31 Grand Prix Olsztyna na mecie – Pomysł na dobrą zabawę

Amatorzy tenisa stołowego w Olsztynie (i nie tylko) zakończyli rywalizację w cyklu Grand Prix. Rozegrano w sumie cztery turnieje, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczy liczba sklasyfikowanych uczestników. Pomysł na tego typu rozgrywki sprawdza się co roku, zresztą obowiązuje też w innych miastach regionu. Jest to potwierdzeniem, że ta dyscyplina sportu ma na Warmii i Mazurach wielu zwolenników i to na każdym poziomie rywalizacji.

 

 W olsztyńskim cyklu startowało wielu znanych przed laty zawodników, co z całą pewnością uatrakcyjniło walkę o punkty w poszczególnych turniejach. Cieszy fakt, że mimo podziału na kategorie wiekowe każda impreza cieszyła się dużą frekwencją, można było rozegrać pełne turnieje a grupach: open, kadetów i juniorów.

Łącznie w czterech turniejach udział wzięło ponad 100 zawodników. Najbardziej prestiżową kategorię „Open” wygrał Zdzisław Paliwoda reprezentujący  VBS KLIMA I . Kategorię  „Junior” z kompletem zwycięstw zdominował Czarek Bossowski reprezentujący UKS TEMPO 25.
W kategorii „Kadet” zwycięzcą cyklu turniejów został Szymon  Szewczyk reprezentant Warmii Lidzbark Warmiński. Najlepsi zawodnicy otrzymali okazałe puchary.

 W najbliższą niedzielę 13 lutego rozegrany zostanie Top 10  w kategorii  „OPEN” systemem każdy z każdym w celu udzielenia bliższych informacji proszę o kontakt telefoniczny pod numerem  502 15 76 76

 

Wyniki IV turnieju – kategoria Open

 

1 Linowski Adrian                           50

2 Bartycha Dariusz                         47

3 Unruh Marek                                44

4 Krasicki Radosław                      41

5 Ogrodniczak Michał                    38

6 Dost Łukasz                                 35

7 Główczyk Sebastian                   32

8 Bossowski Artur                          30

9 Wawrzyniak Przemysław            28

10 Krawczyk Bolesław                   26

11 Złakowski Wiesław                   24

12 Gumiński Grzegorz                   22

13 Kuczyński Edmund                   20

14 Mazurkiewicz Piotr                    19

15 Prusiński Henryk                       18

16 Onufrowicz Jacek                      17

17 Ferenc Piotr                               16

18 Mańkut Jarosław                       15

19 Mańkiewicz Maja                      14

20 Kowalski Piotr                           13

21 Dziedzic Jerzy                           12

22 Bossowski Cezary                    11

23 Skrzypczyk Mirosław                10

24 Szewczyk Szymon                    9

25 Urban Sławomir                        8

26 Albin Piotr                                  7

27 Szczyt Andrzej                           6

28 Zalewski Andrzej                       5

29 Zaborowski Robert                   4

30 Kijko Łukasz                              3

31 Okólski Łukasz                          2

32 Ratyński Wojciech                    1

33 Gruszkiewicz Ryszard              1

34 Albin Adrian                               1

35 Skiba Marcin                             1

36 Łukiańczyk Anna                       1

37 Lewandowski Kacper               1

 

Klasyfikacja końcowa kategorii open (wyniki z 4 turniejów i ogólny dorobek  – najsłabszy wynik odrzucony)

 

