Liga Szkolna Warmii i Mazur – Za chwilę trzecie podejście

Trwają tradycyjne rozgrywki Ligi Szkolnej Warmii i Mazur, które są jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Olsztyna w szachach szybkich. Impreza dobrze przemyślana, cały czas motywująca, bowiem uczestnicy są przydzieleni do grup (od Ido IV ligi) z możliwością awansu i groźbą spadku po każdym zjeździe, a spotkania odbywają się raz w miesiącu. W najbliższy weekend w Olsztynie trzeci zjazd, tymczasem podajemy rezultaty i aktualną sytuację po drugim, listopadowym spotkaniu.

I liga
1 KOTLEWSKI, Łukasz LO XIII Olsztyn 6.5   
2 RENKOWSKI, Piotr GIM 4 Olsztyn 6     
3 OLSZEWSKI, Artur GIM 2 Olsztyn 5    
4 TRZECIAK, Bartosz SP 3 Ostróda 4     
5 WÓJCIK, Mateusz GIM 8 Olsztyn 3.5   
6 ADAMOWICZ, Marek GIM 12 Olsztyn 3.5  
7 PIECZYSKI, Arkadiusz  GIM 23 Olsztyn 3.5   
8 CHRECZUCH, Arkadiusz  ZS 1 Działdowo 3.5  
9 TRENDOWSKI, Michał SP 3 Olsztyn 3      
12 ADAMOWICZ, Piotr ZSEiT Olsztyn 3     
11 HENNIG, Grzegorz GIM 5 Olsztyn 2.5   
12 DALIGA, Anita SP 10 Olsztyn 2     
13 HENNIG, Cezary  SP 10 Olsztyn 1.5  
14 WIERZBOWSKA, Aleksandra SP 1 Ostróda 1.5  

II liga
1 WOJTUNIK, Maciej  GIM 8 Olsztyn 6     
2 NOWAKOWSKI, Krystian ZS 1 Działdowo 5.5   
3 KRAWCZYŃSKI, Rafał ZSEiT Olsztyn 5     
4 CIESZYŃSKI, Artur GIM 3 Olsztyn 5    
5 ŻÓŁKIEWSKI, Jakub SP 1 Kętrzyn 3.5   
6 CIS, Krzysztof GIM Barczewo 3.5   
7 BILIŃSKI, Artur ZSB Olsztyn 3     
8 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz SP 13 Olsztyn 3    
9 SZACHNIEWICZ, Hubert GIM 12 Olsztyn 2.5  
10 PIELACH, Wojciech SP 1 Ostróda 2     
11 OPOKA, Szymon SP 1 Kętrzyn 2    
12 SZAFIRSZTEJN, Dawid  SP 10 Olsztyn 1     

III liga
1 HRYMOWICZ, Artur SP Dywity 7     
2 ŁUŻEWICZ, Kacper ZS 1 Działdowo 6    
3 WIEŻYNIS, Weronika GIM 3 Olsztyn 5    
4 WARMIŃSKI, Michał ZS 1 Działdowo 4.5   
5 JORDAN, Adam SP 30 Olsztyn 4    
6 BOGDAŃSKI, Dominik SP 30 Olsztyn 4     
7 DZIARKOWSKI, Krzysztof ZSB Olsztyn 4     
8 OBOLEWICZ, Piotr GIM 3 Kętrzyn 4      
9 TWAROWSKI, Oskar ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5   
10 SIKORSKI, Wojciech SP 30 Olsztyn 3.5  
11 BRZOZOWY, Mateusz ZSB Olsztyn 3.5  
12 OLENKOWICZ, Wojciech ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5   
13 BEKIER, Klara SP 10 Olsztyn 3    
14 RYDZEWSKI, Marceli SP 9 Olsztyn 3    
15 KREJNER, Emilia SP 30 Olsztyn 3    
16 WARMIŃSKA, Justyna ZS 1 Działdowo 2.5  
17 WITKA, Dawid  GIM 2 Ostróda 2    
18 STASIEWICZ, Tomasz SP 3 Olsztyn 2     
19 LENKIEWICZ, Krystian LO Eprom Olsztyn 1    
20 SOĆKO, Krzysztof   SP 30 Olsztyn 1     

IV liga
1 OLLER, Krzysztof SP 10 Olsztyn 7    
2 SIUDZIŃSKA, Joanna ZSB Olsztyn 6.5  
3 KREJNER, Weronika SP 30 Olsztyn 6    
4 SIKORSKA, Anna SP 30 Olsztyn 6    
5 STREPIKOWSKI, Paweł  SP 3 Olsztyn 6    
6 KORD, Arkadiusz GIM Barczewo 5.5  
7 KUSIAK, Sebastian SP 10 Olsztyn 5.5  
8 FEDYK, Kamil  GIM 3 Kętrzyn 5    
9 BULKOWSKI, Martin GIM 3 Olsztyn 5    
10 TRYPUCKI, Bartosz SP 1 Kętrzyn 4.5  
11 PIELACH, Bartosz SP 1 Ostróda  4.5  
12 MIECZŁAWSKI, Michał  GIM 2 Ostróda 4    
13 KRAWCZYŃSKI, Paweł  SP 3 Olsztyn 3.5  
14 HASIUK, Damian GIM  Barczewo 3    
15 KOŁECKI, Maciej SP 30 Olsztyn 3    
16 MALAK, Grzegorz GIM 2 Ostróda 3     
17 GAJEWSKI, Paweł GIM 2 Ostróda 2.5   
18 ŁUKASZEWSKI, Piotr SP 30 Olsztyn 2.5   
19 WOŹNIAK, Kacper SP 30 Olsztyn 2      
20 PRZEKWAS, Alan SP 30 Olsztyn 2     
21 SIKORSKI, Tomasz SP 30 Olsztyn 2     
22 ABRAMOWICZ, Emil SP 30 Olsztyn 2     
23 OLENKOWICZ, Weronika ZS1 SP 5 Kętrzyn 2     
24 BRYŚ, Julia SP 30 Olsztyn 1.5  
25 OBOLEWICZ, Karolina  SP 1 Kętrzyn  1.5  
26 KOWALCZYK, Jakub SP 30 Olsztyn 1    
27 LENARD, Klaudia SP 30 Olsztyn 1     
28 STĘPCZYŃSKI, Mateusz GIM 2 Ostróda 0    

