DMO: Najważniejsze rozstrzygnięcia przed nami – 19 września spotykamy się przy stołach!

Fot. OSiR Olsztyn
Po wakacyjnej przerwie wznawiamy Drużynowe Mistrzostwa Olsztyna w tenisie stołowym. Jako pierwsze zaprezentują się zespoły II i III ligi, a będzie to 19 września. Tydzień później do gry przystąpią pierwszoligowcy. Walka w ostatnich kolejkach zapowiada się emocjonująco.

Oprócz II ligi, którą zdominowała Gmina Grunwald, w pozostałych ligach zapowiada się ciekawa rywalizacja o zwycięstwo, jak również o miejsce na podium. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa i o obowiązkowym wejściu na obiekt w maseczce, którą zdejmujemy na sali.

I Liga

1 AZS UWM Olsztyn 16 28 115-45 393-222

2 English Perfect UKS Tempo 25 Olsztyn 16 27 107-53 365-254

3 www.odkrywamyzakryte.com 17 20 93-77 355-300

4 Geo-Info Morąg 16 18 87-73 326-278

5 StudioMedykTrans 16 17 90-70 320-269

6 Dorka&boys 17 17 81-89 312-320

7 Topspin Szczytno 15 16 80-70 292-262

8 Amator 16 12 75-85 289-314

9 Neonet Team 16 12 65-95 262-335

10 Squash and Go 17 11 71-99 296-360

11 SKS Ramolsi 16 0 26-134 127-432

Najskuteczniejszy zawodnik I ligi:

1. Molenda Adam 37-5

2. Wróblewski Marcin 36-15

3. Czerwienko Jarosław 34-0

4. Wawrzyniak Przemysław 34-11

5. Główczyk Sebastian 34-14

6. Dost Łukasz 33-12

7. Samsel Mariusz 32-13

8. Jastrzębowski Franciszek 31-20

9. Huk Robert 25-18

10. Jurkiewicz Kamil 25-11

Sobota, 26.09.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

12.00 StudioMedykTrans – SKS Ramolsi

13.30 Dorka&boys – www.odkrywamyzakryte.com

16.30 Topspin Szczytno – Neonet Team

18.00 Amator – English Perfect UKS Tempo-25 Olsztyn

19.30 AZS UWM Olsztyn – Geo-Info Morąg

Sobota, 10.10.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

13.30 Dorka&boys – Topspin Szczytno

15.00 Topspin Szczytno – SKS Ramolsi

15.00 StudioMedykTrans – English Perfect UKS Tempo-25 Olsztyn

16.30 Squash and Go – www.odkrywamyzakryte.com

18.00 Geo-Info Morąg – Amator

18.00 AZS UWM Olsztyn – Neonet Team

Sobota, 17.10.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

17.30 Topspin Szczytno – English Perfect UKS Tempo-25 Olsztyn

19.00 Geo-Info Morąg – www.odkrywamyzakryte.com

19.00 AZS UWM Olsztyn – SKS Ramolsi

20.30 Neonet – Squash and Go

20.30 Amator – StudioMedykTrans

Sobota, 24.10.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

13.30 SKS Ramolsi – English Perfect UKS Tempo-25 Olsztyn

15.00 Topspin Szczytno – Squash and Go

16.30 Dorka&boys – AZS UWM Olsztyn

16.30 Geo-Info Morąg – StudioMedykTrans

18.00 Amator – Neonet Team

II Liga

1 Gmina Grunwald 17 34 146-24 465-151

2 Klewki 17 25 115-55 400-234

3 WKKR 17 25 108-62 382-247

4 Czoss-Flesz 18 25 111-69 383-282

5 Em-Ostróda 17 23 123-47 410-224

6 Squash Team 18 14 79-101 303-365

7 Tomson Team 18 14 63-117 252-398

8 AZS UWM II 16 11 64-96 237-314

9 DBK 17 10 60-110 236-370

10 Squash and Go II 17 4 39-131 195-424

11 Mercato Olsztyn 16 3 32-128 157-417

Najskuteczniejszy zawodnik II ligi:

1. Deska Paweł 51-0

2. Borkowski Szymon 45-3

3. Ługowski Krzysztof 42-9

4. Czossek Przemysław 42-12

5. Kozubek Jacek 40-11

6. Wojnowski Grzegorz 38-12

7. Rabij Grzegorz 36-18

8. Włodarska Emilia 35-12

9. Więcek Paweł 35-14

10. Zieliński Marcin 29-13

Sobota, 19.09.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

13.30 WKKR – Mercato Olsztyn

15.00 Gmina Grunwald – Klewki

15.00 Mercato Olsztyn – AZS UWM Olsztyn II

16.30 Em-Ostróda – AZS UWM Olsztyn II

18.00 Tomson Team – Squash Team

Sobota, 26.09.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

13.30 Mercato Olsztyn – DBK

15.00 Czoss-Flesz – AZS UWM Olsztyn II

15.00 Squash and Go II – Tomson Team

16.30 Gmina Grunwald – WKKR

18.00 Em-Ostróda – Klewki

Sobota, 17.10.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

16.00 WKKR – Squash and Go II

16.00 Gmina Grunwald – AZS UWM Olsztyn II

16.00 Squash Team – DBK

17.30 Em-Ostróda – Czoss-Flesz

17.30 Mercato Olsztyn – Klewki

III Liga

1 Emirr-Dywity 17 32 120-50 388-185

2 Country Team Mrągowo 17 30 137-33 430-126

3 Szybcy i Wściekli 18 24 115-65 380-271

4 Stawiguda 17 23 105-65 361-244

5 Szczytno Lakers 17 20 103-67 362-281

6 Mamnapanaspina 17 20 96-73 332-276

7 MIKS 18 15 87-93 315-340

8 Stobar 17 9 52-117 196-385

9 Zatorek Team 17 7 48-122 208-400

10 AS Instal 18 6 44-136 203-441

11 4 Team Jarys 17 4 42-128 191-417

Najskuteczniejszy zawodnik III ligi:

1. Paliwoda Zdzisław 44-1

2. Pawłowski Krzysztof 43-6

3. Polański Wojciech 40-11

3. Zomkowski Mirosław 40-11

5. Ratuszniak Zbigniew 35-5

6. Korsak Tomasz 34-12

7. Ewertowski Piotr 33-15

8. Czossek Marcin 33-17

9. Baczewski Jacek 31-3

10. Turczynowicz Adam 31-17

Sobota, 19.09.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

12.00 Szybcy i Wściekli – Zatorek Team

13.30 Stobar – Emirr-Dywity

16.30 4 Team Jarys – Mamnapanaspina

18.00 Stawiguda – AS Instal

18.00 Country Team Mrągowo – Szczytno Lakers

Sobota, 10.10.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

12.00 Stawiguda – Mamnapanaspina

12.00 Emirr-Dywity – MIKS

13.30 Country Team Mrągowo – Zatorek Team

15.00 4 Team Jarys – Stobar

16.30 Szczytno Lakers – AS Instal

Sobota, 24.10.2020 r., sala przy ul. Głowackiego :

12.00 Country Team Mrągowo – Mamnapanaspina

12.00 Zatorek Team – MIKS

13.30 Stawiguda – 4 Team Jarys

15.00 Szybcy i Wściekli – Stobar

18.00 Emirr-Dywity – Szczytno Lakers

Olsztyn OSiR Olsztyn sport powszechny Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x