Finały OOM Radomsko 2013 (turniej drużynowy) – Warmia Lidzbark Warmiński jednak srebrna

W Radomsku zakończyły się turnieje drużynowe Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Łódzkie 2013 w tenisie stołowym.  Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy i tylko ich zwycięzcy awansowali do strefy medalowej. Udało sie to  zawodniczkom Warmii Lidzbark Warmiński (Ada Górska Maja Mańkiewicz), które wygrały wszystkie mecze grupowe, a nastepnie półfinał z Żywcem. W piątkowym finale  stoczyły bardzo zacięty mecz o złoty medal z Bronowianką Kraków. Ostatecznie przegrały 1:3, zdobywając srebrne krążki.

 

Kadetki

Półfinały

Warmia Lidzbark Warmiński – LITS Anders Jedność Żywiec 3:2

Maja Mańkiewicz – Sandra Hejnał 3:0 (7,8,9)

Ada Górska – Karolina Tokarczyk 2:3 (10,7,-6,-2,-5)

Ada Górska/Maja Mańkiewicz – Sandra Hejnał/Karolina Tokarczyk 3:2 (-9,5,-9,2,4)

Maja Mańkiewicz – Karolina Tokarczyk 0:3 (-7,-7,-10)

Ada Górska – Sandra Hejnał 3:0 (4,10,9)

Nadwiślanin Płock – Bronowianka Kraków 0:3

Finał

Warmia Lidzbark Warmiński – Bronowianka Kraków 1:3

Maja Mańkiewicz – Alicja Śliwa 3:2 (-4,9,9,-7,10)

Ada Górska – Sara Pytel 0:3 (-8,-5,-8)

Maja Mańkiewicz/Ada Górska – Alicja Śliwa/ Sara Pytel 2:3 (9,9,-5,-9,-8)

Maja Mańkiewicz – Sara Pytel 2;3 (-9,6,7,-4,-5)

o 3 miejsce

Nadwiślanin Płock – LITS Anders Jedność Żywiec 3:1

Grupy eliminacyjne

Grupa B

Warmia II Lidzbark Warmiński – Warmia I Lidzbark Warmiński 0:3

Julia Bibik – Ada Górska 2:3 (-11,14,-9,8,-7)

Oliwia Jeziorowska – Maja Mańkiewicz 0:3 (-6,-9,-1)

Julia Bibik/Oliwia Jeziorowska – Ada Górska/Maja Mańkiewicz 1:3 (9,-9,-7,-5)

LUKS Chełmno – MRKS Gdańsk 3:1

MRKS Gdańsk – Warmia I Lidzbark Warmiński 0:3

Julia Witkowska – Ada Górska 2:3 (-7,9,-4,10,-7)

Weronika Richter – Maja Mańkiewicz 2:3 (8,9,-5,-6,-1)

Julia Witkowska /Weronika Richter – Ada Górska/Maja Mańkiewicz 0:3 (-8,-13,-9)

LUKS Chełmno – Warmia II Lidzbark Warmiński 3:1

Katarzyna Hennig – Oliwia Jeziorowska 3:0 (2,4,5)

Natalia Szatkowska – Julia Bibik 0:3 (-4,-3,-8)

Katarzyna Hennig/Kinga Płachta – Oliwia Jeziorowska/Julia Bibik 3:0 (5,3,8)

Katarzyna Hennig – Julia Bibik 3:0 (9,4,7)

LUKS Chełmno – Warmia I Lidzbark Warmiński 1:3

Katarzyna Hennig– Ada Górska 3:0 (3,7,6)

Kinga Płachta – Maja Mańkiewicz 0:3 (-9,-7,-3)

Katarzyna Hennig/Kinga Płachta – Ada Górska/Maja Mańkiewicz 1:3 (-7,-5,7,-6)

Katarzyna Hennig – Maja mańkiewicz 1:3 (10,-5,-9,-6)

MRKS Gdańsk – Warmia II Lidzbark Warmiński 3:2

Julia Witkowska – Oliwia Jeziorowska 3:0 (6,9,8)

Weronika Richert – Julia Bibik 0:3 (-4,-5,-7)

Julia Witkowska/Weronika Richert– Oliwia Jeziorowska/Julia Bibik 3:0 (9,6,2)

Julia Witkowska – Julia Bibik 1:3 (-7,4,-9,-14)

Weronika Richert – Oliwia Jeziorowska 3:0 (8,10,6)

