Reprezentamci Warmii i Mazur w rankingu PZTO – Michał Wielgosz liderem

Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego opublikował najnowszy ranking krajowy we wszystkich kategoriach wiekowych. Postanowiliśmy „wyłowić „z grona kilkuset nazwisk reprezentantów Warmii i Mazur, zadając sobie sprawę z popularności tej dyscypliny w naszym regionie. Pierwsze miejsce w grupie młodzieżowców zajmuje Michał Wielgosz z AZS UWM Olsztyn, wielu naszych taekwondoków znajduje się w czołówce. Ranking obejmuje krajowe imprezy mistrzowskie oraz starty w prestiżowych turniejach międzynarodowych.

 

Ranking Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego

Seniorki

1 Wieczorek Katarzyna  AZS AWF Warszawa  1990  67 78

2 Uścińska Aleksandra  Grunwald Poznań   1984   57  42

3 Kosiorek Iwona * Grunwald Poznań  1984  73   31,5

4 Antkowiak Marta * AZS OŚ Poznań 1993   49  24

5 Rybarczyk Natalia  Grunwald Poznań  1987    73+   28

6 Dąbrowska Emilia  AZS AWF Warszawa   1991  57   17

……………………………………………………………………

7 Jackiewicz Agata  AKS OSW Start Olsztyn     1991  57    16

10 Kryger Kamila    AZS UWM Olsztyn 1993  62  10

11 Gadomska Izabela AZS UWM Olsztyn 1993   73  10

13 Guzowska Anna     Victoria Morąg  1993  53  10

14 Prusaczyk Klaudia AZS UWM Olsztyn 1990  62  10

17 Walkiewicz Ewelina AZS UWM Olsztyn 1993   49  8

20 Przewłocka Beata AZS UWM Olsztyn 1988  49   6

21 Janiszewska Katarzyna  AZS UWM Olsztyn  1984  73   6

29 Bała Anna AKS OSW Start Olsztyn 1992  57   4

30 Pałaszewska Alicja  SMS Olsztyn  1993  57  1

Seniorzy

1 Łoniewski Michał AZS AWF Warszawa  1988  68  48

2 Paziński Piotr AZS AWF Warszawa  1987  80 45

3 Wielgosz Michał  AZS UWM Olsztyn  1992  63   41

4 Chwesiuk Kamil  AKS OSW Start Olsztyn   1986   80   35

5 Mecmajer Jarosław AZS OŚ Poznań   1993       54   32

6 Hatowski Piotr AKS OSW Start Olsztyn 1990   87+ 23

……………………………………………………………….

14 Lasota Adam AZS UWM Olsztyn  1989    87+   9

16 Lasek Mateusz  AZS UWM Olsztyn  1989  68    6

18 Chmielewski Bartłomiej AZS UWM Olsztyn  1994  58   6

21 Wielgosz Karol AZS UWM Olsztyn  1992   74  6

32 Kryszkiewicz Igor  AKS OSW Start Olsztyn  1993  87  3

39 Pietrzak Krystian  Victoria Morąg  1990  74    1

40 Gałązka Radosław AKS OSW Start Olsztyn  1986  58   1

49 Szafałowicz Marek  AZS UWM Olsztyn  1993  68   1

Młodzież (kobiety)

1 Wieczorek Katarzyna AZS AWF Warszawa  1990  78

2 Antkowiak Marta * AZS OŚ Poznań 1993  49   34

3 Jackiewicz Agata  AKS OSW Start Olsztyn  1991   57  22

4 Dąbrowska Emilia  AZS AWF Warszawa 1991   57  21

5 Anisiewicz Aleksandra  AZS AWF Warszawa 1991  67  19

6 Gadomska Izabela   AZS UWM Olsztyn  1993  67+  14

…………………………………………………………………….

