MP Juniorów w Szachach Szybkich Rzeszów 2021 – 8-latek z Kopernika mistrzem

Fot Szachy na Warmii i Mazurach
W Rzeszowie zakończyły się w niedzielę (28 sierpnia) Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych. Startowała liczna grupa zawodników z województwa - mazurskiego, która obsadziła wszystkie grupy wiekowe. Mistrzem Polski w szachach szybkich został w kategorii C8 Aleksander Kopacki (UKS Kopernik Olsztyn). Z dwoma srebrnymi krążkami wróciła Lidia Czarcecka (UKS Skoczek Elbląg). Brązowy krążek w szachach szybkich wywalczył Adam Zielonka (MLKS Ostródzianka). Dobrze wypadli Krzysztof Zawal (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn ) - 17 i 7 miejsce, Jan Przybylski (UKS Skoczek Elbląg) – 18 i 20 miejsce, Kacper Klonowski (UKS Kopernik Olsztyn) – 20 i 18 miejsce, Michał Kozłowski (UKS Trzydziestka Olsztyn) 21 i 19 miejsce, Karolina Gaworska ( MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn) – 9 i 13 miejsce, Maja Woytitzki (LZS CKTiS Biskupiec) 10 i 18 miejsce, Anna Kawa LZS CKTiS Biskupiec - 7 i 17 miejsce

Szachy szybkie

C08 (73 zawodników)

1 Kopacki Aleksander UKS KOPERNIK Olsztyn 8.5

C10 (119 zawodników)

17 Zawal Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 7.0 20 Klonowski Kacper UKS KOPERNIK Olsztyn 7.0 45 Małecki Patryk UKS "Trzydziestka" Olsztyn 6.0 71 Bielecki Kacper UKS UZDOWO 5.0

C12 (124 zawodników)

3 Zielonka Adam MLKS "Ostródzianka" Ostróda 8.5 18 Przybylski Jan UKS Skoczek Elbląg 7.0 72 Woźniak Mateusz MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.5 73 Stobiecki Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5 107 Dunalski Szymon MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 4.0 111 Rocławski Jakub MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 3.5

C14 (129 zawodników)

38 Trochimczuk Szymon UKS Skoczek Elbląg 6.5 45 Kraśniewski Maciej UKS UZDOWO 6.0 100 Obidziński Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5 110 Pałasz Jakub UKS "Trzydziestka" Olsztyn 4.0

C16 (102 zawodników)

27 Taranowicz Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 6.5 36 Kietrys Maciej MLKS "Ostródzianka" Ostróda 6.0 39 Kitewski Bartosz UKS "Trzydziestka" Olsztyn 6.0 49 Kraśniewski Szymon UKS UZDOWO 5.5 99 Kawa Szymon LZS CKTiS Biskupiec 3.0

C18 (81 zawodników)

21 Kozłowski Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 6.5 57 Gałęziewski Olaf UKS UZDOWO 5.0 63 Graczyk Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5 65 Rudziński Damian UKS UZDOWO 4.5

D08 (33 zawodniczki)

9 Gawerska, Karolina MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

D10 (51 zawodniczek)

10 Woytitzki Maja LZS CKTiS Biskupiec 6.5 34 Lewandowska Weronika MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.0

D12 (60 zawodniczek)

27 Woytitzki Sophie LZS CKTiS Biskupiec 6.0 D14 (61 zawodniczek) 7 Kawa Anna LZS CKTiS Biskupiec 7.5 50 Zapałowska Wiktoria MLKS "Ostródzianka" Ostróda 4.5

D16 (49 zawodniczek)

24 Pacho Maria MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.5 36 Kaznowska Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

D18 (33 zawodniczki)

2 Czarnecka Lidia UKS Skoczek Elbląg 8.0 24 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0 32 Taranowicz, Zofia UKS "Trzydziestka" Olsztyn 3.0 [caption id="attachment_87333" align="alignnone" width="720"] Lidia Czarnecka[/caption]

Szachy błyskawiczne

C08 (60 zawodników)

21 Kopacki Aleksander UKS KOPERNIK Olsztyn 7.0

C10 (98 zawodników)

7 Zawal, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 9.0 16 Klonowski, Kacper UKS KOPERNIK Olsztyn 8.0 52 Małecki, Patryk UKS "Trzydziestka" Olsztyn 6.0 74 Bielecki, Kacper UKS UZDOWO 5.0

