Olsztyńska Liga Szachowa (3) 2021/22 – Michał Kozłowski, Karol Małecki i Mateusz Pesta

Fot. UKS Trzydziestka Olsztyn
W sobotę (11 grudnia) III kolejkę Olsztyńskiej Szachowej Ligi Szkolnej sezonu 2021/22. W zawodach uczestniczyło 46 dziewcząt i chłopców. Jak zwykle rywalizowano w trzech grupach. I ligę wygrał po raz kolejny Michał Kozłowski (LO XII Olsztyn ), II ligę – Karol Małecki ( ZSEk Olsztyn), a III ligę: Mateusz Pesta (SP 3 Olsztyn). Zespołowo wygrały: SP 2 Olsztyn i LO IV Olsztyn.

Liderami po 3 turniejach są: w Licealiadzie: Nikola Gwizd (ZS Reszel) i Michał Kozłowski, w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Anna Kawa (SP 15 Olsztyn) i Wojciech Grabowski (SP 2 Olsztyn) w Igrzyskach Dzieci: Antonika Petrusewicz (SP2 Olsztyn) i Tomasz Hartliński (SP 29 Olsztyn). W klasyfikacjach zespołowych liderami są: SP 2 Olsztyn i LO IV Olsztyn.

Wyniki 3 turnieju

I liga (+bonus 8 pkt.):

1 Kozłowski, Michał LO XII Olsztyn 15,0

2 Tarasionak, Arseni LO IV Olsztyn 13,5

3 Walczak, Marcel LO IV Olsztyn 12,5

4 Kopacki, Aleksander SP 22 Olsztyn 12,0

5 Kawa, Anna SP 15 Olsztyn 12,0

6 Taranowicz, Michał LO IV Olsztyn 12,0

7 Grabowski, Wojciech SP 2 Olsztyn 11,5

8 Szewczak, Filip SP 25 Olsztyn 11,5

9 Jóźwiak, Artur SP 30 Olsztyn 11,0

10 Małecki, Patryk SP 22 Olsztyn 11,0

11 Magrel, Wiktor SP 18 Olsztyn 10,5

12 Tarasiuk, Dawid KSP Olsztyn 10,0

……………………………………………………………

13 Tarasiuk, Dominik KSP Olsztyn 9,5

14 Goździewski, Bolesław SP 29 Olsztyn 9,0

II liga (+bonus 4 pkt.):

1 Małecki, Karol ZSEk Olsztyn 10,5

2 Grabowski, Paweł SP 2 Olsztyn 9,5

3 Sienkiewicz, Jan LO XIII Olsztyn 9,5

…………………………………………………………..

4 Szelugowski, Piotr SP 30 Olsztyn 8,0

5 Marchliński, Kacper SP 18 Olsztyn 8,0

6 Pijanowski, Maciej LO XIII Olsztyn 8,0

7 Petrusewicz, Antonina SP 2 Olsztyn 8,0

8 Szelugowski, Paweł SP 30 Olsztyn 8,0

9 Wiosna, Krzysztof LO IV Olsztyn 8,0

10 Mazur, Filip NSP Słupy 7,5

11 Lisica, Lena SP 30 Olsztyn 7,0

12 Bloch, Wojciech SP 2 Olsztyn 7,0

…………………………………………………….

13 Sikorski, Antoni ZSEH Olsztyn 6,0

14 Łukasik, Jan SP 9 Olsztyn 6,0

15 Daliga, Rafał SP 30 Olsztyn 5,0

III liga (+bonus 1 pkt):

1 Pesta, Mateusz SP 3 Olsztyn 6,0

2 Kowalski, Andrzej SP 30 Olsztyn 5,5

3 Tański, Wojciech NSP Biskupiec 5,5

4 Rukszan-Kozłowski, Tymon SP 30 Olsztyn 5,0

………………………………………………….