12 Prusaczyk Klaudia  AZS UWM Olsztyn  1990  62  10

14 Kryger Kamila  AZS UWM Olsztyn  1993  62  10

16 Guzowska Anna   Victoria Morąg  1993  53  10

23 Guzowska Gabriela  Victoria Morąg 1993  53  6

24 Markiewicz Magdalena  AKS OSW Start Olsztyn  1991  62   6

26 Olszewska Dominika Hidori Olecko 1993   67+   6

29 Walkiewicz Ewelina   AZS UWM Olsztyn  1993  49  6

36 Bała Anna  AKS OSW Start Olsztyn  1992  57  4

37 Pałaszewska Alicja SMS Olsztyn  1993  57 4

Młodzieżowcy (mężczyźni)

1 Wielgosz Michał  AZS UWM Olsztyn  1992  63   53

2 Mecmajer Jarosław  AZS OŚ Poznań  1993  54  45

3 Hatowski Piotr  AKS OSW Start Olsztyn  1990  87+ 33

4 Rodzik Eryk    Andros Puławy  1992   58  33

5 Kołecki Bartosz * AZS OŚ Poznań  1991  74 25

6 Kiczka Kamil  AZS AWF Warszawa  1992  74  18

………………………………………………………………

9 Kryszkiewicz Igor  AKS OSW Start Olsztyn  1993  87  13

17 Chmielewski Bartłomiej AZS UWM Olsztyn  1994  58 6

23 Jastrzębowski Konrad AKS OSW Start Olsztyn 1992  87+  6

32 Durzyński Patryk  AKS OSW Start Olsztyn 1990  63  4

37 Muraszko Piotr AZS OŚ Olsztyn 1990 87+  4

41 Szafałowicz Marek AZS UWM Olsztyn  1993  68  1

42 Pietrzak Krystian    Victoria Morąg 1990  74  1

Juniorki

1 Molska Maja  AZS OŚ Poznań  1994   68+ 99

2 Lis Katarzyna * Piętnastka Bydgoszcz   1994   68   64

3 Obrębska Magdalena  AKS OSW Start Olsztyn  1995   49   52

4 Śmiglewska Magdalena AKS OSW Start Olsztyn 1994   55  35

5 Lis Katarzyna *Piętnastka Bydgoszcz  1994  63  34,75

6  Stojanowska Paulina  Ilyo Bolesławiec  1996   44  29

…………………………………………………………………………

8 Rogozińska Patrycja Nidzicki KTS Kozłowo  1996    49  26

12 Świgon Katarzyna  Nidzicki KTS Kozłowo  1996  68+  17

21 Wierzbicka Gabriela * AZS UWM Olsztyn 1996  46  11,75

26 Kowalczuk Aleksandra  AKS OSW Start Olsztyn  1996  68   10

27 Walczewska Ewelina Victoria Morąg  1995   68+  10

28 Wierzbicka Gabriela *  AZS UWM Olsztyn  1996  49  9,5

39 Markiewicz Monika  AKS OSW Start Olsztyn  1994   52   6

42 Pruszyńska Zuzanna *  Tygrys Kętrzyn     1994  52   4,25

50 Banaszczyk Barbara   AKS OSW Start Olsztyn 1995   49  4

Juniorzy

1 Dąbrowski Maciej AZS OŚ Poznań  1994 73   117

2 Józwiak Michał  UKS Szakal Jeżyce  1995   78+  75

3 Szypulski Rafał  ULKST Borne Sulinowo  1994  78  52

4 Ratkowski Michał  Karor Bydgoszcz  1995  63   33

6 Filipek Adrian * Andros Puławy 1994  68   26,75

……………………………………………………………………..

