Profesjonalna Liga Taekwon-do (II) „Bartoszyce 2014”- Rodzice byli dumni…

Ponad 150 zawodników i zawodniczek stanęło na matach podczas II Turnieju Profesjonalnej Ligi Taekwon-do (ITF) "Bartoszyce 2014". Przy głośnym dopingu kolegów, sympatyków i licznie przybyłych rodziców przez 7 godzin najmłodsi i nieco starsi zawodnicy zmagali się w konkurencjach technicznych oraz walkach sportowych zdobywając cenne punkty do ogólnego rankingu

W bartoszyckiej hali gościły kluby: An-Do Pruszcz Gdański, UKS Stoczek 45 Białystok, PCSW Dąbrowa Białostocka, Ko-Dang Lipsk, LKSW Tajfun Legionowo, Lotos Jabłonna, Bartoszycka Szkoła Taekwon-Do

Wśród młodzików i juniorów zmagania toczyły się na wysokim poziomie, a to wszystko poprzez start kilku utytułowanych zawodników, medalistów Mistrzostw Polski w Taekwon-do oraz Mistrzostw Polski w Kickboxingu.

Wśród zawodników Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do na szczególne wyróżnienie zasłużył Patryk Hadziewicz, który potwierdził swoją dobrą dyspozycję wygrywając walki – 63 kg. Do tego Patryk dołożył brązowy medal w układach formalnych.

Wśród młodzików Kacper Czaplicki wygrał konkurencję układów formalnych dokładając srebro w walkach. Wśród dziewcząt Aleksandra Sobiecka zwyciężyła w układach formalnych, a w walkach zdobyła brązowy medal. Katarzyna Stańczyk zwyciężyła w konkurencji układów formalnych dokładając srebro w walkach.

Wszystkim medalistom oraz tym, którym nie udało się stanąć tym razem na podium należą się słowa uznania za walkę i determinację do trenowania trudnej i wymagającej dużo poświęcenia dyscypliny jaką jest Taekwon-do. Kolejny Turniej Profesjonalnej Ligi Taekwon-do jesienią w Legionowie.

{AdmirorGallery}bart145{/AdmirorGallery}

Źródło: Bartoszycka Szkoła Taekwon do

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Taekwondo ITF

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x