Grand Prix Polski Młodzików Dębica 2021 – Natalia Brzezińska w strefie 5/8. Kryspin Stolarczyk 13/16

Fot. ks dekorglass działdowo facebook
W dniach 19/21 marca w Dębicy odbywał się turniej Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym. Udział zapewniony mieli: Natalia Brzezińska, Michał Lipowski, Maciej Bielecki, Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo), Lena Rucińska , Zuzanna Pingot (Wel Lidzbark Welski), Mateusz Smurzyński (Ostródzianka). Awans z eliminacji wywalczyli: Maria Skarżyńska (LUKS ABC Żak Pisanica) , Oleg Stefanowicz Warmia Lidzbark Warmiński) i Bartosz Ziemba (GKTS Giżycko). Do turnieju głównego weszli: Kryspin Stolarczyk, Michał Lipowski i Maciej Bielecki, Natalia Brzezińska i Lena Rucińska. Natalia Brzezińska zajęła miejsce 5/8, a Kryspin Stolarczyk 13/16

Grand Prix Polski

Młodziczki

Lena Rucińska (Wel Lidzbark Welski) miejsce 25/32

Grupa

Nina Kasprowicz (ZKSZKSna Góra) 3:0 (2, 4, 2)

Matylda Hadryś (Bronowianka Kraków) 1:3 (-7,-4, 6,-2)

Maja Warowna (Dynamo Gózd) 3:0 (10, 4, 7)

Turniej główny

I runda

Agata Krause (EMDEK Bydgoszcz) 1:3 (-5,-5, 9,-9)

o miejsce 17/24

Julia Bobrowska (Polonia Śmigiel) 2:3 (-5,-8, 9, 10,-7)

Maria Skarżyńska (LUKS ABC Żak Pisanica) miejsce 57/64

Grupa

Katarzyna Rajkowska (Olimpijczyk Jeżewo) 1:3 (-6, 9,-3,-4)

Zuzanna Kwaśnicka (MOSiR Dukla) 1:3 (6,-4,-7,-6)

Julia Czaja (MRKS Gdańsk) 0:3 (-6,-11,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Karolina Białk (Małe Trójmiasto Rumia) 0:3 (-7,-7,-7)

Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) miejsce 5/8

Grupa

Zuzanna Kmiecik (Top-Spin Szczecin) 3:0 (9, 8, 5)

Emilia Twardawa (Czechowice-Dziedzice) 3:0 (7, 11,-4,-5, 8)

Wiktoria Wawrzykowska (Radość Porzecze) 3:0 (11, 3, 2)

Turniej główny

I runda

Wiktoria Salecka (Żaczek Frajsławice) 3:0 (9, 5, 12)

1/8 finału

Magdalena Zatyka (Riebel Łaskarzew) 3:1 (7, 7,-7, 8)

Ćwierćfinał

Maria Tworek (Sokół Orzesze) 1:3 (8,-11,-8,-7)

Zuzanna Poingot (Wel Lidzbark Welski) miejsce 49/56

Grupa

Weronika Czajkowska (MTS Kwidzyn) 0:3 (-5,-11,-4)

Antonina Osmolak (Alfa Gostynin) 1:3 (-9,-8, 7,-7)

Natalia Rabiega (Prosna Wieruszów) 0:3 (-5,-3,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsca 49/56

Natalia Kiersnowska (Ósemka Białystok) 3:0 (10, 6, 9)

Fot. ks dekorglass działdowo facebook

Młodzicy

Oleg Stefanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 41/48

grupa

Mateusz Jesse (Krajna Sępólno Krajeńskie) 1:3 (-9, 8,-8,-4)

Patryk Chrzanowski (Ósemka Białystok) 3:1 (7, 5,-5, 8)

Wiktor Ptak (Mysław Mysłowice) 0:3 (-4,-9,-2)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Jakub Dobosz (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-7,-3,-6)

Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) miejsce 13/16

Grupa

Oliwier Turek (Sokół Orzesze) 3:1 (-10, 7, 7, 7)

Oskar Lipa (ULKS Moszczenica) 3:1 (9, 7,-3, 8)

Michał Nosorowski (Ósemka Białystok) 3:2 (-10, 5,-5, 8, 7)

Turniej główny

I runda

Piotr Nykiel (UKS Kępa Dębica) 3:0 (2, 6, 8)

1/8 finału

Karol Kufel (Meble Anders Żywiec) 0:3 (-8,-3,-7)

o miejsce 9/12

Kacper Perkowski (Ósemka Białystok) 1:3 (-3,-5, 11,-8)

Bartosz Ziemba (GKTS Giżycko) miejsce 57/64

Grupa

Karol Kufel (Meble Anders Żywiec) 1:3 (-3, 8,-7,-5)

Julian Korzus (Gotyk Toruń) 0:3 (-8,-7,-6)

Piotr Sekowski (MRKS Gdańsk) 1:3 (6,-9,-7,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Michał Nosorowski (Ósemka Białystok) 2:3 (4, 6,-10,-14,-6)

