Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół (5) 2019/20 – Michał Kozłowski i XII LO

Fot. uks trzydziestka olsztyn facebook

W minioną sobotę (8 lutego) w ZSO nr 3 odbyła się piąta runda Otwartych Mistrzostw Olsztyna w Szachach. Jak zwykle rywalizacja przebiegała w trzech ligach hierarchicznych ligach, gdzie obowiązują awanse i spadki. W „elicie” po raz kolejny najlepszy okazała się Michał Kozłowski (XII LOlsztyn), w II lidze Maciej Letko (SP 30 Olsztyn), w III lidze: Sophe Woytitzki (SP Czerwonka). Zespołowo zwyciężyli: SP 2 Olsztyn o XII LO Olsztyn.

Wśród dziewcząt w poszczególnych grupach triumfowały: Weronika Kaznowska (Zespół Szkół Ekonomicznych Olsztyn) – I liga i Maja Woytitzki (SP Czerwonka).

Po pięciu rundach liderami klasyfikacji indywidualnych są: Licealiada: Weronika Kaznowska i Michał Kozłowski, Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Małgorzata Matusiewicz (SP 3 Biskupiec) i Bartosz Kitewski (SP 2 Olsztyn), Igrzyska Dzieci: Anna Kawa (SP 23 Olsztyn) i Wojciech Grabowski (SP 2 Olsztyn).

W klasyfikacjach zespołowych wśród szkół podstawowych prowadzi SP 2 Olsztyn przed SP 3 Olsztyn i SP 30 Olsztyn, w rywalizacji szkół ponadpodstawowych na czele jest XII LO Olsztyn przed II LO Olsztyn i IV LO Olsztyn. Następna runda 21 marca.

