Grand Prix Polski Seniorów Wałbrzych 2014 – Monika Pietkiewicz w czwórce

Zakończył się  III Turniej Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Wystartowało w nim siedmioro reprezentantów Warmii i Mazur. Po fazie grupowej do turnieju głównego przystapilo  czworo (Monika Pietkiewicz, Maja Krzewicka, Szymon Malicki i Karol Szarmach z urzędu). Troje odpadło w I rundzie i na placu boju pozostała tylko niezawodna Monika Pietkiewicz, która wygrała w ćwierćfinale z Dong Rui Fang 4:2 , ale w półfinale uległa Antoninie Szymańskiej (GLKS Nadarzyn) 1:4.

Grand Prix Polski

Klasyfikacja kobiet

1.SZYMAŃSKA Antonina1983-04-16GLKS Nadarzynmazowieckie 300

2.GRZYBOWSKA Katarzyna 1989-04-30 MKSTS Polkowice dolnośląskie 275

3-4. SMĘTEK Marta 1986-07-24 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 250

3-4.PIETKIEWICZ Monika 1983-01-29 LUKS WARMIA warmińsko-mazurskie 250

5.STEFAŃSKA Kinga 1980-01-22 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 223

6. ŁUCZAKOWSKA Daria 1984-05-20 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 221

7.DONG RUI Fang 1975-03-27 KS GALAXY Białystok podlaskie 219

8. KUSIŃSKA Klaudia 1993-02-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 217

………………………………………………………..

8.KRZEWICKA Maja 1993-03-12 LUKS WARMIA warmińsko-mazurskie 146

41-48.CZARNOMSKA Alicja 1993-10-19 LUKS WARMIA warmińsko-mazurskie 110

Klasyfikacja mężczyzn

1.FERTIKOWSKI Paweł1990-11-12KS BOGORIA Grodzisk Mazowieckimazowieckie 300

2.PEREK Jakub 1986-08-04 LKS POGOO Lębork pomorskie 275

3-4. LEWANDOWSKI Tomasz 1985-08-02 AZS POLIT. RZESZOWSKIEJ podkarpackie250

3-4.GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990-07-20 ZKS Drzonków lubuskie 250

5.GÓRAK Daniel 1983-10-09 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 223

6. SZYMAŃSKI Filip 1983-08-28 KU AZS POLIT. RZESZOWSKIEJ podkarpackie 221

7. WOŚ Alan 1984-08-29 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 219

8.CHODORSKI Piotr 1991-12-10 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 217

………………………………………………………………

11.SZARMACH Karol 1987-11-09 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 199

25-32.MALICKI Szymon 1988-12-20 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 125

33-40. WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 115

49-56.KORYCKI Michał 1993-11-02 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 105

Faza grupowa

Seniorki

Grupa I

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 3/4

– Monika Żbikowska (GLKS Nadarzyn) 3:0 (5,9,7)

– Aleksandra Jaworska (Rokita Brzeg Dolny) 3:0 (4,2,3)

Turniej główny

I runda

– Agata Pastor (MKSTS Polkowice) 4:2 (-8,6,9,7,-9,8)

II runda

– Renata Gumula (Optima Lublin) 4:3 (3,6,-9,6,-9,-12,9)

Ćwierćfinał

– Dong Rui Fang (Galaxy Białystok) 4:2 (-10,8,-9,8,8,8)

Półfinał

– Antonina Szymańska (GLKS Nadarzyn) 1:4 (-8,9,-4,-9,-11)

Grupa M

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 41-48

– Anna Caban (Jedynka Łódź) 1:3 (-8,9,-3,-4)

– Aleksandra Ciura ((Śnieżnik Stronie Śląskie) 3:0 (5,4,8)

Turnieje pocieszenia

o miejsce 33-40

– Anita Jaworska 0:3 vo

Grupa O

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)  miejsce w turnieju 18

– Paulina Knyszewska (Bronowianka Kraków) 3:0 (3,9,2)

– Agata Uchnast (Rokita Brzeg Dolny)3:0 (4,11,3)