5 Wesołowski, Patryk SP 22 Olsztyn 5,0

6 Tański, Jakub NSP Biskupiec 4,5

7 Skiba, Daniel SP 9 Olsztyn 4,5

8 Maścianica, Jan SP 2 Olsztyn 4,5

9 Minkiewicz, Filip NSP Słupy 4,0

10 Korejwo, Daniej ZSEiT Olsztyn 4,0

11 Krysiak, Bartłomiej SP 30 Olsztyn 4,0

12 Bury, Bartosz SP 30 Olsztyn 4,0

13 Bloch, Piotr SP 25 Olsztyn 3,5

14 Kaniewski, Franciszek ZSP Stawiguda 3,0

15 Kniażewski, Miłosz SP 2 Olsztyn 3,0

16 Wojnowski, Namir NSP Słupy 3,0

17 Miłosławska, Anna SP 30 Olsztyn 2,0

Zespołowo

Szkoły podstawowe:

1 SP 2 Olsztyn 36,0

2 SP 30 Olsztyn 34,0

3 SP 22 Olsztyn 28,0

4 KSP Olsztyn 19,5

5 SP 18 Olsztyn 18,5

6 SP 25 Olsztyn 15,0

7 NSP Słupy 14,5

8 SP 15 Olsztyn 12,0

9 SP 9 Olsztyn 10,5

10 NSP Biskupiec 10,0

11 SP 29 Olsztyn 9,0

12 SP 3 Olsztyn 6,0

13 ZSP Stawiguda 3,0

Szkoły ponadpodstawowe:

1 LO IV Olsztyn 38,0

2 LO XIII Olsztyn 17,5

3 LO XII Olsztyn 15,0

4 ZSEk Olsztyn 10,5

5 ZSEH Olsztyn 6,0

6 ZSEiT Olsztyn 4,0

Klasyfikacja po 3 turniejach (1 odrzutka)

Licealiada – dziewczęta (K3):

1 Gwizd, Nikola ZS Reszel 6,5

2 Szotkowska, Natalia LO V Olsztyn 5,0

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Dziewczęta (K2):

1 Kawa, Anna SP 15 Olsztyn 23,5

2 Zapałowska, Wiktoria SP 1 Ostróda 10,0

Igrzyska Dzieci – Dziewczęta (K1):

1 Petrusewicz, Antonina SP 2 Olsztyn 14,5

2 Lisica, Lena SP 30 Olsztyn 14,0

3 Taranowicz, Patrycja SP 2 Olsztyn 7,0

4 Miłosławska, Anna SP 30 Olsztyn 4,5

5 Januszewska, Maja SP 1 Barczewo 4,0

6 Życka, Wiktoria SP Ruś 4,0

Licealiada – Chłopcy (M3):

1 Kozłowski, Michał LO XII Olsztyn 30,0

2 Kitewski, Bartosz LO II Olsztyn 26,0

3 Tarasionak, Arseni LO IV Olsztyn 26,0

4 Taranowicz, Michał LO IV Olsztyn 25,0

5 Walczak, Marcel LO IV Olsztyn 22,5

6 Koszelak, Marek LO V Olsztyn 18,5

7 Pijanowski, Maciej LO XIII Olsztyn 16,0

8 Łasiński, Szymon LO XIII Olsztyn 15,0

9 Sienkiewicz, Jan LO XIII Olsztyn 14,5

10 Wiosna, Krzysztof LO IV Olsztyn 14,0

11 Mrozowski, Nikodem ZS Reszel 11,0

12 Sikorski, Antoni ZSEH Olsztyn 11,0

13 Małecki, Karol ZSEk Olsztyn 10,5

14 Brzozowski, Jan LO XII Olsztyn 9,5

15 Korejwo, Daniej ZSEiT Olsztyn 8,5

16 Samotyha, Jakub ZS Reszel 8,0

17 Bashtowyj, Wład ZS Reszel 7,5

18 Marchwiński, Tomasz ZSEH Olsztyn 4,5

19 Krysiak, Bartłomiej SP 30 Olsztyn 4,0

20 Kumorowski, Juliusz KSM Olsztyn 3,0

21 Ciszewski, Maksymilian ZSEH Olsztyn 3,0

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Chłopcy (M2):

1 Grabowski, Wojciech SP 2 Olsztyn 24,0

2 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba SP 15 Olsztyn 22,5

3 Magrel, Wiktor SP 18 Olsztyn 20,5

4 Szewczak, Filip SP 25 Olsztyn 20,5

5 Szelugowski, Piotr SP 30 Olsztyn 16,5

6 Szelugowski, Paweł SP 30 Olsztyn 15,0

7 Tański, Wojciech NSP Biskupiec 12,0

8 Daliga, Rafał SP 30 Olsztyn 10,0

9 Letko, Maciej SP 30 Olsztyn 8,0

10 Pesta, Mateusz SP 3 Olsztyn 6,0

Igrzyska Dzieci – Chłopcy (M1):