Wyniki

I liga

1 Kozłowski, Michał 2004 LO XII Olsztyn 6,5

2 Tarasionak, Arseni 2006 SP 3 Olsztyn 5,0

3 Kaznowska, Weronika 2004 ZSEk Olsztyn 5,0

4 Dietrich, Paweł 2009 Absolwent Olsztyn 4,5

5 Grabowski, Wojciech 2007 SP 2 Olsztyn 4,0

6 Jagosz, Dominik 2001 LO II Olsztyn 4,0

7 Kitewski, Bartosz 2005 SP 2 Olsztyn 4,0

8 Brzozowski, Jan 2003 LO XII Olsztyn 4,0

9 Stobiecki, Krzysztof 2009 SP 33 Olsztyn 4,0

10 Hartliński, Tomasz 2010 SP 29 Olsztyn 3,5

11 Jóźwiak, Artur 2011 SP 4 Olsztyn 3,0

12 Zawal, Krzysztof 2012 SP 19 Olsztyn 3,0

13 Małecki, Patryk 2011 SP 22 Olsztyn 3,0

14 Pałasz, Jakub 2007 SP2 Olsztyn 2,5

15 Goździewski, Bolesław 2010 SP 29 Olsztyn 2,5

16 Tarasiuk, Dawid 2009 KSP Olsztyn 2,0

17 Grabowski, Paweł 2011 SP 1 Olsztyn 1,5

18 Gallas, Gerard 2003 LO I Olsztyn 1,0

84349282 2522029484780664 3181350321314070528 o

II liga

1 Letko, Maciej 2007 SP 30 Olsztyn 6,0

2 Obidziński, Cezary 2007 SP 3 Olsztyn 6,0

3 Dankowski, Mateusz 2003 ZSEH Olsztyn 5,0

4 Woytitzki, Maja 2011 SP Czerwonka 5,0

5 Szelugowski, Piotr 2008 SP 30 Olsztyn 5,0

6 Kowalski, Bogdan 2002 LO XI Olsztyn 4,5

7 Tarasiuk, Dominik 2011 KSP Olsztyn 4,5

8 Rybicki, Piotr 2010 SP 3 Olsztyn 4,0

9 Szelugowski, Paweł 2008 SP 30 Olsztyn 4,0

10 Korejwo, Daniel 2007 SP 3 Olsztyn 4,0

11 Dowgiało, Adam 2010 SP 3 Olsztyn 4,0

12 Rusaczyk, Mateusz 2007 SP Spręcowo 3,5

13 Kowalski, Andrzej 2011 SP 30 Olsztyn 3,5

14 Dryżałowski, Karol 2010 SP 3 Olsztyn 3,5

15 Mazur, Filip 2011 SP Słupy 3,0

16 Prószyński, Szymon 2011 KSP Olsztyn 3,0

17 Bąk, Nikodem 2009 ZSP Stawiguda 3,0

18 Ziehm, Igor 2009 ZSP Stawiguda 3,0

19 Życka, Wiktoria 2010 SP Bartąg 3,0

20 Krysiak, Bartłomiej 2011 SP 30 Olsztyn 3,0

21 Łyszczarz, Wiktor 2012 KSM Olsztyn 3,0

22 Kulawczuk, Adam 2009 SP 29 Olsztyn 2,0

23 Kwiatkowski, Adrian 2010 SP 30 Olsztyn 2,0

24 Wesołowski, Patryk 2009 SP 22 Olsztyn 2,0

25 Bugalski, Michał 2011 SP 10 Olsztyn 1,5

26 Marciniak, Tomasz 2010 SP 19 Olsztyn 0,0

84403948 2522029328114013 7048635794864472064 o

III liga

1 Woytitzki, Sophie 2010 SP Czerwonka 5,5

2 Kwiatkowski, Michał 2011 KSP Olsztyn 5,0

3 Nosek, Jan 2008 SP 3 Biskupiec 5,0

4 Matusewicz, Małgorzata 2005 SP 3 Biskupiec 4,5

5 Migrała, Rafał 2007 SP 3 Biskupiec 4,5

6 Kostyra, Mikołaj 2006 SP 3 Biskupiec 4,0

7 Kęszczyk, Jakub 2008 SP Czerwonka 4,0

8 Kozikowski, Krzysztof 2005 SP Czerwonka 4,0

9 Daliga, Rafał 2008 SP 30 Olsztyn 3,5

10 Okniński, Mateusz 2011 SP 30 Olsztyn 3,5

11 Bugalski, Antoni 2012 SP 10 Olsztyn 3,0

12 Chaberek, Adrian 2006 SP 30 Olsztyn 3,0

13 Wojnowski, Namir 2011 SP Słupy 3,0

14 Dziedziech, Maksym 2011 SP 6 Olsztyn 3,0

15 Głowacki, Piotr 2006 SP 30 Olsztyn 3,0

16 Okniński, Jan 2010 SP 30 Olsztyn 3,0

17 Nosek, Wojciech 2005 SP 3 Biskupiec 3,0

18 Pstrągowski, Jakub 2011 SP 30 Olsztyn 3,0

19 Kobus, Artur 2011 SP 3 Olsztyn 2,5

20 Cichocki, Marcel 2011 SP 30 Olsztyn 2,5

21 Piaseczna, Oliwia 2007 SP 19 Olsztyn 2,5

22 Pilarczyk, Szymon 2011 SP 2 Olsztyn 2,0

23 Kęszczyk, Bartosz 2006 SP Czerwonka 2,0

24 Hawrys, Miłosz 2011 SP 25 Olsztyn 2,0

25 Migrała, Szymon 2010 SP 3 Biskupiec 2,0

26 Prószyński, Marek 2012 P. Świętej Rodziny 2,0

27 Stańczak, Tomasz 2010 SP 30 Olsztyn 2,0

28 Bełdowski, Filip 2011 SP Czerwonka 1,5

29 Bartnikowski, Tyberiusz 2009 SP 30 Olsztyn 1,5

84443740 2522029641447315 8129591982805745664 o

Klasyfikacja zespolowa

Szkoły Podstawowe

1 SP2 Olsztyn 34,5

2 SP 3 Olsztyn 31,0

3 SP 29 Olsztyn 28,0

4 SP 30 Olsztyn 27,0

5 KSP Olsztyn 25,5

5 SP Czerwonka 25,5

7 SP 3 Biskupiec 22,0

8 SP 19 Olsztyn 18,5

9 SP 22 Olsztyn 17,0

10 ZSP Stawiguda 14,0

11 Absolwent Olsztyn 12,5

12 SP 33 Olsztyn 12,0

13 SP Słupy 11,0

13 SP 4 Olsztyn 11,0

15 SP 10 Olsztyn 9,5

16 SP 1 Olsztyn 9,5

17 SP Spręcowo 7,5

18 SP Bartąg 7,0

18 KSM Olsztyn 7,0

20 SP 6 Olsztyn 4,0

21 SP 25 Olsztyn 3,0

Szkoły Ponadpodstawowe

1 LO XII Olsztyn 26,5

2 ZSEk Olsztyn 13,0

3 LO II Olsztyn 12,0

4 LO I Olsztyn 9,0

5 ZSEH Olsztyn 9,0

6 LO XI Olsztyn 8,5

84467593 2522030141447265 1651530618846052352 o

Klasyfikacja indywidualna po V kolejce

Licealiada – dziewczęta (K3):

