Bydgoszcz Cup 2015 – Warmia i Mazury bogatsze o worek medali

W Bydgoszczy odbył się w weekend (18/19 kwietnia) wielki turniej w taekwondo olimpijskim. Rywalizowano w kategoriach: kadet, junior i młodzieżowiec. W stawce kilkuset startujących nie zabrakło reprezentantów Warmii i Mazur, którzy wrócili do domów z mnóstwem medali. Najważniejsze, że okazje występu miała duża liczba zawodników, którzy mogli sprawdzić swe umiejętności w mocnej stawce.

Złote medale zdobyli: kadeci: Kinga Brzostek i Ewelina Jamiołkowska (Start Olsztyn), juniorzy: Sandra Bandurska (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego), Weronika Krejner (AZS UWM Olsztyn) oraz Oliwia Krajewska i Maria Wajzer (Start Olsztyn), i młodzieżowcy: Magdalena Obrębska, Patrik Chrapkowski (AKS OSW Start Olsztyn), Artur Trumiński (Tygrys Kętrzyn), Magdalena Rutkowska (OŚ AZS Olsztyn) i Ewelina Mierzwińska (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego). Oto rezultaty wszystkich naszych reprezentantów startujących w Bydgoszczy.

Kadeci

Waga 33 kg

3 Mikołaj Siemaszkiewicz (OŚ AZS Olsztyn)

Waga 37 kg

3 Mikołaj Żyżniewski (Start Olsztyn)

9 Jeremi Uziak (OŹŚ AZS Olsztyn)

5 Mikołaj Nadziak (Victoria Morąg)

Waga 41 kg

9 Dawid Rożen (OŚ AZS Olsztyn)

9 Jakub Gołębiewski (AZS UWM Olsztyn)

9 Tomasz Roguszczak (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

9 Maciej Czubkowski (Start Olsztyn)

17 Mikołaj Kościesza (Start Olsztyn)

Waga 45 kg

2 Szymon Piątkowski (AZS UWM Olsztyn)

5 Bartosz Butkiewicz (Start Olsztyn)

5 Rafał Wiśniewski (Start Olsztyn)

Waga 49 kg

3 Łukasz Cudnoch (Start Olsztyn)