Tabela

1 Warmia I Lidzbark Warmiński 3 6 9:1

2 LUKS Chełmno 3 5 7:5

3 MRKS Gdańsk 3 4 4:8

4 Warmia II Lidzbark Warmiński 3 3 3:9

Grupa D

ABC Żak Pisanica – Bronowianka Kraków 0:3

Paulina Żukowska – Alicja Śliwa 1:3 (-3,10,-8,-7)

Marika Kondracka – Sara Pytel 0:3 (-1,-4,-2)

Paulina Żukowska/Marika Kondracka – Alicja Śliwa/Sara Pytel 0:3 (-4,-6,-2)

GLKS Nadarzyn – UKS Gim Tim 5 Stalowa Wola 3:0

ABC Żak Pisanica –GLKS Nadarzyn 0:3

Paulina Żukowska – Diana Wrzosek 0:3 (-7,-4,-7)

Marika Kondracka – Paulina Szlachecka 0:3 (-7,-3,-1)

Paulina Żukowska/Marika Kondracka – Diana Wrzosek/Paulina Szlachecka 0:3 (-9,-6,-3)

Bronowianka Kraków– UKS Gim Tim 5 Stalowa Wola 3:0

UKS Gim Tim 5 Stalowa Wola – ABC Żak Pisanica 3:1

Karolina Piasecka – Marika Kondracka 3:0 (6,7,7)

Barbara Wereda -Paulina Żukowska 1:3 (-7,-5,9,-8)

Karolina Piasecka/Barbara Wereda – Paulina Żukowska/Marika Kondracka 3:2 (-7,5,-8,5,8)

Karolina Piasecka – Paulina Żukowska 3:2 (-7,5,-8,5,8)

Bronowianka Kraków – GLKS Nadarzyn 3:0

Tabela

1 Bronowianka Kraków 3 6 9:0

2 GLKS Nadarzyn 3 5 6:3

3 UKS Gim Tim 5 Stalowa Wola 3 4 3:7

4 ABC Żak Pisanica 3 3 1:9

Kadeci

Grupa D

Tempo 25 Olsztyn – Silesia Miechowice Bytom 0:3

Jacek Barbachowski – Marcin Balcerzak 1:3 (-6,8,-4,-5)

Kamil Stepnowski – Grzegorz Felkel 2:3 (-2,-7,6,7,-4)

Jacek Barbachowski/Kamil Stepnowski – Marcin Balcerzak/Jakub Papała 0:3 (-8,-10,-2)

Return Piaseczno – Warmia Lidzbark Warmiński 3:2

Maciej Kotarski – Jakub Chojnacki 3:2 (-7,-9,4,5,7)

Rafał Sztuka – Kamil Urbanowicz 0:3 (-9,-11,-10)

Dominik Borowski/Rafał Sztuka – Jakub Chojnacki/Kamil Urbanowicz 1:3 (-8,9,-11,-11)

Maciej Kotarski – Kamil Urbanowicz 3:0 (8,7,6)

Rafał Sztuka – Jakub Chojnacki 3:0 (7,8,7)

Tempo 25 Olsztyn –Return Piaseczno 0:3

Jacek Barbachowski – Maciej Kotarski 1:3 (-5,-5,9,-7)

Kamil Stepnowski – Rafał Sztuka 0:3 (-9,-3,-11)

Jacek Barbachowski/Kamil Stepnowski – Dominik Borowski/Rafał Sztuka 0:3 (-5,-2,-6)

Warmia Lidzbark Warmiński –Silesia Miechowice Bytom 1:3

Jakub Chojnacki – Marcin Balcerzak 0:3 (-3,-9,-8)

Kamil Urbanowicz – Grzegorz Felkel 3:2 (-11,-4,10,8,6)

Jakub Chojnacki/Kamil Urbanowicz – Marcin Balcerzak/Grzegorz Felkel 2:3 (-4,9,10,-8,-5)

Jakub Chojnacki – Grzegorz Felkel 0:3 (-6,-9,-3)

Tempo 25 Olsztyn – Warmia Lidzbark Warmiński 0:3

Jacek Barbachowski – Kamil Urbanowicz 0:3 (-8,-7,-7)

Kamil Stepnowski – Jakub Chojnacki 1:3 (-5,-7,8,-8)

Jacek Barbachowski/Kamil Stepnowski – Jakub Chojnacki/Kamil Urbanowicz 2:3 (3,9,-6,-7,-8)

Return Piaseczno – Silesia Miechowice Bytom 3:1

Tabela

1 Return Piaseczno 3 6 9:3

2 Silesia Miechowice Bytom 3 5 7:4

3 Warmia Lidzbark Warmiński 3 4 6:6

4 Tempo 25 Olsztyn 3 3 0:9

Fot. agamar

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x