Gołdapska Liga (2014) już rozstrzygnięta – Zapraszamy na Turniej Noworoczny

W minioną sobotę (13 grudnia) w Hali Sportowej Liceum Ogólnokształcącego odbyły się czwarte (ostatnie) zawody z cyklu Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego w roku 2014. Wystartowało łącznie 52 zawodników i zawodniczek w 9 kategoriach wiekowych: Rozstrzygnęły się także losy całego cyklu. A już 3 stycznia (sobota) zapraszamy na Otwarty Turniej Noworoczny. Szczegóły po wynikach Ligi.

Wyniki:

kategoria szkoły podstawowe – dziewczęta kl. I-IV

1 Julia ZDANCEWICZ – SP-2                                             

2 Oliwia BAGIŃSKA – SP-2

3 Alicja KARNAUCHOW – SP-2                            

kategoria szkoły podstawowe – chłopcy kl. I-IV

1 Dominik ŚWIĘCKI – SP-2

2 Jakub PIRUTA – SP-2                                           

3 Mateusz MARCINKIEWICZ – SP-2                                            

kategoria szkoły podstawowe – dziewczęta kl. V-VI

1 Patrycja ULEWICZ – SP-2                        

2 Maja GRUDZIŃSKA – SP-2                                

3 Wiktoria JAŚKIEWICZ – SP Dubeninki                

kategoria szkoły podstawowe – chłopcy kl. V-VI

1 Oliwier WISZOWATY – SP-2                                          

2 Mariusz PROKOPCZYK – SP-2                                      

3 Damian JARZYNA – SP-2                                    

kategoria szkoły gimnazjalne – dziewczęta

1 Milena WIECZOREK – Gimnazjum Gołdap

2 Katarzyna OŁÓW – Gimnazjum Dubeninki                                    

3 Zuzanna BARSZCZEWSKA – Gimnazjum Dubeninki        

kategoria szkoły gimnazjalne – chłopcy

1 Kacper MISIUN – Gimnazjum Gołdap                   

2 Mateusz SZURC – Gimnazjum Gołdap                   

3 Damian WESOŁOWSKI – Gimnazjum Gołdap

kategoria szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

1 Karolina PIETRZAK – LO Gołdap                        

2 Marta MOŚCIŃSKA – ZSZ Gołdap                     

3 Aleksandra BARSZCZEWSKA – LO Gołdap                               

kategoria szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

1 Bartłomiej ZYBOROWICZ – LO Suwałki              

2 Marcin DUSZAK – ZSZ Gołdap                            

3 Robert GRABOWSKI – ZSZ Gołdap        

kategoria open

1 Marek RÓŻYCKI – UKS Jantar                

2 Bogdan WIKARSKI – UKS Jantar                                    

3 Grzegorz WESOŁOWSKI – UKS Jantar

{AdmirorGallery}goldapl19{/AdmirorGallery}

KLASYFIKACJA OGÓLNA PO CZTERECH TURNIEJACH             

kategoria szkoły podstawowe – dziewczęta kl. I-IV

1 Julia ZDANCEWICZ – SP-2 – 400 pkt.

2 Oliwia BAGIŃSKA – SP-2 – 320 pkt.

3 Julia KARBOWSKA – SP Dubeninki – 190 pkt.

4 Alicja KARNAUCHOW – SP-2 – 120 pkt.

5 Patrycja KARNAUCHOW – SP-2– 100 pkt.

