MP Juniorów w Grze Szybkiej i Błyskawicznej Wrocław 2014 – Lidia Czarnecka w podwójnej koronie

We Wrocławiu zakończyły się Mistrzostwa Polski w szachach w grze szybkiej i błyskawicznej. Jak można było oczekiwać impreza wywołała ogromne zainteresowanie, miejsce w czołowej dziesiątce już jest świadectwem przynależności do ścisłej czołówki. Tym bardziej trzeba cenić osiągnięcie Lidii Czarneckiej z Elbląga, która zdobyła tytuły mistrzowskie w obu konkurencjach.

Bardzo blisko podium znaleźli się Igor Janik (Elbląg), Michał Trendowski (Olsztyn), Piotr Renkowski (Olsztyn) oraz Urszula Cichocka (Giżycko) i Julianna Libura (Elbląg). W ich przypadku to tylko potwierdzenie talentu, bowiem odniesli juz wiele sukcesów w innych turniejach.

Szachy szybkie

Dziewczęta U-10

1 CZARNECKA, Lidia Elbląg 9,5

2 WIKAR, Martyna UKS Hetman Koronny Trzebinia 9,0

3 MARCINCZYK, Monika KSz Maraton Łomża 9,0

……………………………………………………………

13 LIBURA, Julianna KSz Start Elbląg 7,0

Dziewczęta U-14

1 FREJ, Zofia DS MUKS MDK Śródmieście Wrocław 8,5

2 ANTOLAK, Julia ZP GKSz Solny Grzybowo 8,5

3 PAROL, Pola MA MTSz Mińsk Mazowiecki 8,5

………………………………………..

34 DALIGA, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

Dziewczęta U-18

1 PASTUSZKO, Kinga KSz Polonia Warszawa 8,5

2 DZIODZIO, Angelika MKSz Rybnik 8,5

3 JASKIEWICZ, Kamila KSz. Javena Hańcza Suwałki 8,0

…………………………………………………………..

4 CICHOCKA, Urszula SSz Debiut GCK Giżycko 7,5

Chłopcy U-8

1 FISZER, Bartosz UKS SP 321 Warszawa – Bemowo 9,5

2 ŁYSZCZARZ, Konrad UKS przy SP 8 Chrzanów 8,5

3 MATELA, Krzysztof UKS Skoczek Milicz 8,5

……………………………………

21 ZARĘBSKI, Piotr Działdowo 6,5

Chłopcy C-10

1 OGŁAZA, Oskar UKS Rodło Opole 10,0

2 SZCZEPANOWSKI, Tomasz IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 8,5

3 NOREK, Bartosz Akademia Szachowa Gliwice 8,5

…………………………………….

108 POLITAŃSKI, Dominik 3,5

Chłopcy U-12

1 KOSAKOWSKI, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 9,5

2 PUŁTORAK, Jan UKS Rodło Opole 8,5

3 PSYK, Radosław KSz Piątka Skierniewice 8,5

……………………………………

83 SKOMSKI, Marcin UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

94 KOWALSKI, Bogdan UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

Chłopcy U-14

1 GUMULARZ, Szymon KSz Polonia Wrocław 9,0

2 GRELA, Kacper KSz Polonia Wrocław 8,5

3 ZALESKI, Łukasz UKS Zawisza Kolbudy 8,0

……………………………………………………

4 JANIK, Igor KSz Start Elbląg 8,0

45 TRENDOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

57 HRYMOWICZ, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

92 WOŹNIAK, Kacper UKS Trzydziestka Olsztyn 2,5

Chłopcy U-18

1 DROZDOWSKI, Kacper UKS Rotmistrz Grudziądz 9,0

2 NASUTA, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 8,0

3 EGGINK, Mateusz UKS Łady Raszyn 8,0

……………………………………………….

45 RENKOWSKI, Piotr UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

{AdmirorGallery}czarnecka12{/AdmirorGallery}

Fot. Ryszard Biel

Szachy błyskawiczne

Dziewczęta U-10

1 CZARNECKA, Lidia Elbląg WMZSzach 11,0

2 ADAMCZYK, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 8,5

3 WIKAR, Martyna UKS Hetman Koronny Trzebinia 8,0

…………………………………………………………

7 LIBURA, Julianna KSz Start Elbląg 7,5

Dziewczęta U14

1 ANTOLAK, Julia GKSz Solny Grzybowo 16,5

2 ŚLIWICKA, Alicja UKS OPP Toruń 16,0

3 FREJ, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław 14,5

……………………………….

22 DALIGA, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn 12,0

Dziewczęta U-18

1 Pastuszko, Kinga KSz Polonia Warszawa 15,5

2 Murawko, Katarzyna KSz. Javena Hańcza Suwałki 15,0

3 Dziodzio, Angelika MKSz Rybnik 14,5

…………………………

21 Cichocka, Urszula SSz Debiut GCK Giżycko 9,5

Chłopcy U-8

1 IWASZKIEWICZ, Grzegorz KSz Polonia Warszawa 9,5

2 BOGUSZ, Alan PSSz Pszczyna 9,0

3 ŁYSZCZARZ, Konrad UKS przy SP 8 Chrzanów 9,0

…………………………….

57 ZARĘBSKI, Piotr Działdowo 4,0

Chłopcy U-10

1 OGŁAZA, Oskar UKS Rodło Opole 9,0

2 CZOPOR, Maciej KS Komunalni Sanok 8,5

3 IWASZKIEWICZ, Krzysztof KSz Polonia Warszawa 8,5

…………………………..

57 POLITAŃSKI, Dominik Elbląg 5,5

Chłopcy U-12

1 KOSAKOWSKI, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 21,0

2 PSYK, Radosław KSz Piątka Skierniewice 17,0

3 TECLAF, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 16,5

…………………………….

93 KOWALSKI, Bogdan UKS Trzydziestka Olsztyn 8,0

Chłopcy U-14

1 WALTER, Szymon UKS 21 Podlesie 17,0

2 KARPUS, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz 16,5

3 KOZIOŁ, Kamil MKSz Rybnik 15,5

……………………………………………………..

5 JANIK, Igor KSz Start Elbląg 14,5

11 TRENDOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 14,0

48 HRYMOWICZ, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 11,0

86 WOŹNIAK, Kacper UKS Trzydziestka Olsztyn 7,0

Chłopcy U-18

1 DROZDOWSKI, Kacper UKS Rotmistrz Grudziądz 19,0

2 SMOŁKA, Marcin MKSz Rybnik 15,0

3 KACZMAREK, Aleksander KMKSz Victoria Kielce 15,0

……………………………………………………………………

5 RENKOWSKI, Piotr UKS Trzydziestka Olsztyn 14,0

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko Olsztyn Szachy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x