1 Hartliński, Tomasz SP 29 Olsztyn 23,5

2 Kopacki, Aleksander SP 22 Olsztyn 22,0

3 Jóźwiak, Artur SP 30 Olsztyn 22,0

4 Małecki, Patryk SP 22 Olsztyn 21,0

5 Tarasiuk, Dawid KSP Olsztyn 20,0

6 Tarasiuk, Dominik KSP Olsztyn 18,5

7 Goździewski, Bolesław SP 29 Olsztyn 18,0

8 Grabowski, Paweł SP 2 Olsztyn 17,5

9 Bąk, Nikodem ZSP Stawiguda 16,0

10 Mazur, Filip NSP Słupy 14,5

11 Marchliński, Kacper SP 18 Olsztyn 13,0

12 Kowalski, Andrzej SP 30 Olsztyn 12,5

13 Klaja, Alan SP 2 Olsztyn 12,0

14 Łukasik, Jan SP 9 Olsztyn 12,0

15 Bloch, Wojciech SP 2 Olsztyn 12,0

16 Tański, Jakub NSP Biskupiec 11,0

17 Rukszan-Kozłowski, Tymon SP 30 Olsztyn 10,0

18 Skiba, Daniel SP 9 Olsztyn 9,5

19 Maścianica, Jan SP 2 Olsztyn 9,5

20 Bury, Bartosz SP 30 Olsztyn 9,0

21 Wesołowski, Patryk SP 22 Olsztyn 9,0

22 Kumorowski, Franciszek KSM Olsztyn 8,5

23 Ziehm, Igor ZSP Stawiguda 8,0

24 Modrzyński, Filip ZSP Butryny 8,0

25 Kaniewski, Franciszek ZSP Stawiguda 8,0

26 Bloch, Piotr SP 25 Olsztyn 7,5

27 Dryżałowski, Karol SP 3 Olsztyn 7,0

28 Wadecki, Dominik Absolwent Olsztyn 7,0

29 Wojnowski, Namir NSP Słupy 6,5

30 Kniażewski, Miłosz SP 2 Olsztyn 6,5

31 Rybicki, Piotr SP 3 Olsztyn 5,0

32 Koczara, Mikołaj SP 29 Olsztyn 4,0

33 Skorupski, Kacper SP 25 Olsztyn 4,0

34 Minkiewicz, Filip NSP Słupy 4,0

35 Koczara, Bartosz SP 29 Olsztyn 3,5

36 Bąk, Witold ZSP Stawiguda 3,0

37 Łukaszewicz, Jerzy SP 2 Olsztyn 3,0

38 Zaleski, Oliwier SP 30 Olsztyn 3,0

39 Hawryś, Miłosz SP 25 Olsztyn 2,0

40 Klonowski, Aleksander SP Łęgajny 2,0

41 Ordecha, Krzysztof KSP Olsztyn 1,0

Klasyfikacja drużynowa po III kolejce

Szkoły podstawowe:

1 SP 2 Olsztyn 70,0

2 SP 30 Olsztyn 64,0

3 SP 15 Olsztyn 45,5

4 SP 22 Olsztyn 42,0

5 SP 29 Olsztyn 40,0

6 KSP Olsztyn 38,5

7 SP 25 Olsztyn 32,0

8 ZSP Stawiguda 32,0

9 SP 18 Olsztyn 28,5

10 NSP Słupy 25,0

11 NSP Biskupiec 23,0

12 SP 3 Olsztyn 18,0

13 SP 9 Olsztyn 16,5

14 KSM Olsztyn 11,5

15 SP 1 Ostróda 10,0

16 ZSP Butryny 8,0

17 Absolwent Olsztyn 7,0

18 SP 1 Barczewo 4,0

19 SP Ruś 4,0

20 SP Łęgajny 2,0

Szkoły ponadpodstawowe:

1 LO IV Olsztyn 67,0

3 LO XII Olsztyn 39,0

2 LO XIII Olsztyn 36,5

7 ZS Reszel 33,0

5 LO II Olsztyn 26,0

6 LO V Olsztyn 23,5

5 ZSEH Olsztyn 18,5

4 ZSEk Olsztyn 10,5

6 ZSEiT Olsztyn 8,5

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn sport powszechny Szachy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x