Turniej główny

I runda

– Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn) 2:4 (-4,-4,8,9,-3,-9)

o miejsce 17-24

– Anna Urbańczyk (UKS Bujaków/Mikołów) 3:0 (2,7,5)

o miejsce 13-16

– Magda Sikorska (AZS PWSiP Łomża) 1:3 (-5,8,-6,-7)

o miejsce 19-20

– Paulina Nowacka (Stella Gniezno) 3:1 (-4,8,8,6)

o miejsce 19

– Roksana Załomska (KTS Tarnobrzeg) 3:1 (12,-7,8,10)

o miejsce 17

– Agnieszka Maluszczak (Optima Lublin) 2:3 (-7,9,-9,10,-10)

Seniorzy

Karol Szarmach (Ostródzianka Ostróda) – miejsce w turnieju 11

I runda

Jakub Perek (Pogoń Lębork) 3:4 (7,-8,-6,-11,11,9,-8)

o  miejsce 17-24

– Marcin Bąk (warta Kostrzyń) 3:1 (-8,6,5,9)

o miejsce 13-16

– Konrad Kulpa (Energa Manekin Toruń) 3:2 (-12,6,-9,4,11)

o miejsce 9-12

– Jakub Dyjas (Energa Manekin Toruń) 3:1 (-9,15,3,5)

o miejsce 10

– Robert Floras (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:3 (-4,-4,8,-9)

o miejsce 11

– Jakub Kosowski (Polonia Bytom) 3:0 vo

Grupa B

Michał Korycki (Ostródzianka) – bilans (1-1) – miejsce w turnieju 49-56

– Nestor Wasylkowski (Odra Gloska Księgienice) 0:3 (-8,-12,-4)

– Marek Kadziela (Opoka Trzebina) 1:3 (6,-2,-9,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49-56

– Maciej Podsiadło (Polonia Białogon Kielce) 3:0 (5,5,7)

Grupa G

Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo) – bilans (2-0) -miejsce w turnieju 25-32

– Marcin Czerniawski (Galaxy Białystok) 3:1 (8,-10,3,3)

– Paweł Kibała (Warta Kostrzyń) 3:0 (13,7,5)

Turniej główny

I runda

Konrad Kulpa (Energa Manekin Toruń) 3:4 (9,3,-10,5,-7,-9,-10)

o miejsce 17-24

– Michał Bańkosz (GLKS Nadarzyn) 1:3 (7,-10,-7,-7)

Grupa I

Adrian Więcek (Ostródzianka) –  miejsce w turnieju 33-41

– Marcin Bak (Warta Kostrzyń) 0:3 (-7,-6,-7)

– Jakub Załuski (Orlęta Krasnowice) 3:0 (6,8,9)

Turniej pocieszenia

o miejsce33-41

– Maciej Czerniawski (Galaxy Białystok) 3:2 ((9,7,-8,-5,9)

{AdmirorGallery}stol10{/AdmirorGallery}

Kwalifikacje do Grand Prix Polski

Grupa

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) – awans do Grand Prix Polski

– Ewelina Matwiszyn ((MKSTS Polkowice) 3:1 (-8,7,5,8)

– Katarzyna Osińska (Broń Radom)3:2 (-9,3,7,-6,9)

– Katarzyna Pawlaczyk (AZS UE Wrocław) 3:1 (6,7,-7,9)

Grupa

Michał Korycki (Ostródzianka Ostróda) – awans do Grand Prix Polski

– Tomasz Makowski (Hals Warszawa) 3:1 (6,11,-3,3)

– Daniel Welke (TTS Trzemieszno) 3:0 (5,7,9)

– Marek Strzałka (Podwawelski Kraków) 3:1 (-9,7,4,4)

faza pucharowa

– Szymon Kołodziej (Bronowianka Kraków) 3:0 (4,2,6)

Grupa

Kacper Malinowski (ABC Żak Pisanica) – 4 miejsce w grupie brak awansu

– Adam Jankowiak (Ochman Rzeszów) 0:3 wo

– Kamil Sułkowski (Granit Strzelin) 3:1 (8,-3,10,5)

– Przemysław Kwaszyński (Orlęta Krasnowice) 3:1(11,3.6,11)

– Damian Magulski (Bronowianka Kraków) 3:1 (7,6,-9,11)

W rywalizacji kobiet do imprezy głównej awansują bezpośrednio dwie najlepsze zawodniczki, uczestniczki z trzecich miejsc czekają baraże. W turnieju męskim awans wywalczy po dwóch najlepszych graczy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

ABC Żak Pisanica Działdowo Lidzbark Warmiński Ostróda Ostródzianka ostróda Pisanica Tenis stołowy Warmia Lidzbark WarmińskDekorglass działdowo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x