Amatorzy Ostródzkiej Ligi znów przy stołach – Cierpliwość nagrodzona

Fot. CSiR Ostróda facebook
We wtorek (15 czerwca) po długiej przerwie przerwie powróci Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Ostródzie. Ostatecznie udział potwierdziło 18 z 20 ekip, które zadeklarowały chęć gry przed kilkumiesięczną przerwą. Mecze rozgrywane będą we wtorki i czwartki na dużej hali OCSiR, przy ul. Kościuszki 22. Koniec ligi miał być początkowo 1 lipca, ale ostatecznie zakończy się 29 czerwca.

Aktualne tabele

Grupa A

1 Szybcy i Wściekli 2 6 6:0 18:6

2 LZS Lubawa 2 6 6:1 18:3

3 RM Team 2 6 6:2 19:9

4 Morliny I 1 3 3:1 9:2

5 Erjot Wójtowo 2 3 3:3 9:12

6 Ruda i Spółka 2 3 3:4 13:15

7 Lazarus 1 0 1:3 3:9

8 Flesz 2 0 3:6 9:19

9 Morliny IV 2 0 1:6 8:19

10 Morliny III 2 0 0:6 7:18

Terminarze

LIGA A – 1. KOLEJKA (3.12.2020, 20:00)

Stół 1: RM Team – FLESZ 3:2

Stół 2: Erjot Wójtowo – LZS Lubawa 0:3

Stół 3: Ruda i spółka – Morliny IV 3:1

Stół 4: SZYBCY I WŚCIEKLI – Morliny III 3:0

Morliny I – Lazarus (termin do ustalenia)

LIGA A – 2. KOLEJKA (17.12.2020, 20:00)

Stół 1: Morliny I – FLESZ 3:1

Stół 2: RMTeam – Morliny IV 3:0

Stół 3: Erjot Wójtowo – Morliny III 3:0

Stół 4: Ruda i spółka – SZYBCY I WŚCIEKLI 0:3

Stół 5: LZS Lubawa – Lazarus 3:1

LIGA B – 1. KOLEJKA (15.06.2021, 19:00)

Stół 1: OTSK Radisson Ostróda – Szalone Byki

Stół 2: OSK „Świt” – Morliny V

Stół 3: Lambada – FOTO SPORT Olsztyn

Stół 4: TEAM OLSZTYN – Morliny II

LIGA A – 3. KOLEJKA (15.06.2021, 19:30)

Stół 5: Morliny I – LZS Lubawa

Stół 6: FLESZ – Morliny IV

Stół 7: RMTeam – SZYBCY I WŚCIEKLI

Stół 8: Erjot Wójtowo – Ruda i spółka

Stół 9: Morliny III – Lazarus

LIGA B – 2. KOLEJKA (15.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:30)

Stół 1: OTSK Radisson Ostróda – Morliny V

Stół 2: Szalone Byki – FOTO SPORT Olsztyn

Stół 3: OSK „Świt” – Morliny II

Stół 4: Lambada – TEAM OLSZTYN

LIGA A – 4. KOLEJKA (15.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:30)

Stół 5: Morliny I – Morliny IV

Stół 6: LZS Lubawa – Morliny III

Stół 7: FLESZ – SZYBCY I WŚCIEKLI

Stół 8: RMTeam – Erjot Wójtowo

Stół 9: Ruda i spółka – Lazarus

LIGA B – 3. KOLEJKA (17.06.2021, 19:30)

Stół 1: OTSK Radisson Ostróda – FOTO SPORT Olsztyn

Stół 2: Morliny V – Morliny II

Stół 3: Szalone Byki – TEAM OLSZTYN

Stół 4: OSK „Świt” – Lambada

LIGA A – 5. KOLEJKA (17.06.2021, 19:30)

Stół 5: Morliny I – Morliny III

Stół 6: Morliny IV – SZYBCY I WŚCIEKLI

Stół 7: LZS Lubawa – Ruda i spółka

Stół 8: FLESZ – Erjot Wójtowo

Stół 9: RMTeam – Lazarus

LIGA B – 4. KOLEJKA (17.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:30)

Stół 1: OTSK Radisson Ostróda – Morliny II

Stół 2: FOTO SPORT Olsztyn – TEAM OLSZTYN

Stół 3: Morliny V – Lambada

Stół 4: Szalone Byki – OSK Świt

LIGA A – 6. KOLEJKA (17.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:30)

Stół 5: Morliny I – SZYBCY I WŚCIEKLI

Stół 6: Morliny III – Ruda i spółka

Stół 7: Morliny IV – Erjot Wójtowo

Stół 8: LZS Lubawa – RMTeam

Stół 9: FLESZ – Lazarus

LIGA B – 5. KOLEJKA (22.06.2021, 19:00)

