Warmińsko-Mazurska Liga Szkolna – Duch Patronów czuwa…

Niedawno podaliśmy rezultaty ostatniego zjazdu Warmińsko-Mazurskiej Ligi Szkolnej w szachach szybkich.  Uczestnicy rozgrywek spotykali się raz w miesiącu w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie i walczyli nie tylko o zwycięstwo w konkretnym turnieju, ale też o jak najlepszy wynik w całym cyklu. Niebawem przyjdzie czas na podsumowanie.15 kwietnia w SDK Akces przy ul. Pana Tadeusza 6a odbędzie się wręczenie nagród czołowym szachistom. To jeden z punktów programu tradycyjnego Memoriału J. I S. Leokajtis.

Chłopcy – gimnazja

1 Renkowski Piotr GIM 4 Olsztyn  76,5

2 Olszewski Artur GIM 2 Olsztyn 67,5

3 Adamowicz Marek GIM 12 Olsztyn 66,0

4 Rosiński Michał GIM 2 Olsztyn 64,0

5 Wojtunik Maciej GIM 8 Olsztyn 62,5

6 Hennig Grzegorz GIM 5 Olsztyn 61,0

7 Cieszyński Artur GIM 3 Olsztyn 56,5

8 Pieczyski Arkadiusz GIM 23 Olsztyn 55,5

9 Szachniewicz Hubert   GIM 12 Olsztyn 53,5

10 Cis Krzysztof GIM Barczewo 52,5

11 Wójcik Mateusz GIM 8 Olsztyn 46,5

12 Fedyk Kamil GIM 3 Kętrzyn   38,0

13 Stefański Jakub GIM Barczewo 34,0

14 Pilichowski Kacper GIM 2 Ostróda 25,5

15 Witka Dawid GIM 2 Ostróda 24,0

16 Kotlewski Michał GIM 22 Olsztyn 23,0

17 Hasiuk Damian GIM Barczewo 22,5

18 Obolewicz Piotr GIM 3 Kętrzyn 22,0

19 Bulkowski Martin GIM 3 Olsztyn 21,5

20 Kord Arkadiusz GIM Barczewo 19,5

21 Kawiecki Łukasz GIM 12 Olsztyn 13,5

22 Mieczławski Michał GIM 2 Ostróda 11,5

23 Gajewski Paweł GIM 2 Ostróda 10,0

24 Sławiński Michał GIM Dywity 6,5

25 Malak Grzegorz GIM 2 Ostróda 6,5

26 Korsch Konrad GIM 1 Ostróda 5,0

27 Stępczyński Mateusz  GIM 2 Ostróda 3,5

28 Ciszewski Mateusz GIM Barczewo 2,5

Chłopcy – szkoły podstawowe

1 Trendowski Michał SP 3 Olsztyn 62,0

2 Żółkiewski Jakub SP 1 Kętrzyn 60,0

3 Hrymowicz Artur SP Dywity   53,0

4 Trzeciak Bartosz SP 3 Ostróda 52,5

5 Opoka Szymon SP 1 Kętrzyn 52,5

6 Bartoszewicz Arkadiusz  SP 13 Olsztyn 50,0

7Hennig Cezary SP 10 Olsztyn 47,0

8 Lemański Edward ZS1 SP 5 Kętrzyn 46,5

9 Twarowski Oskar ZS1 SP 5 Kętrzyn 46,5

10 Pielach Wojciech SP 1 Ostróda 46,0

11 Rydzewski Marceli SP 9 Olsztyn 44,0

12 Szafirsztejn DawidSP 10 Olsztyn 42,0

13 Sikorski Wojciech SP 30 Olsztyn 40,5

14 Bogdański Dominik  30 Olsztyn 36,5

15 Jordan Adam SP 30 Olsztyn 35,5

16 Stasiewicz Tomasz   SP 3 Olsztyn 34,5

17 Woźniak Kacper SP 30 Olsztyn 32,0

18 Strepikowski Paweł  SP 3 Olsztyn 28,5

19 Olenkowicz Wojciech    ZS1 SP 5 Kętrzyn 26,0

20 Kusiak Sebastian SP 10 Olsztyn 25,0

21 Cybulski Grzegorz SP 10 Olsztyn 24,5

22   Pielach Bartosz        4  CP SP 1 Ostróda  23,0

23   Krawczyński Paweł  4  CP SP 3 Olsztyn   21,0

24   Kołecki Maciej SP 30 Olsztyn  19,0

25   Oller Krzysztof SP 10 Olsztyn 17,5

26   Baran Filip KSP Olsztyn 16,5

27   Sikorski Tomasz SP 30 Olsztyn 16,0

28   Kociecki Jakub SP 1 Kętrzyn 15,0

29   Trypucki Bartosz SP 1 Kętrzyn 13,5

30   Abramowicz Emil     4  SP 30 Olsztyn 13,0

31   Szwed Kamil SP 30 Olsztyn 12,5

32   Linde Miłosz SP 10 Olsztyn 12,0

33   Adamowicz Mateusz   SP 10 Olsztyn 11,5

Cybulski Andrzej SP 10 Olsztyn 11,5

