Grand Prix Olsztyna Amatorów (II) 2014 – Do gry włączył się Cezary Bossowski (pełne wyniki)

W rozegranym w niedzielę (30 listopada) drugim w nowym sezonie turnieju Grand Prix Olsztyna Amatorów w tenisie stołowym zwyciężyli: w kategorii open Cezary Bossowski, w grupie weteranów (+50), Grzegorz Gumiński, a wśród juniorów Kamil Stepnowski. W najbardziej prestiżowej rywalizacji Pan Cezary pokonał w finale Sebastiana Główczyka – lidera klasyfikacji generalnej 3:1.

W finale turnieju weteranów Grzegorz Gumiński (lider klasyfikacji) zwyciężył Bolesława Krawczyka 3:0, a w kategorii juniorów Kamil Stepnowski (lider klasyfikacji) wygrał z Jakubem Klimczewskim także 3:0.

Należy zaznaczyć iż w czołowej „5” open  znalazło się aż trzech zawodników drużyny BOS SPORT. Zapraszamy na 3 ostatni w tym roku turniej , który odbędzie się 14 grudnia.

Wyniki

Kategoria Open

1 Cezary Bossowski 50

2 Sebastian Główczyk 47

3 Radosław Krasicki 44

4 Kamil Stepnowski 41

5 Artur Bossowski 38

6 Dariusz Sikora 35

7 Dariusz Bartycha 32

8 Henryk Prusiński 30

9 Grzegorz Gumiński 28

10 Mirosław Skrzypczyk 26

11 Wiesław Złakowski 24

12 Ryszard Gruszkiewicz 22

13 Andrzej Zalewski 20

14 Łukasz Salach 19

15 Franciszek Jastrzębowski 18

16 Jarosław Klimczewski 17

17 Sławomir Wojciechowski 16

18 Bolesław Krawczyk 15

19 Przemysław Wawrzyniak 14

20 Jakub Klimczewski 13

21 Grzegorz Rabij 12

22 Janusz Góralczyk 11

23 Bartłomiej Nahibowicz 10

24 Andrzej Podsiadłowicz 9

25 Tomasz Borys 8

26 Cezary Piotrowski 7

27 Adam Stankiewicz 6

28 Kamil Świątkowski 5

Klasyfikacja Open po 2 turniejach

1 Sebastian Główczyk 47 47 94

2 Artur Bossowski 44 38 82

3 Kamil Stepnowski 38 41 79

4 Grzegorz Gumiński 50 28 78

5 Wiesław Złakowski 41 24 65

6 Franciszek Jastrzębowski 38 18 53

7 Cezary Bossowski 0 50 50

8 Andrzej Zalewski 30 20 50

9 Bolesław Krawczyk 32 15 47

10 Mirosław Skrzypczyk 19 26 45

11 Radosław Krasicki 0 44 44

12 Dariusz Sikora 0 41 41

13 Łukasz Salach 22 19 41

14 Andrzej Podsiadłowicz 28 9 37

15 Janusz Góralczyk 24 11 35

16 Dariusz Bartycha 0 32 32

17 Henryk Prusiński 0 30 30

18 Jarosław Mańkut 26 0 26

19 Ryszard Gruszkiewicz 0 22 22

20 Waldemar Wojsz 20 0 20

21 Stanisław Miciun 18 0 18

22 Tomasz Aleksiejczyk 17 0 17

22 Janusz Klimczewski 01717

24 Leszek Grochowski 16 0 16

24 Sławomir Wojciechowski 0 16 16

26 Przemysław Wawrzyniak 0 14 14

27 Jakub Klimczewski 0 13 13

28 Grzegorz Rabij 0 12 12

29 Bartłomiej Nahibowicz 0 10 10

30 Tomasz Borys 0 8 8

31 Cezary Piotrowski 0 7 7

34 Adam Stankiewicz 0 6 6

33 Kamil Świątkowski 0 5 5

Kategoria +50

1 Grzegorz Gumiński 50

2 Bolesław Krawczyk 47

3 Dariusz Bartycha 44

4 Henryk Prusiński 41

5 Wiesław Złakowski 38

6 Ryszard Gruszkiewicz 35

7 Franciszek Jastrzębowski 32

8 Janusz Góralczyk 30

9 Mirosław Skrzypczyk 28

Klasyfikacja +50 po 2 turniejach

1 Grzegorz Gumiński 50 50 100

2 Bolesław Krawczyk 47 47 94

3 Wiesław Złakowski 44 38 82

4 Henryk Prusiński 41 41 82

5 Franciszek Jastrzębowski 35 32 67

6 Mirosław Skrzypczyk 30 28 58

7 Janusz Góralczyk 20 30 50

8 Dariusz Bartycha 0 44 44

9 Jarosław Mańkut 38 0 38

10 Ryszard Gruszkiewicz 0 35 35

11 Dariusz Życzko 32 0 32

12 Waldemar Wojsz 28 0 28

13 Leszek Grochowski 26 0 26

14 Stanisław Miciun 24 0 24

15 Tomasz Aleksiejczyk 22 0 22

Kategoria juniorów

1 Kamil Stepnowski 50

2 Jakub Klimczewski 47

3 Grzegorz Rabij 44

4 Łukasz Salach 41

5 Cezary Piotrowski 38

6 Marcin Sobczuk 35

Klasyfikacja juniorów po 2 turniejach

1 Kamil Stepnowski 50 50 100

2 Łukasz Salach 47 41 88

3 Marcin Sobczuk 44 35 79

4 Jakub Klimczewski 0 47 47

5 Grzegorz Rabij 0 44 44

6 Cezary Piotrowski 0 41 38

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x