 1 Paliwoda Zdzisław                                47            44            50            0              141

2 Bossowski Artur                                    38            35            47            30            120

3 Unruh Marek                                          44            0              30            44            118

4 Ogrodniczak Michał                              35            41            18            38            114

5 Mazurkiewicz Piotr                                1              50            41            19            110

6 Bartycha Dariusz                                   30            32            11            47            109

7 Onufrowicz Jacek                                  32            30            44            17            106

8 Krasicki Radosław                                0              38            15            41            94

9 Dost Łukasz                                           24            1              26            35            85

10 Złakowski Wiesław                             3              20            38            24            82

11 Molenda Adam                                    41            0              32            0              73

12 Bossowski Cezary                              19            18            35            11            72

13 Główczyk Sebastian                           20            14            19            32            71

14 Prusiński Henryk                                 16            10            24            18            58

15 Gumiński Grzegorz                             13            19            10            22            54

16 Ratyński Wojciech                              15            22            17            1              54

17 Linowski Adrian                                  0              0              0              50            50

17 Markowski Michał                               50            0              0              0              50

19 Wikira Jarosław                                  0              47            0              0              47

20 Ratuszniak Zbigniew                          28            16            0              0              44

21 Skrzypczyk Mirosław                          0              15            16            10            41

22 Wawrzyniak Przemysław                    0              11            0              28            39

23 Szypulski Przemysław                        0              24            14            0              38

24 Gruszkiewicz Ryszard                        26            8              1              1              35

25 Szczyt Andrzej                                     0              6              22            6              34

26 Kamiński Marek                                  0              28            1              0              29

27 Pożarowszczyk Hubert                       0              0              28            0              28

28 Krawczyk Bolesław                             0              0              1              26            27

28 Dąbrowski Rafał                                 0              26            1              0              27

30 Szewczyk Szymon                              0              9              8              9              26

31 Okólski Łukasz                                    22            1              1              2              25

32 Zalewski Andrzej                                 18            1              0              5              23

33 Dziedzic Jerzy                                     11            0              0              12            23

34 Masiewicz Bartosz                              0              13            9              0              22

35 Dzikiewicz Bogdan                             8              1              12            0              21

36 Kuczyński Edmund                             0              0              0              20            20

36 Żochowski Stefan                               0              0              20            0              20

38 Życzko Dariusz                                    17            0              1              0              18

39 Kuliński Tomasz                                  0              17            0              0              17

40 Mańkut Jarosław                                 1              1              0              15            17

41 Zaborowski Robert                             12            1              0              4              17

42 Ferenc Piotr                                         0              0              0              16            16

43 Sobociński Roman                             0              3              13            0              16

44 Urban Sławomir                                  6              1              0              8              15

45 Aleksiejczyk Tomasz                          5              4              6              0              15

46 Mańkiewicz Maja                                0              0              0              14            14

46 Barcikowski Dariusz                           14            0              0              0              14

48 Kowalski Piotr                                     0              0              0              13            13

49 Bobrowski Piotr                                  0              12            0              0              12

50 Dymerski Bogdan                               10            0              0              0              10

51 Siudziński Włodzimierz                      9              1              0              0              10

52 Kurzelowski Damian                           0              2              7              0              9

53 Albin Adrian                                         7              1              1              1              9

54 Albin Piotr                                            0              1              0              7              8

54 Jastrzębowski Franciszek                 0              7              1              0              8

56 Góralczyk Janusz                                0              5              1              0              6

57 Wojda Leszek                                     4              1              1              0              6

58 Waciak Jakub                                     0              0              5              0              5

59 Bogdański Karol                                 0              1              4              0              5

60 Wełnic Zenon                                       1              0              3              0              4

61 Skiba Marcin                                       0              1              2              1              4

62 Kijko Łukasz                                        0              0              0              3              3

63 Łukiańczyk Anna                                 0              1              1              1              3

64 Stepnowski Kamil                               2              0              0              0              2

65 Bucholc Waldemar                             1              1              0              0              2

66 Lewandowski Kacper                         0              0              0              1              1

66 Biernat Kacper                                    0              0              1              0              1

66 Siciński Jacek                                     0              0              1              0              1

66 Świtalski Jacek                                   0              1              0              0              1

66 Więcek Paweł                                     0              1              0              0              1

 

Wyniki IV turnieju – kategoria kadet

 

