Szabliści Hajduczka walcza o tytuły – Najważniejszy pierwszy rok

Uczniowski Klub Sportowy „Hajduczek” organizuje w najbliższą sobotę (10 marca) o godz. 16 turniej  pierwszego kroku szermierki na szable .W zawodach wystąpią dzieci z Olsztyna i okolic, które rozpoczęły treningi w sezonie 2010/2011 i 2011/2012 . Będą to nieoficjalne mistrzostwa Olsztyna w kategorii 9 lat i młodsi , 10 -12 lat. Turniej odbędzie się w sali gimnastycznej ZSO nr 3 przy ulicy Wańkowicza 1 w Olsztynie. UKS „Hajduczek” nawiązuje do tradycji tej dyscypliny w naszym regionie. Prowadzi od kilku lat intensywną pracę z narybkiem i młodzi szabliści nie raz odnosili sukcesy w imprezach rangi krajowej, a nawet międzynarodowej.

 

Otwarte Mistrzostwa Olsztyna są okazją do zaprezentowania swych umiejętności najmłodszej generacji szermierzy nie tylko bliżej zainteresowanym – rodzicom czy koleżankom i kolegom. To także możliwość obejrzenia w akcji zawodników przez sympatyków sportu, tym bardzie, że w Olsztynie rzadko odbywają się turnieje. Reprezentantów Hajduczka za żywo oglądamy często podczas pokazów uświetniających ważne imprezy kulturalne i sportowe w mieście.

{gallery}hadu7{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x