Liga Szkolna Warmii i Mazur – Piotr Renkowski łatwiej niż zwykle

Czwarty w nowym sezonie ligowy turniej szkolnych rozgrywek Warmii i Mazur przyniósł zdecydowany sukces Piotrowi Renkowskiemu z IV LO, który nie pozostawił rywalom żadnych wątpliwości. Aż o dwa punkty wyprzedził w klasyfikacji Piotra Adamowicza (ZSEiT Olsztyn) oraz dwa i pół Michała Rosińskiego (II LO Olsztyn). W II lidze najlepszy okazał się Artur Cieszyński (Gimnazjum nr 3 Olsztyn), W III – Grzegorz Cybulski (SP 10), a w IV – Bartosz Pielach (SP 1 Ostróda). W lutym kolejny turniej oczywiście po stosownych roszadach wynikających ze spadków i awansów.

 

Tabela wyników 1 liga
1 RENKOWSKI, Piotr (1) LO IV Olsztyn 7     
2 ADAMOWICZ, Piotr (16) ZSEiT Olsztyn 5    
3 ROSIŃSKI, Michał (5) LO II Olsztyn 4.5  
4 WOJTUNIK, Maciej (14) GIM 8 Olsztyn 4     
5 ADAMOWICZ, Marek (11) GIM 12 Olsztyn 4    
6 TRENDOWSKI, Michał (3) SP 3 Olsztyn 3.5   
7 HENNIG, Grzegorz (9)GIM 5 Olsztyn 3.5  
8 TRZECIAK, Bartosz (22)SP 3 Ostróda 3.5  
9 HRYMOWICZ, Artur (12)SP Dywity 3    
10 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (21) SP 13 Olsztyn 2.5   
11 TWAROWSKI, Oskar (19) ZS1 SP 5 Kętrzyn 2.5   
12 DALIGA, Anita (27) SP 10 Olsztyn 2.5   
13 CIS, Krzysztof (24) LO IV Olsztyn 2.5   
14 FEDYK, Kamil (10) GIM 3 Kętrzyn 1     

Tabela wyników 2 liga
1 CIESZYŃSKI, Artur (23) GIM 3 Olsztyn 6.5    
2 OLSZEWSKI, Artur (15) LO II Olsztyn 6     
3 HENNIG, Cezary (25) SP 10 Olsztyn 4.5   
4 SŁAWIŃSKI, Michał (34) LO IV Olsztyn 4     
5 JORDAN, Adam (42) SP 30 Olsztyn 3.5  
6 DOMAŃSKI, Dawid (35)ZSE-H Olsztyn 3.5    
7 PIECZYSKI, Arkadiusz (30) GIM 23 Olsztyn 3.5   
8 SIKORSKI, Wojciech (36) SP 2 Olsztyn 3     
9 SOBIECH, Maciej (48)SP 2 Olsztyn 3     
10 NAWROCKI, Mateusz (28) ZSE-H Olsztyn 3    
11 BARAN, Filip (29) KSP Olsztyn 3     
12 RYDZEWSKI, Marceli (31) SP 9 Olsztyn 2.5  
13 BOHDANOWICZ, Nikola (40) SP 25 Olsztyn 2    
14 SIKORSKA, Anna (47)SP 2 Olsztyn 1  

Tabela wyników 3 liga
1 CYBULSKI, Grzegorz (41)SP 10 Olsztyn 6     
2 KUSIAK, Sebastian (52)SP 10 Olsztyn 5.5  
3 BEKIER, Klara (38) SP 10 Olsztyn 5     
4 SZWED, Kamil (56) SP 30 Olsztyn 5    
5 WOŹNIAK, Kacper (39) SP 30 Olsztyn 4.5  
6 KAZNOWSKA, Weronika (58) SP 10 Olsztyn 4    
7 SIKORSKI, Tomasz (59)SP 2 Olsztyn 4     
8 STREPIKOWSKI, Paweł (51)SP 3 Olsztyn 4    
9 KOCZELA, Grzegorz (67)SP 1 Kętrzyn 3.5  
10 KOZAK, Krzysztof (83)SP 4 Kętrzyn 3     
11 SKOMSKI, Marcin (84)SP 22 Olsztyn 3     
12 ZARĘBSKA, Lena (46)SP 3 Działdowo 3     
13 BRUZDEWICZ, Hubert (73)SP 10 Olsztyn 3     
14 SIEDLECKI, Sebastian (62)ZSE-H Olsztyn 3     
15 TRZASKA, Aleksandra (87)SP 3 Olsztyn 2.5   
16 CYBULSKI, Andrzej (71)SP 10 Olsztyn 2.5   
17 ZARĘBSKI, Piotr (66)Działdowo 1.5  

Tabela wyników 4 liga
1 PIELACH, Bartosz (68)SP 1 Ostróda 6    
2 KOWALSKI, Bogdan (85)SP 30 Olsztyn 6     
3 BULKOWSKI, Martin (63)GIM 3 Olsztyn 5     
4 KOSZACKA, Katarzyna (64)SP 1 Ostróda 5     
5 DAWID, Kacper (123)ZSE-H Olsztyn 5     
6 FILIPIAK, Bartosz (95)SP 29 Olsztyn 5    
7 BIERNAT, Mirosław (82)ZSE-H Olsztyn 4.5   
8 ŁUKASZEWSKI, Piotr (98)SP 30 Olsztyn 4.5   
9 STREPIKOWSKI, Maciej (70)SP 3 Olsztyn  4.5  
10 BRZOZOWSKI, Miłosz (79)SP 1 Ostróda  4    
11 WIADROWSKI, Roland (107)SP 3 Olsztyn  4     
12 KOSZEWSKI, Bruno (105)Olsztyn 4     
13 CURULAK, Maciej (76)SP 3 Olsztyn 3.5  
14 KOPICZYŃSKI, Jakub (120)SP 1 Ostróda 3.5   
15 BRYŚ, Julia (80)SP 30 Olsztyn 3    
16 SAWICKI, Oskar (81)SP 3 Olsztyn 3    
17 BOBER, Maciej (99)SP 1 Ostróda 3      
18 WARZYŃSKA, Zuzanna (116)SP 1 Ostróda 2    
19 LESZCZYŃSKI, Artur (119)SP 1 Ostróda 2     
20 WOJDA, Kajetan (118)SP 1 Ostróda 2    
21 JASIŃSKI, Michał (122)SP 3 Olsztyn 2    
22 KASPEREK, Oskar (114)SP 6 Olsztyn 1.5  
23 WIŚNIEWSKI, Szymon (121)SP 1 Ostróda 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x