Strefowy Turniej w Bartoszycach – Jedni już w formie, inni do poprawki

W sobotę (21 marca) w sali SP 7 w Bartoszycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych i Juniorów w taekwon do (ITF). Zawody były pierwszą eliminacją do Mistrzostw Polski obu kategorii wiekowych. Reprezentanci Bartoszyc startowali z różnym szczęściem i o kwalifikacje niektórzy będą musieli walczyć w kolejnym turnieju 25 kwietnia w Ciechanowie.

Na wyróżnienie zasługuje Sebastian Kużniak, który zdobył brązowy medal w konkurencji technik specjalnych oraz odniósł dwa zwycięstwa swojej kategorii wagowej. Wysoki poziom sportowy potwierdził również Patryk Hadziewicz, który wygrał Krzysztofem Łuniewiczem z LOTOSu Jabłonna (brązowy medalista Pucharu Polski) oraz po bardzo emocjonującej walce uległ nieznacznie reprezentantowi Polski Karolowi Łuniewskiemu z Mińska Mazowieckiego. Jest to dobry prognostyk przed zbliżającym się Grand Prix Polski oraz Mistrzostwami Polski Juniorów. Teraz czas na poważną pracę treningową i przygotowania do Grand Prix Polski 17-19 kwietnia oraz kolejnej eliminacji 25 kwietnia w Ciechanowie.

Źródło bartoszycka szkoła taekwon do

{AdmirorGallery}bartae26{/AdmirorGallery}

Foto Szymon Siarkowski/UM Bartoszyce

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce taekwon do

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x