1 Kaznowska, Weronika ZSEk Olsztyn 37,5

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Dziewczęta (K2):

1 Matusewicz, Małgorzata SP 3 Biskupiec 8,5

2 Golonka, Julia SP 3 Olsztyn 4,0

Igrzyska Dzieci – Dziewczęta (K1):

1 Kawa, Anna SP 23 Olsztyn 33,5

2 Woytitzki, Maja SP Czerwonka 25,0

3 Życka, Wiktoria SP Bartąg 20,5

4 Woytitzki, Sophie SP Czerwonka 19,5

5 Smolińska, Gabriela SP 22 Olsztyn 13,0

6 Teliczan, Natalia SP 30 Olsztyn 13,0

7 Piaseczna, Oliwia SP 19 Olsztyn 11,5

8 Filipiak, Magdalena ZSP Stawiguda 11,0

9 Konieczka, Anna SP 12 Olsztyn 11,0

10 Radomska, Maria SP 22 Olsztyn 10,0

84573032 2522028968114049 7812402106760953856 o

Licealiada – Chłopcy (M3):

1 Kozłowski, Michał LO XII Olsztyn 43,5

2 Tokarski, Bartosz LO IV Olsztyn 38,5

3 Brzozowski, Jan LO XII Olsztyn 37,0

4 Jagosz, Dominik LO II Olsztyn 33,5

5 Gallas, Gerard LO I Olsztyn 30,5

6 Brzóska, Grzegorz ZSEk Olsztyn 24,0

7 Skudlarz, Kacper LO XII Olsztyn 20,5

8 Dankowski, Mateusz ZSEH Olsztyn 15,0

9 Melzacki, Jakub LO II Olsztyn 13,5

10 Góralczyk, Maciej ZSEk Olsztyn 12,5

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Chłopcy (M2):

1 Kitewski, Bartosz SP 2 Olsztyn 39,0

2 Tarasionak, Arseni SP 3 Olsztyn 37,0

3 Taranowicz, Michał SP 2 Olsztyn 27,5

4 Kostyra, Mikołaj SP 3 Biskupiec 17,0

5 Kawa, Szymon SP 23 Olsztyn 16,5

6 Kozikowski, Krzysztof SP Czerwonka 13,0

7 Nosek, Wojciech SP 3 Biskupiec 12,0

8 Kęszczyk, Bartosz SP Czerwonka 8,5

9 Sosnowski, Tymoteusz SP 30 Olsztyn 4,0

10 Głowacki, Piotr SP 30 Olsztyn 4,0

Igrzyska Dzieci – Chłopcy (M1):

1 Grabowski, Wojciech SP 2 Olsztyn 38,0

2 Dietrich, Paweł Absolwent Olsztyn 37,5

3 Hartliński, Tomasz SP 29 Olsztyn 36,5

4 Stobiecki, Krzysztof SP 33 Olsztyn 35,5

5 Zawal, Tomasz SP 2 Olsztyn 33,5

6 Rodziewicz-Bielewicz, K SP 15 Olsztyn 32,5

7 Zawal, Krzysztof SP 19 Olsztyn 32,0

8 Jóźwiak, Artur SP 4 Olsztyn 31,0

9 Obidziński, Cezary SP 3 Olsztyn 29,5

10 Grabowski, Paweł SP 1 Olsztyn 29.0

85208276 2522029764780636 2157312629117288448 o

Szkoły podstawowe:

1 SP 2 Olsztyn 121,5

2 SP 3 Olsztyn 91,0

3 SP 30 Olsztyn 89,0

4 SP 29 Olsztyn 85,0

5 Absolwent Olsztyn 83,0

6 KSP Olsztyn 74,5

7 SP Czerwonka 70,0

8 SP 19 Olsztyn 58,5

9 SP 22 Olsztyn 57,0

10 SP 3 Biskupiec 54,5

Szkoły ponadpodstawowe:

1 LO XII Olsztyn 91,0

2 ZSEk Olsztyn 54,5

3 LO II Olsztyn 47,0

4 LO IV Olsztyn 38,5

5 LO I Olsztyn 30,5

6 ZSEH Olsztyn 22,0

7 ZSO Barczewo 10,5

8 LO XI Olsztyn 8,5

9 LO Szczytno 6,0

{AdmirorGallery}szkolna1202{/AdmirorGallery}

Olsztyn sport powszechny Szachy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x