Maciej Bielecki (Dekorglass Działdowo) miejsce 25/32

Grupa

Adam Gbiorczyk (Orlicz 1924 Suchedniów) 3:0 (6, 1, 2)

Adam Smoter (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-2,-8,-8)

Mateusz Smurzyński (Ostródzianka Ostróda) 3:0 (5, 6, 7)

Turniej główny

I runda

Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław) 0:3 (-3,-6,-3)

o miejsce 17/24

Michał Kaźmierczak (MKTS Opalenica) 1:3 (-8, 3,-8,-8)

Mateusz Smurzyński (Ostródzianka Ostróda) miejsce 41/48

Grupa

Adam Smoter (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-8,-9,-8)

Adam Gbiorczyk (Orlicz 1924 Suchedniów) 3:0 (9, 6, 7)

Maciej Bielecki (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-5,-6,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Jakub Nadolny (Wicher Lisiec Wielki) 2:3 (-8, 15,-4, 8,-11)

Michał Lipowski (Deorglass Działdowo) miejsce 17/24

Grupa

Miłosz Rękas (Gotyk Toruń) 2:3 (-6,-9, 10, 11,-12)

Bartosz Dybka (Bocian Słońsk-Kołczyn) 3:1 (10,-4, 5, 10)

Michał Durda (KTS Lew Głubczyce) 3:0 (12, 9, 2)

Turniej główny

I runda

Samuel Michna (UKS Lis Sierakowice) 0:3 (-8,-5,-5)

o miejsce 17/24

Jacek Staszczyk (Wolavia Wołów) 3:1 (5, 8,-9, 8)

Fot. Dekorglass Działdowo facebook

Eliminacje Do Grand Prix Polski

Do piątkowych eliminacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników, wśród nich 8-osobowa ekipa z Warmii i Mazur: Milena Skarżyńska i Dominik Dzikoński (LUKS ABC Żak Pisanica), Maciej Zajul i Oleg Stefanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński), Adam Piotrowski, Iwo Kempka i Krzysztof Kempka (Dekorglass Działdowo) oraz Bartosz Ziemba (GKTS Giżycko). Awans do GPP ywalczyli: Maria Skarżyńska, Oleg Stefanowicz i Bartosz Ziemba.

Młodziczki

Maria Skarżyńska ( LUKS ABC Żak Pisanica) – awans do Grand Prix Polski

Emilia Byrtek (Leszna Góra) 3:1 (8, 9,-3, 8)

Zuzanna Gutkowska (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:0 (2, 8, 8)

Faza play off

I runda (o awans)

wolny los

Młodzicy

Bartosz Ziemba (GKTS Giżycko) awans do Grad Prix Polski

Jakub Saletnik (Solne Miasto Wieliczka) 3:0 (8, 8, 9)

Szymon Ciborowski (UKS Kępa Dębica) 3:0 (5, 5, 3)

Faza play off

I runda

wolny los

II runda (o awans)

Jakub Szymik (Sokół Orzesze) 3:2 (-9, 6, 4,-8,, 8)

Adam Piotrowski (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Jan Piech (MOSiR Czchów) 3:0 (5, 1, 3)

Kacper Lipowicz (UKS Lesno) 3:0 (8, 9, 6)

Faza play off

I runda

wolny los

II runda (o awans)

Piotr Czaputa (Skarbek Tarnowskie Góry) 1:3 (-8, 5,-9,-10)

Iwo Kempka (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Norbert Piszczek (Orlęta Bilcza) 3:0 (6, 5, 4)

Piotr Mosiej (Ósemka Białystok) 3:0 (7, 5, 6)

Faza play off

I eunda

Oliwier Turek (Sokół Orzedze) 1:3  (15,-8,-4,-6)

Maciej Zajul (Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Filip Wójcik (KSTS Krosno) 3:1 (-10, 5, 13, 3)

Michał Kuta (Lewart Lubartów) 0:3 (-5,-8,-7)

Oleg Stefanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) awans do Grand Prix Polski

Patryk Mróz (Jordan Zakliczyn) 3:0 (4, 3, 5)

Krzysztof Kempka (Dekorglass Działdowo) 3:0 (5, 11, 6)

Faza play off

I runda

Maciej Rękas (Gotyk Toruń) 3:1 (-7, 7, 12, 3)

II runda (o awans)

Jakub Świniuch (Politechnika Rzeszów) 3:0 (10, 3, 9)

Krzysztof Kempka (Dekorglass Działdowo) brak awansu

Patryk Mróz (Jordan Zakliczyn) 3:1 (1,-5, 7, 6)

Oleg Stefanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-5,-11,-6)

Dominik Dzikoński (LUKS ABC Żak Pisanica) brak awansu

Kacper Cieciura (UMLKS Radomsko) 2:3 (7,-8,-5, 3.-11)

Nataniel Prajsnar (KSTS Krosno) 1:3 (9,-7,-9,-8)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Lidzbark Lidzbark Warmiński Ostróda Pisanica sport młodzieżowy Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x