Orzysz pamieta o Krzysztofie – Zapowiada sie ciekawa gra

W niedzielę 18 marca 2012r odbędzie się drugi turniej szachów aktywnych poświęcony Krzysztofowi Kierzkowskiemu, niezapomnianemu animatorowi królewskiej gry w Orzyszu. Turniejowi patronuje burmistrz Orzysza Pan Tomasz Jakub Sulima. Imprezę organizuje Dom Kultury w Orzyszu we współpracy z rodziną Krzysztofa Kierzkowskiego. Rywalizacja przebiegac będzie na dystansie 9 rund tempem 15 minut na partię dla zawodnika. Początek zawodów o godzinie 10-tej, zakończenie około 15.30.

W przypadku większej liczby uczestników zawody zostaną rozegrane jako dwa turnieje: otwarty i dla początkujących. Wybór należy do uczestnika. W turnieju otwartym przewidziane są nagrody finansowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Proponujemy także włączenia się do upamiętnienia Krzysztofa Kierzkowskiego podczas turnieju w innych formach (po uzgodnieniu z Domem Kultury w Orzyszu). Wkrótce zamieścimy także oficjalny komunikat o turnieju.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x