Stół 1: OTSK Radisson Ostróda – TEAM OLSZTYN

Stół 2: Morliny II – Lambada

Stół 3: FOTO SPORT Olsztyn – OSK Świt

Stół 4: Szalone Byki – Morliny V

LIGA A – 7. KOLEJKA (22.06.2021, 19:00)

Stół 5: Morliny I – Ruda i spółka

Stół 6: SZYBCY I WŚCIEKLI – Erjot Wójtowo

Stół 7: Morliny III – RMTeam

Stół 8: LZS Lubawa – FLESZ

Stół 9: Morliny IV – Lazarus

LIGA B – 6. KOLEJKA (22.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 1: OTSK Radisson Ostróda – Lambada

Stół 2: TEAM OLSZTYN – OSK Świt

Stół 3: Morliny II – Szalone Byki

Stół 4: FOTO SPORT Olsztyn – Morliny V

LIGA A – 8. KOLEJKA (22.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 5 Morliny I – Erjot Wójtowo

Stół 6: Ruda i spółka – RMTeam

Stół 7: Morliny III – FLESZ

Stół 8: Morliny IV – LZS Lubawa

Stół 9: SZYBCY I WŚCIEKLI – Lazarus

LIGA B – 7. KOLEJKA (24.06.2021, 19:00)

Stół 1: OTSK Radisson Ostróda – OSK Świt

Stół 2: Lambada – Szalone Byki

Stół 3: TEAM Olsztyn – Morliny V

Stół 4: Morliny II – FOTO SPORT Olsztyn

LIGA A – 9. KOLEJKA (24.06.2021, 19:00)

Stół 1: Morliny I – RMTeam

Stół 2: Ruda i spółka – FLESZ

Stół 3: SZYBCY I WŚCIEKLI – LZS Lubawa

Stół 4: Morliny III – Morliny IV

Stół 5: Erjot Wójtowo – Lazarus

ĆWIERĆFINAŁ (24.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 1: I miejsce gr. A – IV miejsce gr. B – Q1

Stół 2: III miejsce gr. A – II miejsce gr. B – Q2

Stół 3: II miejsce gr. A – III miejsce gr. B – Q3

Stół 4: IV miejsce gr. A – I miejsce gr. B – Q4

O MIEJSCA 9-16 (24.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 5: V miejsce gr. A – VIII miejsce gr. B – M1

Stół 6: VII miejsce gr. A – VI miejsce gr. B – M2

Stół 7: VI miejsce gr. A – VII miejsce gr. B – M3

Stół 8: VIII miejsce gr. A – V miejsce gr. B – M4

O MIEJSCE 17 (24.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00) – do dwóch zwycięstw

Stół 9: IX miejsce gr. A – X miejsce gr. A

PÓŁFINAŁ (29.06.2021, 19:00)

Stół 1: zwycięzca Q1 – zwycięzca Q2 – SF1

Stół 2: zwycięzca Q3 – zwycięzca Q4 – SF2

O MIEJSCA 5-8 (29.06.2021, 19:00)

Stół 3: przegrany Q1 – przegrany Q2 – M7

Stół 4: przegrany Q3 – przegrany Q4 – M8

O MIEJSCA 9-12 (29.06.2021, 19:00)

Stół 5: wygrany M1 – wygrany M2 – M9

Stół 6: wygrany M3 – wygrany M4 – M10

O MIEJSCA 13-16 (29.06.2021, 19:00)

Stół 7: przegrany M1 – przegrany M2 – M11

Stół 8: przegrany M3 – przegrany M4 – M12

O MIEJSCE 17 (29.06.2021, 19:00) – do dwóch zwycięstw

Stół 9: IX miejsce gr. A – X miejsce gr. A

FINAŁ (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 1: zwycięzca SF1 – zwycięzca SF2

O TRZECIE MIEJSCE (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 2: przegrany SF1 – przegrany SF2

O PIĄTE MIEJSCE (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 3: wygrany M7 – wygrany M8

O SIÓDME MIEJSCE (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 4: przegrany M7 – przegrany M8

O DZIEWIĄTE MIEJSCE (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 5: wygrany M9 – wygrany M10

O JEDENASTE MIEJSCE (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 6: przegrany M9 – przegrany M10

O TRZYNASTE MIEJSCE (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 7: wygrany M11 – wygrany M12

O PIĘTNASTE MIEJSCE (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00)

Stół 8: przegrany M11 – przegrany M12

O SIEDEMNASTE MIEJSCE (29.06.2021, po zakończeniu meczów z godz. 19:00) – do dwóch zwycięstw, ew. trzeci mecz

Stół 9: IX miejsce gr. A – X miejsce gr. A

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ostróda sport powszechny Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x