Warmińsko-Mazurska Liga Szkolna – Gdy kota nie ma, myszy buszują

Brak w stawce najlepszych zawodników warmińsko-mazurskiej ligi szkolnej w szachach spowodował ,że przed szansą stanęli uczestnicy do tej pory drugiego planu. Najlepiej zaprezentował się Piotr Adamowicz z Gimnazjum nr 12 z Olsztyna, ale walka była niezwykle wyrównana, do tego stopnia, że czterech pierwszych w klasyfikacji I ligi zgromadziło tę sama liczbę punktów.

Tabela wyników 1 liga

1 Adamowicz, Piotr (7) GIM 12 Olsztyn  5     

2 Klimek, Cezary (8) ZSZ Ostróda  5    

3 Rybiński, Tomasz (6)LO V Olsztyn  5    

4 Kotlewski, Łukasz (4)GIM 22 Olsztyn 5    

5 Zieliński, Krzysztof (11) KGS Biskupiec 3.5   

6 Wojtunik, Maciej (16)GIM 8 Olsztyn  3.5  

7 Adamowicz, Marek (10)SP 13 Olsztyn 3    

8 Ejzenberg, Emil (22)LO IV Olsztyn 3      

9 Rosiński, Michał (14)GIM 2 Olsztyn  3     

10Klimiuk, Paweł (12)ZSE Ostróda 3     

11Olszewski, Artur (13)GIM 2 Olsztyn 3     

12Wójcik, Mateusz (15)GIM 8 Olsztyn 2.5   

13Głębocki, Piotr (9) GIM 1 Ostróda 2.5   

14Hennig, Grzegorz (20)SP 10 Olsztyn  2     

Tabela wyników 2 liga

1 Pieczyski, Arkadiusz (26)SP 9 Olsztyn 5.5  

2 Trendowski, Michał (21)SP 3 Olsztyn 5.5   

3 Krawczyński, Rafał (17)ZSEiT Olsztyn 5.5  

4 Daliga, Anita (27) SP 10 Olsztyn 4.5  

5 Szachniewicz, Hubert (34) SP 9 Olsztyn 4     

6 Borgosz, Kacper (36)SP 30 Olsztyn 4     

7 Pielach, Wojciech (25) SP 1 Ostróda 4     

8 Kumiszczo, Mateusz (49)GIM 22 Olsztyn 3    

9 Cis, Krzysztof (29)GIM Barczewo 2.5  

10 Trzeciak, Bartosz (31)SP 3 Ostróda 2.5   

11 Daliga, Jakub (37) GIM 23 Olsztyn 2.5   

12 Żejmo, Sebastian (42)GIM Barczewo 2     

13 Smukowski, Dawid (30)ZSG-S Olsztyn 2     

14 Baran, Filip (46) KSP Olsztyn 1.5   

Tabela wyników 3 liga

1 Cieszyński, Artur (24) SP 3 Olsztyn  7    

2 Żółkiewski, Jakub (51)SP 1 Kętrzyn 5    

3 Wener, Bartosz (38)GIM Barczewo  5    

4 Opoka, Szymon (67) SP 1 Kętrzyn 4.5   

5 Twarowski, Oskar (75)ZS1 SP 5 Kętrzyn  4.5  

6 Hennig, Cezary (35) SP 10 Olsztyn 4.5  

7 Loret, Kacper (40)SP 3 Działdowo 4    

8 Lemański, Edward (47)ZS1 SP 5 Kętrzyn 4     

9 Fedyk, Kamil (62)ZS1 GIM 1 Kętrzyn  4     

10 Orłowski, Jakub (56) SP 3 Olsztyn 4    

11 Olenkowicz, Wojciech (65)ZS1 SP 5 Kętrzyn 3.5   

12 Szafirsztejn, Dawid (60) SP 10 Olsztyn 3.5    

13 Rydzewski, Marceli (41)SP 9 Olsztyn 3.5  

14 Mędrek, Mateusz (39)GIM 2 Olsztyn 3.5  

15 Krejner, Emilia (58)SP 30 Olsztyn 3.5   

16 Piórkowski, Artur (64)SP 3 Olsztyn  3    

17 Krejner, Weronika (71)SP 30 Olsztyn 3    

18 Fiedorowicz, Oskar (68)SP 3 Olsztyn  3     

19 Bogdański, Dominik (55)SP 30 Olsztyn 3    

20 Sikorski, Wojciech (66)SP 30 Olsztyn 2.5  

21 Bulkowski, Martin (69)GIM 3 Olsztyn 2    

22 Soćko, Krzysztof (63)SP 30 Olsztyn 1.5   

23 Bartkowski, Krystian (59)GIM 6 Olsztyn 1    

24 Bekier, Klara (89)SP 10 Olsztyn 1   

Tabela wyników 4 liga

1 Stasiewicz, Tomasz (52)SP 3 Olsztyn 6.5  

2 Korsch, Konrad (45)GIM 1 Ostróda 6     

3 Stefański, Jakub (78)GIM Barczewo 5    

4 Bohdanowicz, Nikola (73)SP 25 Olsztyn 5    

5 Dziarkowski, Krzysztof (86)ZSB Olsztyn 5    

6 Strepikowski, Paweł (72)SP 3 Olsztyn 4.5  

7 Brzozowy, Mateusz (87)ZSB Olsztyn 4.5  

8 Jordan, Adam (70)SP 30 Olsztyn 4    

9 Kołecki, Maciej (98)SP 30 Olsztyn 4     

10 Przekwas, Alan (121)SP 30 Olsztyn 4    

11 Bereznowski, Piotr (122) GIM 23 Olsztyn 4    

12 Witka, Dawid (81) GIM 2 Ostróda 4    

13 Stefańska, Milena (90)GIM Barczewo  4    

14 Krawczyński, Paweł (92)SP 3 Olsztyn 3.5  

15 Selwon, Łukasz (88)SP 10 Olsztyn 3.5  

16 Storożenko, Piotr (84)GIM 23 Olsztyn 3    

17 Woźniak, Kacper (103)SP 30 Olsztyn 3     

18 Janicki, Jarosław (100)ZSB Olsztyn 3     

19 Pupek, Jakub (105)SP 30 Olsztyn 3     

20 Płócienniczak, Kamil (102)GIM 2 Ostróda 3     

21 Pielach, Bartosz (106)SP 1 Ostróda 3    

22 Raszkiewicz, Paweł (111)GIM 2 Ostróda 3    

23 Pilichowski, Kacper (99)GIM 2 Ostróda 2.5   

24 Graczykowski, Tomasz (118)SP 13 Olsztyn 2     

25 Sidor, Tomasz (95)SP 1 Kętrzyn 2    

26 Narel, Krzysztof (112)GIM 6 Olsztyn 2     

27 Trzaska, Aleksandra (119)SP 3 Olsztyn 1    

28 Ligęzowska, Kinga (120)SP 9 Olsztyn 0

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x