9 Szymon Powąsko (AZS UWM Olsztyn)

Waga 53 kg

2 Szymon Grabowski (Start Olsztyn)

5 Dominik Korneluk (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

5 Krzysztof Adamczak (Start Olsztyn)

9 Tymoteusz Krasnowski (Victoria Morąg)

Waga 57 kg

2 Konrad Kuczyński (Start Olsztyn)

5 Jan Lewkowicz (OŚ AZS Olsztyn)

5 Bartosz badowski (Taekwondo Giżycko)

9 Jakub Grabowski (Start Olsztyn)

Waga 61 kg

3 Arkadiusz Roguszczak (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

5 Damian Chrobociński (OŚ AZS Olsztyn)

9 Bartosz Krauze (Start Olsztyn)

9 Kacper Fiecko (Taekwondo Gizycko)

9 Filip Skrzeszewski (Start Olsztyn)

9 Mateusz Rydel (Victoria Morąg)

Waga +65 kg

5 Krzysztof Karłowicz (AZS UWM Olsztyn)

Kadetki

Waga 33 kg

2 Izabela Krajewska (Start Olsztyn)

3 Zuzanna Winiasz (Taekwondo Gizycko)

3 Wiktoria Skorupska (Start Olsztyn)

Waga 37 kg

1 Kinga Brzostek (Start Olsztyn)

Waga 41 kg

9 Stefania Skłodowska (Start Olsztyn)

9 Maja Wojciech (AZS UWM Olsztyn)

Waga 44 kg

1 Ewa Jamiołkowska (Start Olsztyn)

Waga 47 kg

2 Aleksadra Lojko (Tygrys Kętrzyn)

9 Kinga Balasz (Taekwondo Giżycko)

Waga 51 kg

9 Oliwia Kowalczuk (Start Olsztyn)

Waga 55 kg

2 Oliwia Nikliborc (Start Olsztyn)

5 Kornelia Kozak (Victoria Morąg)

9 Anna Grzechnik (Start Olsztyn)

Waga 59 kg

3 Paulina Grabarczyk (Start Olsztyn)

5 Paulina Kowalewska (OŚ AZS Olsztyn)

5 Julia Ponieważ (Start Olsztyn)

9 Emilia Dębowska (Start Olsztyn)

{AdmirorGallery}taestart28{/AdmirorGallery}

Juniorzy

Waga 48 kg

3 Maciej Tomaszewski (AZS UWM Olsztyn)

Waga 51 kg

5 Piotr Myśliński (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

Waga 55 kg

3 Jakub Chmielewski (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

5 Aleksander Grausz (AZS UWM Olsztyn)

9 Marceli Piasecki (Taekwondo Giżycko)

Waga 63 kg

2 Adam Kowalski (AZS UWM Olsztyn)

9 Paweł Myśliński (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

Waga 68 kg

9 Kacper Rogoziński (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

9 Przemysław Gutowski (AZS UWM Olsztyn)

17 Maurycy Miszczak (Hidori Olecko)

Waga 73 kg

3 Mateusz Bigański (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

5 Michał Szawkowski (Tygrys Kętrzyn)

9 Bartosz Rydel (Victoria Morąg)

Waga 78 kg

2 Filip Nowak (AZS UWM Olsztyn)

Waga +78 kg

3 Kuba Chrobociński (OŚ AZS Olsztyn)

Juniorki

Waga 44 kg

1 Sandra Bandurska (Nidzicki klub Taekwondo Sportowego)

Waga 46 kg

1 Oliwia Krajewska (Start Olsztyn)

2 Agnieszka Czymerska (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

5 Sara Masiwicz (Tygrys Kętrzyn)

Waga 49 kg

5 Sandra Chopiak (Tygrys Kętrzyn)

Waga 52 kg

2 Magda Rutkowska (OŚ AZS Olsztyn)

3 Wiktoria Strzeszewska (AZS UWM Olsztyn)

5 Julia Lubiecka (Victoria Morąg)

9 Anna Sokołowska (AZS UWM Olsztyn)

Waga 55 kg

3 Aleksandra Mikulicz (Start Olsztyn)

Waga 59 kg

1 Weronika Krejner (AZS UWM Olsztyn)

Waga 63 kg

3 Karolina Zajewska (Victoria Morąg)

Waga +68 kg

1 Maria Wajzer (Start Olsztyn)

Młodzieżowcy

Mężczyźni

Waga 58 kg

1 Patrik Chrapkowski (AKS OSW Start Olsztyn)

Waga 63 kg

3 Paweł Myśliński (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

5 Piotr Krajewski (AKS OSW Start Olsztyn)

Waga 68 kg

2 Patryk Chodnicki (AZS UWM Olsztyn)

5 Maurycy Miszczak (Hidori Olecko)

Waga 74 kg

3 Krystian Szczepanowski (Tygrys Kętrzyn)

Waga 80 kg

2 Patryk Radliński (Victoria Morąg)

3 Mateusz Lewalski (AZS UWM Olsztyn)

Waga +87 kg

1 Artur Trumiński (Tygrys Kętrzyn)

2 Patryk Piekarski (OŚ AZS Olsztyn)

3 Kuba Chrobociński (OŚ AZS Olsztyn)

Kobiety

Waga 46 kg

2 Angelika Czymerska (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

3 Sara Bandurska (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

Waga 49 kg

1 Magdalena Obrębska (AKS OSW Start Olsztyn)

Waga 53 kg

1 Magdalena Rutkowska (OŚ AZS Olsztyn)

3 Patrycja Rogozińska (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

Waga 57 kg

1 Ewelina Mierzwińska (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

2 Justyna Miszczak (Hidori Olecko)

Waga 73 kg

2 Katarzyna Świgon (Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko Kętzryn Morąg Nidzica Olecko Olsztyn taekwondo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x