Turnieje klasyfikacyjne w Ostródzie – Początkujący, ale z ambicjami

Fot. Ewa Jankolwska

W weekend (7/8 marca) w Centrum Użyteczności Publicznej Ostródzie o turnieje klasyfikacyjne na podwyższenie kategorii oraz turniej integracyjny. Spotkali się gracze z różnych miejscowości i była to świetna okazja sprawdzić swe umiejętności po kolejnym okresie szkolenia. Turniej integracyjny ma swoją historię – już trzeci raz szachiści niepełnosprawni rywalizowali przy szachownicy o puchar Dyrektora Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Zawody sędziowali Bartosz Trzeciak i Paweł Klimiuk.

Wyniki

Turniej klasyfikacyjny n V i IV kategorię

1 Grala, Lech Ostróda 6.0

2 Tomaszewski, Mirosław Klub szachowy „FART” Iława 4.5

3 V Ostrowski, Piotr MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5

4 V Marchliński, Kacper Olsztyn 4.5

5 V Karkut, Jakub Ostróda 4.0

6 Jarzynka, Ksawery Klub szachowy „FART” Iława 4.0

7 V Jeziorski, Dawid Iława 4.0

8 Klonowski, Arkadiusz Ostróda 3.5

9 V Tomaszewski, Aleksander Klub szachowy „FART” Iława 3.0

10 Batyk, Aleksandra Ostróda 3.0

11 V Sternicki, Łukasz Ostróda 3.0

12 Gorzka, Mikołaj Klub szachowy „FART” Iława 3.0

13 Waszkiewicz, Borys Ostróda 3.0

14 V Słociński, Marcel 3.0

15 Polewiak, Monika Ostróda 3.0

16 V Kasprzak, Wojciech Ostróda 2.5

17 V Polewiak, Filip Ostróda 2.5

18 V Lipnicki, Adam Ostróda 2.0

19 Pilarczyk, Szymon Olsztyn 2.0

20 V Sobczak, Witold Bartąg 2.0

21 Wilczyński, Krzysztof Ostróda 2.0

22 Drzewiecki, Kornel Ostróda 1.5

23 Zięba, Jakub Ostróda 1.0

24 V Jankowska, Antonina Ostróda 0.5

Turniej klasyfikacyjny na kategorię II i II oraz I kobiecą

1 II Kawa, Anna UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.5 I

2 III Kasznia, Ireneusz Władysławowo 6.0 II

3 III Klonowski, Kacper UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

4 III Goździewski, Bolesław UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

5 III Klimiuk, Kamil MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0

6 III Kawa, Szymon Olsztyn 3.5

7 III Goździewski, Piotr UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

8 III Mikołajczyk, Marcel MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0

9 III Rocławski, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

10 III Duda, Michał Kętrzyn 3.0

11 III Policha, Oliwia Kętrzyn 2.0

12 IV Jankowski, Filip Ostróda 0.0

Turniej integracyjny

1 Pawłowski, Piotr Ostróda 6.0

2 Moskali, Artur Ostróda 5.0

3 Strzech, Włodzimierz Stowarzyszenie ALFA 4.0

4 Pstrowski, Janusz Iławskie Stowarzyszenie Niesłyszących „Jeziorak” 3.0

5 Żórański, Dariusz Iławskie Stowarzyszenie Niesłyszących „Jeziorak” 3.0

6 Marcinkowski, Krzysztof Iławskie Stowarzyszenie Niesłyszących „Jeziorak” 3.0

7 Piekarski, Jacek Ostróda 3.0

8 Chojecka, Teresa Stowarzyszenie ALFA 2.0

9 Olewniczak, Adrian Stowarzyszenie ALFA 1.0

{AdmirorGallery}aszachy1403{/AdmirorGallery}

Fot. Ewa Jankowska

Ostróda sport powszechny Szachy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x