1 Ferenc Piotr                                 50

2 Szewczyk Szymon                       47

3 Stepnowski Kamil                       44

4 Kawiak Krystian                          41

5 Ryba Błażaj                                  38

6 Mańkiewicz Maja                         35

7 Albin Piotr                                    32

8 Tomaszewski Mikołaj                 30

9 Chmiel Michał                              28

10 Wojciechowski Adrian              26

 

Klasyfikacja końcowa kategorii kadet

 

1 Szewczyk Szymon                                 0              50            50            47            147

2 Stepnowski Kamil                                 50            38            47            44            141

3 Ryba Błażaj                                            47            41            44            38            132

4 Albin Piotr                                              41            24            41            32            114

5 Tomaszewski Mikołaj                           44            28            35            30            109

6 Kosewski Jan                                        38            35            0              0              73

7 Biernat Kacper                                      0              30            38            0              68

8 Ferenc Piotr                                           0              0              0              50            50

9 Świtalski Jacek                                     0              47            0              0              47

10 Barbachowski Jacek                          0              44            0              0              44

11 Kawiak Krystian                                  0              0              0              41            41

12 Mańkiewicz Maja                                0              0              0              35            35

13 Kamiński Maciej                                 0              0              32            0              32

13 Pawłowski Mateusz                            0              32            0              0              32

15 Czepło Maciej                                     0              0              30            0              30

16 Chmiel Michał                                      0              0              0              28            28

17 Wojciechowski Adrian                        0              0              0              26            26

17 Hejmann Elwina                                  0              26            0              0              26

 

Wyniki IV turnieju – kategoria junior

 

1 Ferenc Piotr                                 50

2 Szewczyk Szymon                       47

3 Okólski Łukasz                            44

4 Stepnowski Kamil                       41

5 Ryba Joanna                                38

6 Albin Adrian                                 35

7 Ryba Błażej                                  32

8 Kawiak Krystian                           30

9 Lewandowski Kacper                 28

10 Albin Piotr                                  26

11 Tomaszewski Mikołaj               24

12 Jastrzębowski Rafał                  22

13 Mańkiewicz Maja                       20

14 Łukiańczyk Anna                       19

 

Klasyfikacja końcowa kategorii junior

 

1 Bossowski Cezary                                50            50            50            0              150

2 Szewczyk Szymon                                 0              47            47            47            141

3 Stepnowski Kamil                                 44            32            44            41            129

4 Ryba Joanna                                          41            30            41            38            120

5 Okólski Łukasz                                      38            35            35            44            117

6 Albin Adrian                                           26            28            30            35            93

7 Ryba Błażej                                            35            24            22            32            91

8 Kosewska Aleksandra                         32            22            28            0              82

9 Tomaszewski Mikołaj                           28            16            19            24            71

10 Albin Piotr                                            24            18            18            26            68

11 Łukiańczyk Anna                                 0              20            20            19            59

12 Biernat Kacper                                    0              26            26            0              52

13 Ferenc Piotr                                         0              0              0              50            50

14 Pankowski Mateusz                            47            0              0              0             47

15 Świtalski Jacek                                   0              44            0              0              44

16 Bobrowski Piotr                                  0              41            0              0              41

17 Waciak Jakub                                     0              0              38            0              38

17 Barbachowski Jacek                          0              38            0              0              38

19 Kamiński Maciej                                 0              0              32            0              32

20 Kawiak Krystian                                  0              0              0              30            30

20 Politowski Adam                                 30            0              0              0              30

22 Lewandowski Kacper                         0              0              0              28            28

23 Szypulski Przemysław                        0              0              24            0              24

24 Jastrzębowski Rafał                           0              0              0              22            22

24 Chmarycz Karolina                             22            0              0              0              22

26 Mańkiewicz Maja                                0              0              0              20            20

27 Hejmann Elwina                                  0              19            0              0              19

28 Pawłowski Mateusz                            0              17            0              0              17

{gallery}Galerie/tenisstol/tenis{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x