Olsztyńska Liga Szkolna (2) – Michał Kozłowski umocnił pozycję

Fot. UKS Trzydziestka Olsztyn facebook
W miniona sobotę (13 listopada) rozegrano II kolejkę Olsztyńskiej Szachowej Ligi Szkolnej sezonu 2021/22. Tym razem w zawodach zawodach uczestniczyło 44 dziewcząt i chłopców. Jak zwykle uczestnicy rywalizowali w trzech ligach. W pierwszej zwyciężył Michał Kozłowski (XIII LO) w drugiej Artur Jóźwak (SP 30), a w trzeciej Paweł Szelugowski (SP 30).

W klasyfikacjach generalnych prowadzą: Licealiada: Nikola Gwizd (ZS Reszel) i Michał Kozłowski (XII LO), Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Anna Kawa (SP 15 Olsztyn) i Kuba Bielewicz (SP 15 Olsztyn), Igrzyska Dzieci: Lena Lisica (SP 30) i Tomasz Hartliński (SP 29). W klasyfikacjach zespołowych w grupie szkół podstawowych prowadzi SP 30 przed SP 2 i SP 15. W relacji szkół ponadpodstawowych liderem jest IV LO przed XII LO i XIII LO.

Wyniki 2 turnieju

I liga (Bonus + 8 punktów)

1 Kozłowski, Michał LO XII Olsztyn 15,0

2 Kitewski, Bartosz LO II Olsztyn 13,0

3 Tarasionak, Arseni LO IV Olsztyn 12,5

4 Hartliński, Tomasz SP 29 Olsztyn 12,5

5 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba SP 15 Olsztyn 12,5

6 Kawa, Anna SP 15 Olsztyn 11,5

7 Małecki, Patryk SP 22 Olsztyn 10,0

8 Tarasiuk, Dawid KSP Olsztyn 10,0

9 Koszelak, Marek LO V Olsztyn 10,0

II liga (Bonus + 4 punkty)

1 Jóźwiak, Artur SP 30 Olsztyn 11,0

2 Tarasiuk, Dominik KSP Olsztyn 9,0

3 Bąk, Nikodem ZSP Stawiguda 8,5

4 Szelugowski, Piotr SP 30 Olsztyn 8,5

5 Łasiński, Szymon LO XIII Olsztyn 8,0

6 Pijanowski, Maciej LO XIII Olsztyn 8,0

7 Wadecki, Dominik Absolwent Olsztyn 7,0

8 Klaja, Alan SP 2 Olsztyn 7,0

9 Mazur, Filip NSP Słupy 7,0

10 Łukasik, Jan SP 9 Olsztyn 6,0

11 Rukszan-Kozłowski, Tymon SP 30 Olsztyn 5,0

12 Kowalski, Andrzej SP 30 Olsztyn 5,0

III liga (Bonus + 1 punkt)

1 Szelugowski, Paweł SP 30 Olsztyn 7,0

2 Mrozowski, Nikodem ZS Reszel 6,0

3 Sikorski, Antoni ZSEH Olsztyn 5,0

4 Bloch, WojciechSP 2 Olsztyn 5,0

5 Samotyha, Jakub ZS Reszel 5,0

6 Marchliński, Kacper SP 18 Olsztyn 5,0

7 Bury, Bartosz SP 30 Olsztyn 5,0

8 Kumorowski, Franciszek KSM Olsztyn 4,5

9 Korejwo, Daniej ZSEiT Olsztyn 4,5

10 Marchwiński, Tomasz ZSEH Olsztyn 4,5

11 Kaniewski, Franciszek ZSP Stawiguda 4,0

12 Koczara, Mikołaj SP 29 Olsztyn 4,0

13 Modrzyński, Filip ZSP Butryny 4,0

14 Bloch, Piotr SP 25 Olsztyn 3,5

15 Koczara, Bartosz SP 29 Olsztyn 3,5

16 Wojnowski, Namir NSP Słupy 3,5

17 Kniażewski, Miłosz SP 2 Olsztyn 3,5

18 Bashtowyj, Wład ZS Reszel 3,5

19 Gwizd, Nikola ZS Reszel 3,5

20 Ciszewski, Maksymilian ZSEH Olsztyn 3,0

21 Kumorowski, Juliusz KSM Olsztyn 3,0

22 Miłosławska, Anna SP 30 Olsztyn 2,5

23 Hawryś, Miłosz SP 25 Olsztyn 2,0

Klasyfikacje po 2 turniejach

Licealiada – dziewczęta (K3):

1 Gwizd, Nikola ZS Reszel 6,5

2 Szotkowska, Natalia LO V Olsztyn 5,0

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Dziewczęta (K2):

1 Kawa, Anna SP 15 Olsztyn 23,0

2 Zapałowska, Wiktoria SP 1 Ostróda 10,0

Igrzyska Dzieci – Dziewczęta (K1):

1 Lisica, Lena SP 30 Olsztyn 7,0

2 Taranowicz, Patrycja SP 2 Olsztyn 7,0

3 Petrusewicz, Antonina SP 2 Olsztyn 6,5

4 Januszewska, Maja SP 1 Barczewo 4,0

5 Życka, Wiktoria SP Ruś 4,0

6 Miłosławska, Anna SP 30 Olsztyn 2,5

Licealiada – Chłopcy (M3):