C12 (115 zawodników)

6 Zielonka Adam MLKS "Ostródzianka" Ostróda 9.0 20 Przybylski Jan UKS Skoczek Elbląg 8.0 56 Woźniak Mateusz MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.5 82 Stobiecki Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5 108 Dunalski Szymon MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 4.0 110 Rocławski Jakub MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 4.0

C14 (121 zawodników)

17 Trochimczuk Szymon UKS Skoczek Elbląg 8.0 19 Kraśniewski Maciej UKS UZDOWO 8.0 83 Obidziński Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0 113 Pałasz Jakub UKS "Trzydziestka" Olsztyn 4.0

C16 (106 zawodników)

28 Taranowicz Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 7.5 44 Kitewski, Bartosz UKS "Trzydziestka" Olsztyn 7.0 50 Kraśniewski Szymon UKS UZDOWO 6.5 59 Kietrys Maciej MLKS "Ostródzianka" Ostróda 6.5 101 Kawa Szymon LZS CKTiS Biskupiec 3.0

C18 (83 zawodników)

19 Kozłowski Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 7.5 68 Gałęziewski Olaf UKS UZDOWO 5.5 76 Rudziński Damian UKS UZDOWO 4.5 78 Graczyk Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

D08 (20 zawodniczek)

13 Gawerska Karolina MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

D10 (43 zawodniczki)

18 Woytitzki Maja LZS CKTiS Biskupiec 7.0 34 Lewandowska Weronika MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

D12 (55 zawodniczek)

45 Woytitzki Sophie LZS CKTiS Biskupiec 5.5

D14 (60 zawodniczek)

13 Kawa Anna LZS CKTiS Biskupiec 8.0 30 Zapałowska Wiktoria MLKS "Ostródzianka" Ostróda 6.5

D16 (48 zawodniczek)

26 Pacho Maria MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.5 37 Kaznowska Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

D18 (33 zawodniczki)

2 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 10.0 14 Kaznowska Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 7.0 31 Taranowicz Zofia UKS "Trzydziestka" Olsztyn 4.5  

W Rzeszowie zakończyły się w niedzielę (28 sierpnia) Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych. Startowała liczna grupa zawodników z województwa – mazurskiego, która obsadziła wszystkie grupy wiekowe. Mistrzem Polski w szachach szybkich został w kategorii C8 Aleksander Kopacki (UKS Kopernik Olsztyn). Z dwoma srebrnymi krążkami wróciła Lidia Czarcecka (UKS Skoczek Elbląg). Brązowy krążek w szachach szybkich wywalczył Adam Zielonka (MLKS Ostródzianka).

Dobrze wypadli Krzysztof Zawal (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn ) – 17 i 7 miejsce, Jan Przybylski (UKS Skoczek Elbląg) – 18 i 20 miejsce, Kacper Klonowski (UKS Kopernik Olsztyn) – 20 i 18 miejsce, Michał Kozłowski (UKS Trzydziestka Olsztyn) 21 i 19 miejsce, Karolina Gaworska ( MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn) – 9 i 13 miejsce, Maja Woytitzki (LZS CKTiS Biskupiec) 10 i 18 miejsce, Anna Kawa LZS CKTiS Biskupiec – 7 i 17 miejsce

Szachy szybkie

C08 (73 zawodników)

1 Kopacki Aleksander UKS KOPERNIK Olsztyn 8.5

C10 (119 zawodników)

17 Zawal Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 7.0

20 Klonowski Kacper UKS KOPERNIK Olsztyn 7.0

45 Małecki Patryk UKS „Trzydziestka” Olsztyn 6.0

71 Bielecki Kacper UKS UZDOWO 5.0

C12 (124 zawodników)

3 Zielonka Adam MLKS „Ostródzianka” Ostróda 8.5

18 Przybylski Jan UKS Skoczek Elbląg 7.0

72 Woźniak Mateusz MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 5.5

73 Stobiecki Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

107 Dunalski Szymon MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 4.0

111 Rocławski Jakub MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 3.5

C14 (129 zawodników)

38 Trochimczuk Szymon UKS Skoczek Elbląg 6.5

45 Kraśniewski Maciej UKS UZDOWO 6.0

100 Obidziński Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

110 Pałasz Jakub UKS „Trzydziestka” Olsztyn 4.0

C16 (102 zawodników)