15 Chrapkowski Patrik  Start Olsztyn  1995  55   13

16 Szewczuk Krzysztof  TKD Giżycko  1995   55 13

19 Kotlarz Przemysław  Tygrys Kętrzyn  1994  68   11

23 Majsterek Cezary  Victoria Morąg  1996  51   10

24 Chodnicki Patryk AZS UWM Olsztyn   1995  59  10

35 Warno Maciej     Tygrys Kętrzyn  1996  68 7

46 Muskała Kamil    TKD Giżycko  1995  73   5

51 Lutarewicz Erwin Tygrys Kętrzyn  1996   45   4

55 Chmielewski Bartłomiej  Nidzicki KTS Kozłowo  1994  55  4

65 Sokołowski Radosław  Nidzicki KTS Kozłowo  1995  55   1

kadetki

1 Adamkiewicz Patrycja  MUKS Białe Tygrysy Jarocin 1998  41   153

2 Dworzyńska Karolina Promyk Ciechanów  1997  44  31

3 Maron Dominika Podhale Jordanów   1997  37  27

4 Rochowiak Magdalena AZS OŚ Poznań  1997  55  23

5 Roszkiewicz Zuzanna  UKS Atlas Tarnowo Podgórne  1997  41 23

6 Szulc Weronika    Kantor Częstochowa  1998   63  20

……………………………………………………………………….

9 Murawska Zuzanna Hidori Olecko 1998  59   14

12 Miszczak Justyna *  Hidori Olecko  1997  44   10,25

13 Mierzwińska Ewelina  Nidzicki KTS Kozłowo  1997 47 10

29 Ziejewska Karolina Victoria Morąg 1998 44 6

38 Rutkowska Magda  AZS OŚ Olsztyn   1998 44   4

48 Miszczak Justyna * Hidori Olecko  1997 47  1

kadeci

1 Millert Albert *  AZS OŚ Poznań  1997   128,5

2 Robak Karol AZS OŚ Poznań  1997  53 113

3 Kwiatkowski Kamil  AZS OŚ Poznań  1997  69  73

4 Millert Albert *  AZS OŚ Poznań  1997   49  64

5 Kowalski Adam * UKS G8 Bielany   1997  57 56

6 Szaferski Mikołaj  AZS OŚ Poznań  1997  57  48

…………………………………………………………………..

12 Radliński Patryk * Victoria Morąg 1997  65+  18

17 Wieczorek Mateusz  AZS UWM Olsztyn  1997  45  16

22 Jurczak Patryk    AZS OŚ Olsztyn  1997 69+   12

28 Szczerba Wojciech  AKS OSW Start Olsztyn   1997 45  10

30 Śmiglewski Antoniusz Olsztyn Start 1997     37  10

31 Lewalski Mateusz  AZS UWM Olsztyn  1997  65  10

34 Piechota Przemysław Start Olsztyn   1997  45  10

35 Mydło Michał Olsztyn AZS UWM  1997  37  10

37 Miszczak Maurycy *  Hidori Olecko  1998 49  8,75

38 Miszczak Maurycy *  Hidori Olecko  1998  53  8,75

40 Radliński Patryk *  Victoria Morąg  1997 65  8,25

44 Łukaszewicz Bohdan Łukasz * Olsztyn AZS UWM  1997   7

48 Szczepkowski Patryk  Kozłowo Nidzicki KTS  1999  37  6

52 Łukaszewicz Bohdan Łukasz *  Olsztyn AZS UWM 1997  57   5,5

55 Węgierski Patryk *  Kozłowo Nidzicki KTS  1998  37    5,25

63 Szczepanowski Krystian  Kętrzyn Tygrys 1997  57  4

71 Podpirko Patryk AKS OSW Start Olsztyn  1997 61  4

72 Mrozek Michał   Victoria Morąg    1997  69  4

73 Nowak Filip  AZS UWM Olsztyn  1998  69   4

78 Węgierski Patryk * Kozłowo Nidzicki KTS  1998  41  2,25

83 Rogoziński Kacper Kozłowo Nidzicki KTS  1999  53   1

87 Malinowski Łukasz AZS UWM Olsztyn  1998  61  1

89 Krajewski Piotr  SKS Start Olsztyn 1997  41  1

Fot taekwondo.online

{gallery}taek12{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x