Ferie z Destination pełne tańca i dobrej zabawy – Tu nikt się nie nudził

Warsztaty taneczne, jazda na łyżwach, kino, squash, wycieczki oraz robienie pizzy - te i inne atrakcje czekały na dzieci, które wzięły udział w Tanecznym Zimowisku Destination. To było pięć dni pełne zabawy i niezapomnianych wrażeń. Ferie w mieście nie muszą być nudne, a najlepszym tego przykładem są zimowe półkolonie taneczne, zorganizowane od 26 do 30 stycznia przez elbląski Uczniowski Klub Tańca Sportowego.

Przez pięć dni, dzieci miały okazję nie tylko podnieść swoje umiejętności taneczne, ale także spędziły cudowne chwile na wycieczkach i dobrej zabawie. W czasie obozu mali tancerze poznawali tajniki różnych stylów tańca, pod okiem wspaniałych instruktorów. Zajęcia prowadziły: trener aktualnych mistrzów Polski Disco Dance – Jowita Czarnecka-Tereba z klubu JowitaFitDance z Gdyni oraz półfinalistka programu Mam Talent, instruktor tańca z dziedziny hip-hop, dancehall – Sylwia Martys.

– Za nami pięć długich, ale jakże wspaniale przepracowanych dni, zimowej półkolonii tanecznej – informuje Milena Kucharczyk, prezes Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego. – Nasi tancerze nie tylko ciężko pracowali, podnosząc swój poziom taneczny, ale także aktywnie spędzali czas pomiędzy treningami. Uczestniczyli w wielu zajęciach, które z tańcem nie mają wiele wspólnego, ale za to wpływają na ogólny rozwój młodego człowieka i pozwalają najmłodszym zaprezentować nowe umiejętności.

I choć naturalnie większość zajęć związana była z tańcem, to uczestnicy zimowiska odwiedzili także: lodowisko, kino, Bajlandię, Bowling, ściankę wspinaczkową, a także mogli spróbować swoich sił grając w squasha czy paintballa. Prawdziwym wyzwaniem dla najmłodszych była jednak wizyta w restauracji Olivka, gdzie dzieci samodzielnie robiły pyszną pizzę. Jak widać, każda wolna chwila wypełniona była wspaniałą zabawą i ciekawymi zajęciami.

– Bardzo dziękujemy pani Jowicie Czarneckiej-Tereba z klubu JFD Gdynia za wspaniałe zajęcia, Sylwii Martys za power i zabawę podczas treningów oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 21 w Elblągu za możliwość organizacji półkolonii i wspaniałe warunki jakie nam stworzono do pracy i zabawy. Słowa podziękowania należą się także tym wszystkim, dzięki którym program naszych ferii był tak różnorodny i bogaty. I oczywiście do zobaczenia na kolejnym obozie – kończy Milena Kucharczyk.

„Taneczne zimowisko z Destination” zostało dofinansowane ze środków Gminy Miasta Elbląg.

{AdmirorGallery}dance66{/AdmirorGallery}

Tekst i fot. Uczniowski Klub Tańca Sportowego

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg taniec sportowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x