27 Taranowicz Michał UKS „Trzydziestka” Olsztyn 6.5

36 Kietrys Maciej MLKS „Ostródzianka” Ostróda 6.0

39 Kitewski Bartosz UKS „Trzydziestka” Olsztyn 6.0

49 Kraśniewski Szymon UKS UZDOWO 5.5

99 Kawa Szymon LZS CKTiS Biskupiec 3.0

C18 (81 zawodników)

21 Kozłowski Michał UKS „Trzydziestka” Olsztyn 6.5

57 Gałęziewski Olaf UKS UZDOWO 5.0

63 Graczyk Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

65 Rudziński Damian UKS UZDOWO 4.5

D08 (33 zawodniczki)

9 Gawerska, Karolina MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 6.0

D10 (51 zawodniczek)

10 Woytitzki Maja LZS CKTiS Biskupiec 6.5

34 Lewandowska Weronika MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 5.0

D12 (60 zawodniczek)

27 Woytitzki Sophie LZS CKTiS Biskupiec 6.0

D14 (61 zawodniczek)

7 Kawa Anna LZS CKTiS Biskupiec 7.5

50 Zapałowska Wiktoria MLKS „Ostródzianka” Ostróda 4.5

D16 (49 zawodniczek)

24 Pacho Maria MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 5.5

36 Kaznowska Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

D18 (33 zawodniczki)

2 Czarnecka Lidia UKS Skoczek Elbląg 8.0

24 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

32 Taranowicz, Zofia UKS „Trzydziestka” Olsztyn 3.0

Lidia Czarnecka

Szachy błyskawiczne

C08 (60 zawodników)

21 Kopacki Aleksander UKS KOPERNIK Olsztyn 7.0

C10 (98 zawodników)

7 Zawal, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 9.0

16 Klonowski, Kacper UKS KOPERNIK Olsztyn 8.0

52 Małecki, Patryk UKS „Trzydziestka” Olsztyn 6.0

74 Bielecki, Kacper UKS UZDOWO 5.0

C12 (115 zawodników)

6 Zielonka Adam MLKS „Ostródzianka” Ostróda 9.0

20 Przybylski Jan UKS Skoczek Elbląg 8.0

56 Woźniak Mateusz MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 6.5

82 Stobiecki Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

108 Dunalski Szymon MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 4.0

110 Rocławski Jakub MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 4.0

C14 (121 zawodników)

17 Trochimczuk Szymon UKS Skoczek Elbląg 8.0

19 Kraśniewski Maciej UKS UZDOWO 8.0

83 Obidziński Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

113 Pałasz Jakub UKS „Trzydziestka” Olsztyn 4.0

C16 (106 zawodników)

28 Taranowicz Michał UKS „Trzydziestka” Olsztyn 7.5

44 Kitewski, Bartosz UKS „Trzydziestka” Olsztyn 7.0

50 Kraśniewski Szymon UKS UZDOWO 6.5

59 Kietrys Maciej MLKS „Ostródzianka” Ostróda 6.5

101 Kawa Szymon LZS CKTiS Biskupiec 3.0

C18 (83 zawodników)

19 Kozłowski Michał UKS „Trzydziestka” Olsztyn 7.5

68 Gałęziewski Olaf UKS UZDOWO 5.5

76 Rudziński Damian UKS UZDOWO 4.5

78 Graczyk Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

D08 (20 zawodniczek)

13 Gawerska Karolina MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 6.0

D10 (43 zawodniczki)

18 Woytitzki Maja LZS CKTiS Biskupiec 7.0

34 Lewandowska Weronika MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 6.0

D12 (55 zawodniczek)

45 Woytitzki Sophie LZS CKTiS Biskupiec 5.5

D14 (60 zawodniczek)

13 Kawa Anna LZS CKTiS Biskupiec 8.0

30 Zapałowska Wiktoria MLKS „Ostródzianka” Ostróda 6.5

D16 (48 zawodniczek)

26 Pacho Maria MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 6.5

37 Kaznowska Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

D18 (33 zawodniczki)

2 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 10.0

14 Kaznowska Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 7.0

31 Taranowicz Zofia UKS „Trzydziestka” Olsztyn 4.5

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biskupiec Elbląg Kętrzyn Olsztyn Ostróda sport młodzieżowy Szachy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
17 września 2021 10:39

Zdjęcie do artykułu do wymiany Mistrz jest inny

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x