35   Brzozowski Miłosz   SP 1 Ostróda 10,5

36   Bober Maciej SP 1 Ostróda 10,0

37   Przekwas Alan SP 30 Olsztyn 9,5

38   Piórkowski Artur SP 3 Olsztyn 8,5

39   Komudziński Mariusz  SP 10 Olsztyn 7,0

40   Piech Marcin SP 10 Olsztyn 6,5

41   Koczela Grzegorz SP 1 Kętrzyn 6,0

Kułak Mateusz SP 1 Kętrzyn 6,0

43   Kowalczyk Jakub SP 30 Olsztyn 6,0

44   Mikołajczyk Jakub SP 1 Ostróda 5,5

45   Łukaszewski Piotr SP 30 Olsztyn 5,0

46   Szpruch Filip SP 1 Ostróda 5,0

47   Soćko Krzysztof SP 30 Olsztyn 4,0

48   Skurski Szymon SP 30 Olsztyn 3,5

49   Rozentalski JakubSP 1 Ostróda 3,5

50   Hamot Szymon SP 1 Ostróda 3,0

51   Wojda Kajetan SP 1 Ostróda3,0

52   Sidor Tomasz SP 1 Kętrzyn 2,5

Odziemczyk Paweł  SP 30 Olsztyn 2,5

54Klimczewski Jakub  SP 30 Olszty 2,0

55 Wiśniewski Szymon SP 1 Ostróda 1,0

Bober Adam  SP 1 Ostróda 1,0

Leszczyński Artur SP 1 Ostróda  1,0

Sawko Dominik SP 30 Olsztyn 1,0

Klimek Antoni  SP 29 Olsztyn 1,0

Chłopcy – szkoły ponadgimnazjalne

1 Kotlewski Łukasz LO XIII Olsztyn 73,0

2 Chreczuch Arkadiusz  ZS 1 Działdowo 67,0

3 Adamowicz Piotr ZSEiT Olsztyn 66,5

4 Klimiuk Paweł ZSE Ostróda  64,0

5 Klimek Cezary ZSZ Ostróda 63,5

6 Nowakowski Krystian  ZS 1 Działdowo 62,0

7     Łużewicz Kacper ZS 1 Działdowo 58,0

8 Baran Dawid LO VII Olsztyn 56,5

9 Krawczyński Rafał  ZSEiT Olsztyn 51,5

10 Warmiński Michał ZS 1 Działdowo 45,5

11 Biliński Artur ZSB Olsztyn    41,0

12   Dziarkowski Krzysztof ZSB Olsztyn 34,5

13   Brzozowy Mateusz   4  CS ZSB Olsztyn 31,0

14   Lenkiewicz Krystian LO Eprom Olsztyn     27,0

15   Wener Bartosz ZSEk Olsztyn 23,0

16   Nawrocki Mateusz   ZSE-H Olsztyn 19,0

17   Jodynis Zbigniew PCE LU Kętrzyn 18,0

18   Smolarz Adrian ZSE-H Olsztyn 15,5

19   Ejzenberg Emil LO IV Olsztyn 13,0

20   Biernat Mirosław ZSE-H Olsztyn 11,0

21   Daliga Jakub LO IV Olsztyn 10,0

22   Siedlecki Sebastian ZSE-H Olsztyn 9,0

23   Żejmo Sebastian ZSEk Olsztyn 8,0

24   Madej Wojciech  ZS 1 Działdowo 5,0

25   Górski Grzegorz ZSE-H Olsztyn 5,0

26   Czarnecki Dominik  ZSB Olsztyn 4,5

Dziewczęta – gimnazja

1 Wieżynis Weronika GIM 3 Olsztyn 15,5

2 Soboczyńska Małgorzata  GIM 2 Ostróda 4,0

3 Słota Karolina GIM Barczewo 2,5

Dziewczęta – szkoły podstawowe

1 Wierzbowska Aleksandra SP 1 Ostróda 59,0

2 Daliga Anita SP 10 Olsztyn   51,5

3 Bohdanowicz Nikola SP 25 Olsztyn 34,5

4 Bekier Klara SP 10 Olsztyn 32,0

5 Krejner Weronika SP 30 Olsztyn 27,5

6 Krejner Emilia SP 30 Olsztyn 25,5

7 Sikorska Anna SP 30 Olsztyn 23,0

8 Bryś Julia SP 30 Olsztyn 21,5

9 Koszacka Katarzyna   SP 1 Ostróda 9,0

10 Olenkowicz Weronika   ZS1 SP 5 Kętrzyn 6,5

11 Kaznowska Weronika SP 10 Olsztyn 3,0

12 Bromboszcz Karolina    SP 1 Ostróda 2,5

13 Kampa Agnieszka SP 30 Olsztyn 2,0

14 Obolewicz Karolina SP 1 Kętrzyn 1,5

15 Lenard Klaudia SP 30 Olsztyn 1,0

Olkowska Aleksandra SP 1 Ostróda 1,0

17 Kowalczyk Marta SP 1 Ostróda  1,0

Dziewczęta – szkoły ponadgimnazjalne

1 Siudzińska Joanna ZSB Olsztyn 32,0

2 Warmińska Justyna ZS 1 Działdowo 30,5

3 Zielińska Lidia ZS 1 Działdowo 18,5

4 Stefańska Milena ZSE-H Olsztyn 12,0

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x