1 Kozłowski, Michał LO XII Olsztyn 29,5

2 Kitewski, Bartosz LO II Olsztyn 26,0

3 Koszelak, Marek LO V Olsztyn 18,5

4 Łasiński, Szymon LO XIII Olsztyn 15,0

5 Pijanowski, Maciej LO XIII Olsztyn 15,0

6 Taranowicz, Michał LO IV Olsztyn 13,0

7 Tarasionak, Arseni LO IV Olsztyn 12,5

8 Mrozowski, Nikodem ZS Reszel 11,0

9 Walczak, Marcel LO IV Olsztyn 10,0

10 Brzozowski, Jan LO XII Olsztyn 9,5

11 Samotyha, Jakub ZS Reszel 8,0

12 Bashtowyj, Wład ZS Reszel 7,5

13 Wiosna, Krzysztof LO IV Olsztyn 6,0

14 Sienkiewicz, Jan LO XIII Olsztyn 5,0

15 Sikorski, Antoni ZSEH Olsztyn 5,0

16 Korejwo, Daniej ZSEiT Olsztyn 4,5

17 Marchwiński, Tomasz ZSEH Olsztyn 4,5

18 Ciszewski, Maksymilian ZSEH Olsztyn 3,0

19 Kumorowski, Juliusz KSM Olsztyn 3,0

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Chłopcy (M2):

1 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba SP 15 Olsztyn 22,5

2 Szelugowski, Piotr SP 30 Olsztyn 15,5

3 Szelugowski, Paweł SP 30 Olsztyn 13,0

4 Grabowski, WojciechSP 2 Olsztyn 12,5

5 Magrel, Wiktor SP 18 Olsztyn 10,0

6 Szewczak, Filip SP 25 Olsztyn 9,0

7 Letko, Maciej SP 30 Olsztyn 8,0

8 Tański, WojciechNSP Biskupiec 6,5

9 Daliga, Rafał SP 30 Olsztyn 5,0

Igrzyska Dzieci – Chłopcy (M1):

1 Hartliński, Tomasz SP 29 Olsztyn 23,5

2 Jóźwiak, Artur SP 30 Olsztyn 19,0

3 Tarasiuk, Dawid KSP Olsztyn 19,0

4 Tarasiuk, Dominik KSP Olsztyn 16,5

5 Bąk, Nikodem ZSP Stawiguda 16,0

6 Mazur, Filip NSP Słupy 13,0

7 Klaja, Alan SP 2 Olsztyn 12,0

8 Kowalski, Andrzej SP 30 Olsztyn 12,0

9 Kopacki, Aleksander SP 22 Olsztyn 10,0

10 Małecki, Patryk SP 22 Olsztyn 10,0

11 Bloch, WojciechSP 2 Olsztyn 9,0

12 Goździewski, Bolesław SP 29 Olsztyn 9,0

13 Kumorowski, Franciszek KSM Olsztyn 8,5

14 Grabowski, Paweł SP 2 Olsztyn 8,0

15 Kaniewski, Franciszek ZSP Stawiguda 8,0

16 Modrzyński, Filip ZSP Butryny 8,0

17 Ziehm, Igor ZSP Stawiguda 8,0

18 Bloch, Piotr SP 25 Olsztyn 7,5

19 Dryżałowski, Karol SP 3 Olsztyn 7,0

20 Wadecki, Dominik Absolwent Olsztyn 7,0

21 Tański, Jakub NSP Biskupiec 6,5

22 Łukasik, Jan SP 9 Olsztyn 6,0

23 Kniażewski, Miłosz SP 2 Olsztyn 5,5

24 Bury, Bartosz SP 30 Olsztyn 5,0

25 Marchliński, Kacper SP 18 Olsztyn 5,0

26 Maścianica, Jan SP 2 Olsztyn 5,0

27 Rukszan-Kozłowski, Tymon SP 30 Olsztyn 5,0

28 Rybicki, Piotr SP 3 Olsztyn 5,0

29 Skiba, Daniel SP 9 Olsztyn 5,0

30 Koczara, Mikołaj SP 29 Olsztyn 4,0

31 Skorupski, Kacper SP 25 Olsztyn 4,0

32 Wesołowski, Patryk SP 22 Olsztyn 4,0

33 Koczara, Bartosz SP 29 Olsztyn 3,5

34 Wojnowski, Namir NSP Słupy 3,5

35 Bąk, Witold ZSP Stawiguda 3,0

36 Łukaszewicz, Jerzy SP 2 Olsztyn 3,0

37 Zaleski, Oliwier SP 30 Olsztyn 3,0

38 Hawryś, Miłosz SP 25 Olsztyn 2,0

39 Klonowski, Aleksander SP Łęgajny 2,0

40 Ordecha, Krzysztof KSP Olsztyn 1,0

Klasyfikacja drużynowa po II kolejce

Szkoły podstawowe:

1 SP 30 Olsztyn 59,0

2 SP 2 Olsztyn 49,5

3 SP 15 Olsztyn 45,5

4 SP 29 Olsztyn 40,0

5 KSP Olsztyn 36,5

6 ZSP Stawiguda 32,0

7 SP 22 Olsztyn 24,0

8 SP 25 Olsztyn 22,5

9 NSP Słupy 16,5

10 SP 18 Olsztyn 15,0

11 NSP Biskupiec 13,0

12 SP 3 Olsztyn 12,0

13 KSM Olsztyn 11,5

14 SP 9 Olsztyn 11,0

15 SP 1 Ostróda 10,0

16 ZSP Butryny 8,0

17 Absolwent Olsztyn 7,0

18 SP 1 Barczewo 4,0

19 SP Ruś 4,0

20 SP Łęgajny 2,0

Szkoły ponadpodstawowe:

1 LO IV Olsztyn 41,5

2 LO XII Olsztyn 39,0

3 LO XIII Olsztyn 35,0

4 ZS Reszel 33,0

5 LO II Olsztyn 26,0

6 LO V Olsztyn 23,5

7 ZSEH Olsztyn 12,5

8 ZSEiT Olsztyn 4,5

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn sport powszechny Szachy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x