5 Gabriela BIELSKA – SP-2  – 100 pkt.

6 Julia JANKOWSKA – SP-2 – 70 pkt.

kategoria szkoły podstawowe – chłopcy kl. I-IV

1 Dominik ŚWIĘCKI – SP-2  – 400 pkt.

2 Krystian JAŚKO – SP Dubeninki – 250 pkt.

3 Mateusz MARCINKIEWICZ – SP-2– 210 pkt.

4 Ernest FURTAN – SP-2 – 130 pkt.

4 Dawid CHILICKI – SP-2 – 130 pkt.

5 Jakub KRYŚCIO – SP Dubeninki    – 108 pkt.

6 Jakub PIRUTA – SP -2 – 80 pkt.

7 Mateusz PIWOWAR – SP -2 – 60 pkt.

8 Jan REDZIŃSKI – SP-2 – 50 pkt.

8 Michał TRUCHAN – SP Dubeninki – 50 pkt.

9 Tomasz REZDIŃSKI – SP-2 – 40 pkt.

9 Dawid CHILICKI – SP -2   – 40 pkt.

10 Miłosz JABŁOŃSKI – SP -2 – 30 pkt.

kategoria szkoły podstawowe – dziewczęta kl. V-VI

1 Patrycja ULEWICZ – SP-2– 400 pkt.

2 Maja GRUDZIŃSKA – SP-2 – 320 pkt.

3 Wiktoria JAŚKIEWICZ – SP Dubeninki – 260 pkt.

4 Joanna BRONICKA – SP Dubeninki – 200 pkt.

5 Julia PIETRZAK – SP-2 – 176 pkt.

6 Daria KALINOWSKA – SP Dubeninki – 128 pkt.

7 Kamila STASZKIEWICZ – SP Dubeninki – 126 pkt.

8 Wiktoria ŻAMOJTUK – SP-2 – 124 pkt.

9 Angelika ROZMYSŁOWSKA – SP-2 – 118 pkt.

10 Weronika GALIŃSKA – SP Dubeninki     – 76 pkt.

11 Martyna WRONOWSKA – SP Dubeninki – 26 pkt.

12 Magdalena HIPPEL – SP Dubeninki – 24 pkt.

12 Patrycja JUREWICZ – SP-2 – 24 pkt.

kategoria szkoły podstawowe – chłopcy kl. V-VI

1 Damian JARZYNA – SP-2 – 350 pkt.

2 Oliwier WISZOWATY – SP-2        – 340 pkt.

3 Emil MOŚCIŃSKI – SP Dubeninki – 250 pkt.

4 Cezary WAWRUKIEWICZ – SP Dubeninki – 200 pkt.

5 Mariusz PROKOPCZYK – SP -2 – 180 pkt.

6 Jakub BERNATOWICZ – SP Dubeninki – 118 pkt.

7 Tymon ZDANCEWICZ – SP-2       – 116 pkt.

8 Sebastian LUTECKI – SP Dubeninki – 108 pkt.

9 Paweł PUZA – SP -2 – 80 pkt.

9 Marcel SOKÓŁ – SP -2      – 80 pkt.

10 Konrad STYPUŁKOWSKI – SP Dubeninki – 78 pkt.

10 Maciej KOŁODZIEJ – SP -2        – 78 pkt.

11 Michał MALINOWSKI – SP -2 – 68 pkt.

12 Jakub WRÓBLEWSKI – SP -2 – 38 pkt.

13 Paweł SOROŃ – SP Dubeninki – 20 pkt.

13 Kamil IWANICKI – SP Dubenink – 20 pkt.

kategoria szkoły gimnazjalne – dziewczęta

1 Milena WIECZOREK – Gimnazjum Gołdap – 400 pkt.

2 Katarzyna OŁÓW – Gimnazjum Dubeninki – 310 pkt.

3 Zuzanna BARSZCZEWSKA – Gimnazjum Dubeninki – 280 pkt.

4 Zuzanna RADZEWICZ – Gimnazjum Dubeninki      – 200 pkt.

5 Natalia KALINOWSKA – Gimnazjum Dubeninki – 130 pkt.

6 Dominika UŻAROWSKA – Gimnazjum Dubeninki – 100 pkt.

7 Elwira GIRTLER – Gimnazjum Dubeninki – 90 pkt.

8 Patrycja GRABOWSKA – Gimnazjum Dubeninki – 70 pkt.

8 Katarzyna ŻUKOWSKA – Gimnazjum Dubeninki – 70 pkt.

kategoria szkoły gimnazjalne – chłopcy

1 Radosław ULEWICZ – Gimnazjum Gołdap – 360 pkt.

2 Mateusz SZURC – Gimnazjum Gołdap – 310 pkt.

3 Kacper MISIUN – Gimnazjum Gołdap – 300 pkt.

4 Damian WESOŁOWSKI – Gimnazjum Gołdap – 280 pkt.

