)GIM 5 Olsztyn  3     
14 DALIGA, Anita (17)SP 10 Olsztyn  2.5   
15 PIECZYSKI, Arkadiusz (11)GIM 23 Olsztyn 2.5   
16 TRZECIAK, Bartosz (12)SP 3 Ostróda   0

II liga

1 CIESZYŃSKI, Artur (22) GIM 3 Olsztyn 6    
2 ŁUŻEWICZ, Kacper (31) ZS 1 Działdowo 5.5  
3 ŻÓŁKIEWSKI, Jakub (20)SP 1 Kętrzyn 5     
4 WIERZBOWSKA, Aleksandra(9)SP 1 Ostróda 5    
5 HRYMOWICZ, Artur (28)SP Dywity 4     
6 NAWROCKI, Mateusz (114)ZSE-H Olsztyn 3.5   
7 WARMIŃSKI, Michał (43)ZS 1 Działdowo 3.5  
8 SZACHNIEWICZ, Hubert (27)GIM 12 Olsztyn 3.5  
9 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (24)SP 13 Olsztyn 3.5  
10 CIS, Krzysztof (25)GIM Barczewo 3     
11 PIELACH, Wojciech (23)SP 1 Ostróda 3     
12 LEMAŃSKI, Edward (26)ZS1 SP 5 Kętrzyn 3     
13 BILIŃSKI, Artur (30)ZSB Olsztyn 2.5   
14 BARAN, Filip (33)KSP Olsztyn 2.5   
15 HENNIG, Cezary (19)SP 10 Olsztyn 2.5   

III liga

1 SIKORSKI, Wojciech (41)SP 30 Olsztyn 5     
2 STEFAŃSKI, Jakub (50)GIM Barczewo 5     
3 OPOKA, Szymon (29)SP 1 Kętrzyn 5    
4 TWAROWSKI, Oskar (39)ZS1 SP 5 Kętrzyn 5    
5 JORDAN, Adam (42)SP 30 Olsztyn 4.5  
6 OBOLEWICZ, Piotr (38)GIM 3 Kętrzyn 4     
7 KREJNER, Weronika (60)SP 30 Olsztyn 4    
8 STREPIKOWSKI, Paweł (52)SP 3 Olsztyn 4     
9 SZAFIRSZTEJN, Dawid (37)SP 10 Olsztyn 3.5  
10 BOGDAŃSKI, Dominik (49)SP 30 Olsztyn 3.5   
11 OLENKOWICZ, Wojciech (46)ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5   
12 KREJNER, Emilia (48)SP 30 Olsztyn 3.5  
13 WARMIŃSKA, Justyna (45)ZS 1 Działdowo 3    
14 BEKIER, Klara (51)SP 10 Olsztyn 3     
15 RYDZEWSKI, Marceli (35)SP 9 Olsztyn 2.5  
16 KUSIAK, Sebastian (54)SP 10 Olsztyn 2     
17 BRZOZOWY, Mateusz (40)ZSB Olsztyn 2     
18 SIKORSKA, Anna (63)SP 30 Olsztyn 0    

IV liga

1 BOHDANOWICZ, Nikola (67)  SP 25 Olsztyn 6    
2 FEDYK, Kamil (57)GIM 3 Kętrzyn 6    
3 WENER, Bartosy (95)ZSE Olsztyn 6     
4 MADEJ, Wojciech (94)ZS 1 Działdowo 5     
5 PILICHOWSKI, Kacper (72)GIM 2 Ostróda 5    
6 STASIEWICZ, Tomasz (47)SP 3 Olsztyn 5    
7 LENKIEWICZ, Krystian (61)LO Eprom Olsztyn 5     
8 WITKA, Dawid (58)GIM 2 Ostróda 5     
9 WOŹNIAK, Kacper (70)SP 30 Olsztyn 4.5  
10 TRYPUCKI, Bartosz (62)SP 1 Kętrzyn 4.5  
11 KAWIECKI, Łukasz (112)GIM 12 Olsztyn 4.5  
12 KRAWCZYŃSKI, Paweł (75)SP 3 Olsztyn 4    
13 BULKOWSKI, Martin (66)GIM 3 Olsztyn 4    
14 HASIUK, Damian (71)GIM Barczewo 4    
15 ABRAMOWICZ, Emil (80)SP 30 Olsztyn 4    
16 CYBULSKI, Grzegorz (91)SP 10 Olsztyn 4    
17 SIKORSKI, Tomasz (85) SP 30 Olsztyn 4    
18 PIELACH, Bartosz (65)SP 1 Ostróda 4    
19 MIECZŁAWSKI, Michał (69)GIM 2 Ostróda 3.5  
20 BRYŚ, Julia (86)SP 30 Olsztyn 3.5  
21 ADAMOWICZ, Mateusz (93)SP 10 Olsztyn 3.5   
22 KOCIECKI, Jakub (111)SP 1 Kętrzyn 3.5  
23 STEFANSKA, Milena (108)ZSE-H Olsztyn 3    
24 BRZOZOWSKI, Miłosz (106)SP 1 Ostróda 3    
25 BOBER, Maciej (102)SP 1 Ostróda 3    
26 OLENKOWICZ, Weronika (84)ZS1 SP 5 Kętrzyn 3    
27 KOSZACKA, Katarzyna (100)SP 1 Ostróda 3     
28 Mikołajczyk, Jakub (103)SP 1 Ostróda 3     
29 KOCZELA, Grzegorz (110)SP 1 Kętrzyn 3    
30 GÓRSKI, Grzegorz (81)ZSE-H Olsztyn 3    
31 SIDOR, Tomasz (109)SP 1 Kętrzyn 2.5  
32 WOJDA, Kajetan (105)SP 1 Ostróda 2    
33 ROZENTALSKI, Jakub (98)SP 1 Ostróda 2     
34 SZPRUCH, Filip (101)SP 1 Ostróda 2    
35 CYBULSKI, Andrzej (92)SP 10 Olsztyn 2     
36 BOBER, Adam (107)SP 1 Ostróda 1    
37 Wiśniewski, Szymon (99)SP 1 Ostróda 1    
38 KOWALCZYK, Marta (97)SP 1 Ostróda 1    
39 KAMPA, Agnieszka (96)SP 10 Olsztyn 1    
40 Skurski, Szymon (77)SP 30 Olsztyn 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x