Drugoligowcy wznowili rozgrywki – Ostróda samodzielnym liderem

Po świątecznej przerwie rywalizację wznowili tenisiści stołowi II ligi. Cały kwartet z Warmii i Mazur rozgrywał spotkania we własnych halach. Jako pierwsi przystąpili do gry zawodnicy Condohotels Morliny II Ostróda, którzy byli zdecydowanym faworytem w meczu z SKS 40 Warszawa. Tymczasem gospodarze pokonali rywali ze stolicy z najwyższym trudem 6:4, głównie dzięki Bartoszowi Szarmachowi, który zdobył komplet punktów. Warmia Lidzbark Warmiński po trudnej walce pokonała GUKS Orzeł Siedlin 6:4, a Mlexer Ebląg przegrał z rezerwami Bogorii 3:7. Piłeczka Pisz nie grała, bo Nadwiślanin Płock zapowiedział wycofanie sie z rogrywek.

Condohotels Morliny II Ostróda – SKS 40 Warszawa 6:4

Punkty zdobyli: Bartosz Szarmach 2,5, Jacek Karcz 1,5, Adrian Więcek 1, Jakub Gasiul 1

Nadspodziewanie ciężka przeprawa ostródzian, którzy bez bartka Szrmacha nie daliby rady. Na wysokości zadania stanął młody Jakub Gasiul. Zdobyty przez niego punkt okazał sie języczkiem u wagi.

{gallery}bart9{/gallery}

Warmia Lidzbark Warmiński – GUKS Liberpol Orzeł Siedlin 6:4

Punkty zdobyli: Piotr Garbino i Adam Marczak po 2 oraz Szymon Szewczyk i Mikołaj Krzywicki po 1.

Spodziewano się wyższego zwycięstwa, ale skoro przegrywa się dwa deble, trzeba sie cieszyć nawet z nieznacznej wygranej. Dobra postawa Adama marczaka i Piotra Garbino, którzy pewnie wygrali swoje single.

Mlexer Elbląg – Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 3:7

Punkty zdobyli: Ryszard Grzelak-2 i Wojciech Tebecio-1

Klub z Grodziska bardzo pracowicie wykorzystał świateczna przerwę, widać, że nawet zawodnicy drugiej druzyny sa w wysokiej formie. W tej sytuacji trenujący troche w kratke elblążanie nie dali rady. Na uwage jednak zasługuja dwa zwycięstwa Ryszarda Grzelaka.

MUKS Silkaty Piłeczka Pisz – Nadwiślanin Płock – mecz nie odbył się

Działacze Piłeczki otrzymali w sobotę wieczorem informacje, że rywale nie przyjada na mecz i prawdopodobnie wycifaja sie z rozgywek.

KTS BROŃ Radom – UKS VICTORIA Płock 7:3