Puchar Polski młodzików Konin 2013 – Cezary Białecki dotarł do ćwierćfinału

W sobotę (20.kwietnia) w Koninie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli o Puchar Prezesa miejscowego KKSZ. Impreza ta jest zaliczana do klasyfikacji Pucharu Polski Młodzików. UKS Hajduczek Olsztyn reprezentowało pięcioro zawodników. Do fazy pucharowej awansowali: Cezary Białecki i Zuzanna Mikołajczyk. Czarek radził sobie doskonale i odpadł dopiero w ćwierćfinale.

 

Do rywalizacji w turnieju najpierw przystąpili chłopcy Cezary Białecki i Mikołaj Jurkiewicz. Każdy z zawodników musiał stoczyć 11 walk grupowych. Do fazy pucharowej awansował Cezary Białecki, a Mikołaj Jurkiewicz zakończył rywalizację na 34 miejscu. Po chłopcach walczyły dziewczęta: Weronika Borkowska, Aleksandra Romańczyk i  Zuzanna Mikołajczyk. Do fazy pucharowej awansowała Zuzanna Mikołajczyk, a pozostałe zawodniczki ukończyły zawody na walkach grupowych. Aleksandra Romańczyk ostatecznie zajęła 35 miejsce, a Weronika Borkowska – 44 .

W 1/32 turnieju Cezary Białecki stoczył walkę z zawodnikiem Kolejarza 24 Katowice i zwyciężył 12-3, natomiast Zuzanna Mikołajczyk spotkała się późniejszą zwyciężczynią turnieju zawodniczką UKS 13 Białystok. Przegrywając 3-12 turniej zakończyła na 31 miejscu.

W 1/16 turnieju Cezary Białecki zmierzył się z zawodnikiem OŚ.AZS Poznań pokonując go 12-6 co dało mu awans do ósemki najlepszych zawodników turnieju.

O wejście do strefy medalowej Cezary Białecki spotkał się z szablistą KS.TEAM Stare Miasto. Po wyrównanej walce Czarek uległ 11-12 zajmując ostatecznie 7 miejsce

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x