Klasyfikacje po 2 turniejach
Chłopcy
Szkoły Podstawowe

Chłopcy  
Szkoły podstawowe
1Trendowski Michał  SP 3 Olsztyn  24,0
1Trzeciak Bartosz  SP 3 Ostróda  24,0
3 Żółkiewski Jakub  SP 1 Kętrzyn 20,5
4 Pielach Wojciech  SP 1 Ostróda 19,0
5 Bartoszewicz Arkadiusz SP 13 Olsztyn 19,0
6 Hrymowicz Artur  SP Dywity 17,5
7 Opoka Szymon  SP 1 Kętrzyn  17,0
8 Rydzewski Marceli  SP 9 Olsztyn 14,5
9 Twarowski Oskar ZS1 SP 5 Kętrzyn 13,5
10    Sikorski Wojciech  SP 30 Olsztyn  13,0
 

 

Gimnazja
1 Olszewski Artur GIM 2 Olsztyn 27,0
2 Adamowicz Marek GIM 12 Olsztyn 26,5
3 Pieczyski Arkadiusz GIM 23 Olsztyn 24,0
4 Wojtunik Maciej GIM 8 Olsztyn 23,0
5 Cieszyński Artur GIM 3 Olsztyn 20,5
6 Cis Krzysztof GIM Barczewo 19,0
7 Szachniewicz Hubert GIM 12 Olsztyn 18,0
8 Renkowski Piotr GIM 4 Olsztyn 15,0
9 Wójcik Mateusz GIM 8 Olsztyn 12,5
10 Rosiński Michał GIM 2 Olsztyn 11,5
 

Ponagimnazjalne
1 Adamowicz Piotr  ZSEiT Olsztyn 25,0
2 Nowakowski Krystian  ZS 1 Działdowo 21,0
3 Krawczyński Rafał  ZSEiT Olsztyn  20,5
4 Biliński Artur ZSB Olsztyn 17,0
5 Baran Dawid LO VII Olsztyn 16,0
5 Łużewicz Kacper ZS 1 Działdowo    16,0
7 Kotlewski Łukasz LO XIII Olsztyn    15,5
8 Dziarkowski Krzysztof ZSB Olsztyn 14,0
9 Brzozowy Mateusz ZSB Olsztyn 13,5
10 Warmiński Michał ZS 1 Działdowo 13,0

Dziewczęta

Szkoły Podstawowe
1 Wierzbowska Aleksandra SP 1 Ostróda 24,5    
2 Krejner Emilia SP 30 Olsztyn 12,0    
3 Daliga Anita SP 10 Olsztyn 11,0    
4 Krejner Weronika SP 30 Olsztyn 9,5    
5 Sikorska Anna SP 30 Olsztyn 9,0    
6 Bekier Klara SP 10 Olsztyn 6,0    
7 Bohdanowicz Nikola SP 25 Olsztyn 4,0    
8 Olenkowicz Weronika ZS1 SP 5 Kętrzyn 3,5    
9 Bryś Julia SP 30 Olsztyn 1,5    
9 Obolewicz Karolina SP 1 Kętrzyn 1,5    
11 Lenard Klaudia SP 30 Olsztyn 1,0

Gimnazja
1 Wieżynis Weronika GIM 3 Olsztyn 15,5

Ponadgimnazjalne
1 Warmińska Justyna ZS 1 Działdowo 12,5
2 Siudzińska Joanna ZSB Olsztyn 6,5

Drużynowo
Szkoły Podstawowe
1 SP 1 Ostróda 51,0    
2 SP 30 Olsztyn 50,0    
3 SP 1 Kętrzyn 48,0    
4 SP 3 Olsztyn 47,0    
5 SP 10 Olsztyn 39,5    
6 ZS 1 SP 5 Kętrzyn 39,0    
7 SP 3 Ostróda 24,0    
8 SP 13 Olsztyn 19,0    
9 SP Dywity 17,5    
10 SP 9 Olsztyn 14,5    
11 KSP Olsztyn 8,0    
12 SP 25 Olsztyn 4,0    

Gimnazja
1 GIM 12 Olsztyn 44,5    
2 GIM 3 Olsztyn 44,0    
3 GIM 2 Olsztyn 38,5    
4 GIM Barczewo 37,5    
5 GIM 8 Olsztyn 35,5    
6 GIM 23 Olsztyn 24,0    
7 GIM 2 Ostróda 20,0    
8 GIM 4 Olsztyn 15,0    
9 GIM 3 Kętrzyn 12,0    
10 GIM 5 Olsztyn 11,5    
11 GIM 1 Ostróda 5,0    

Szkoły Ponagimnazjalne
1 ZS 1 Działdowo 67,5    
2 ZSB Olsztyn 51,0    
3 ZSEiT Olsztyn 45,5    
4 LO VII Olsztyn 16,0    
5 LO XIII Olsztyn 15,5    
6 ZSE Ostróda 12,0    
7 LO Eprom Olsztyn 9,0    
8 ZSEk Olsztyn 8,0    
9 ZSE-H Olsztyn 2,0    

{gallery}sza9{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x