5 Krystian WIECZOREK – Gimnazjum Gołdap          – 150 pkt.

6 Dominik ZYBOROWICZ – Gimnazjum Dubeninki – 146 pkt.

7 Kamil MOŚCIŃSKI – Gimnazjum Gołdap – 120 pkt.

8 Konrad MIKIELSKI – Gimnazjum Gołdap – 66 pkt.

9 Bartosz KUPRYJANOWICZ – Gimnazjum Dubeninki – 50 pkt.

10 Tomasz KRYŚCIO – Gimnazjum Dubeninki          – 30 pkt.

11 Patryk IŻYK – Gimnazjum Gołdap – 26 pkt.

kategoria szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

1 Karolina PIETRZAK – LO Gołdap – 400 pkt.

2 Aleksandra BARSZCZEWSKA – LO Gołdap – 310 pkt.

3 Sandra RAKOWSKA – LO Suwałki – 270 pkt.

4 Sandra KALWAJTYS – ZSZ Gołdap – 200 pkt.

4 Marta MOŚCIŃSKA – ZSZ Gołdap – 200 pkt.

5 Urszula GALIŃSKA – ZSZ Gołdap – 70 pkt.

6 Karolina KOŁODZIEJ – ZSZ Gołdap – 50 pkt.

kategoria szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

1 Bartłomiej ZYBOROWICZ – LO Suwałki – 380 pkt.

2 Robert GRABOWSKI – ZSZ Gołdap – 260 pkt.

3 Marcin DUSZAK – ZSZ Gołdap – 240 pkt.

4 Sebastian KARWEL – ZSZ Gołdap – 140 pkt.

5 Krystian ZAJĄCZKOWSKI – ZSZ Gołdap – 100 pkt.

6 Mateusz DUCHNOWSKI – ZSZ Gołdap – 60 pkt.

kategoria open

1 Marek RÓŻYCKI – UKS Jantar – 360 pkt.

2 Grzegorz WESOŁOWSKI – UKS Jantar – 350 pkt.

3 Bogdan WIKARSKI – UKS Jantar – 290 pkt.

4 Damian WESOŁOWSKI – Gimnazjum Gołdap – 188 pkt.

5 Kacper MISIUN – Gimnazjum Gołdap – 166 pkt.

6 Radosław ULEWICZ – Gimnazjum Gołdap – 156 pkt.

7 Milena WIECZOREK – Gimnazjum Gołdap – 114 pkt.

8 Marcin DUSZAK – ZSZ Gołdap – 110 pkt.

9 Krystian WIECZOREK – Gimnazjum Gołdap – 97 pkt.

10 Damian JARZYNA – SP-2 – 78 pkt.

11 Dominik ŚWIĘCKI – SP-2 – 73 pkt.

12 Kamil MOŚCIŃSKI – Gimnazjum Gołdap – 68 pkt.

13 Kamil SOWA – UKS Jantar – 60 pkt.

13 Michał FRANCZAK – Gołdap – 60 pkt.

14 Emil MOŚCIŃSKI – SP-2– 41 pkt.

15 Oliwier WISZOWATY – SP-2– 33 pkt.

16 Bartłomiej ZYBOROWICZ – LO Suwałki – 26 pkt.

17 Krystian ZAJĄCZKOWSKI – ZSZ Gołdap – 24 pkt.

18 Konrad MIKIELSKI – ZSZ Gołdap – 20 pkt.

19 Dominik ZYBOROWICZ – Gimnazjum Dubeninki – 16 pkt.

Otwarty Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę (3 stycznia) o godz. 10 w sali LO przy ul. Księdza Popiełuszki 2 w Gołdap odbędzie się Otwarty Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorzy: LO i UKS Jantar zapraszają do rywalizacji w trzech kategoriach:

I: + 18 lat (wpisowe 15 złotych)

II: deble (wpisowe 20 złotych od pary, młodzież szkolna 10 złotych)

III – zaproszeni goście

Prawo startu maja amatorzy do III ligi PZTS.

Zapisy i losowanie godz. 9.30-10.00, otwarcie godz. 10.00, Początek gier godz. 10.05

Bliższe informacje pod numerami telefonów: 609 992 701 i 697 053 175.

Sponsorzy: LO, UKS Jantar i Gmina Gołdap

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Goldap Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x