ME Młodzieży w Charkowie – Bariery nie do przejścia

W Charkowie trwają Mistrzostwa Europy Młodzieży w taekwondo olimpijskim. W reprezentacji Polski są zawodnicy olsztyńscy. Wystąpiło ich trzech ( AZS UWM), ale dość szybko zakończyli udział w turnieju. Niestety na arenie międzynarodowej, szczególnie w imprezach rangi mistrzowskiej naszym reprezentantom trudno przebić się do strefy medalowej.

Michał Wielgosz (AZS UWM Olsztyn) w kategorii do 63 kg. wygrał pierwszą walkę z Brytyjczykiem Jibreelem Malikiem (9:4). W drugiej po wyrównanym pojedynku uległ 4:6, a pokonał go zawodnik z Izraela Cosar Gokhan.
Mateusz Lasek (AZS UWM Olsztyn) w wadze 68 kg przegrał pierwszą walkę na punkty z Turkiem i niestety na tym zakończył rywalizacje w Moskwie.

W sobotę walczy kolejny zawodnik AZS UWM Olsztyn Karol Wielgosz w kategorii 74 kg.

W sobotę walczył kolejny zawodnik AZS UWM Olsztyn Karol Wielgosz w kategorii 74 kg. Odpadł w drugiej rundzie po porażce z reprezentantem Turcji.

W ostatnim dniu wystąpi dwóch zawodników Warmii i Mazur: Piotr Hatowski(AZS UWM) – do 87 kg i Adam Lasota (Tygrys Kętrzyn) – plus 87 kg.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x