Grand Prix Polski Żaków Sępólno Krajeńskie 2021 – Adam Stachowiak trzeci, Fabian Szczepański 13/16

Fot. AZS UWM Olsztyn
W dniach 17/19 grudnia w Sępólnie Krajeńskim odbywa się Grand Prix Polski Żaków. Do rywalizacji przystąpili: Milena Stefanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński, Julia Szarmach (Ostródzianka), Nikola Dzikońska, Fabian Sokołowski (LUKS ABC Żak Pisanica), Adam Stachowiak (AZS UWM Olsztyn), Michał Walasek, Franciszek Madej i Fabian Szczepański (Dekorglass Działdowo). Z  eliminacji awansowali: Mikołaj Bartnicki, (Dekorglass), Antoni Sadowski, Kajetan Tyszkowski i Antoni Szarmach (Ostródzianka). Do turnieju głównego dotarli : Madej, Szczepański i Stachowiak. Najwyższe, trzecie miejsce zajął Adam Stachowiak

Grand Prix Polski

Żaczki

Nikola Dzikońska (LUKS ABC Pisanica) miejsce 49/56

Grupa

Justyna Zbijowska (MOSM Tychy) 0:3 (-5,-2,-2)

Nicol Bartkowska (AZS UE Wrocław) 0:3 (-7,-5,-2)

Lena Michalewska (Bocian Słońsk-Kołczyn) 2:3 (12,-6,-13, 10,-8)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Natalia Hajduga (MOKSiR Czchów) 3:1 (8,-10, 6, 4)

Milena Stefanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce 49/56

Grupa

Grupa Liliana Nowak (AZS AJD Częstochowa) 0:3 (-6,-4,-5)

Aleksandra Nawrocka (Orzeł Wysocko Wielkie) 0:3 (-3,-4,-7)

Amelia Szczutkowska (LUKS Chełmno) 1:3 (-10,-6, 9,-3)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Julia Zamelska (Orlęta Czacz) 3:1 (7,-10, 9, 9)

Julia Szarmach ( MLKS Ostródzianka) miejsce 41/48

Grupa

Barbara Jasińska (ZKS Zielona Góra) 0:3 (-10,-9,-9)

Marta Górkowska (Stella Gniezno) 3:0 (7, 3, 6)

Zuzanna Począrek (LZS Kakolówka) 2:3 (7,-7, 9,-8,-4)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Julia Sowa (LZS Kąkolówka) 1:3 (-11,-9, 9,-9)

Żacy

Adam Stachowiak (AZS UWM Olsztyn) miejsce 3

Grupa

Piotr Zioło (Start Nadarzyn) 3:0 (4, 5, 5)

Piotr Grzeliński (Maraton Maskurnia) 3:0 (4, 4, 3)

Antoni Sadowski (MLKS Ostródzianka) 3:9 (3, 5, 3)

Turniej główny

1/16 finału

Jakub Jucha (Politechnika Rzeszów) 3:1 (3,-6, 6, 6)

1/8 finału

Miłosz Grocholski (AZS UW Wrocław) 3:1 (2,-7, 7, 9)

Ćwierćfinał

Karol Kaczmarczyk (Skawa Wadowice) 3:1 (6,-7, 4, 2)

Pófinał

Hubert Kwieciński (Wicher Lisiec Wielki) 0:3 (-9.-7,-8)

Antoni Sadowski (MLKS Ostródzianka) miejsce  57/64

Grupa

Piotr Grzeliński (Maraton Maskurnia) 0:3 (-7,-5,-3)

Piotr Zioło (Start Nadarzyn) 1:3 (11, -6,-7,-6)

Adam Stachowiak (AZS UWM Olsztyn) 0:3 (-3,-5,-3)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Fabian Sokołowski (LUKS ABS Pisanica) 0:3 (-12,-3,-4))

Fabian Szczepański (Dekorglass Działdowo) miejsce 13/16

Grupa

Kajetan Tyszkowski (Ostródzianka) 3:0 (4, 3, 10)

Hubert Kwieciński (Wicher Lisiec Wielki) 0:3 (-4,-9,-9)

Oliwier Jędrzejewski (Olimpia Unia Grudziądz) 3:1 (6, 5-14, 6)

Turniej główny

1/16 finału

Piotr Matkowski (Pionier Kleszczewo) 3:2 (-7, 9, 6,-8, 5)

1/8 finału

Jakub Hubka (LZS Kakolówka) 1:3 (-7, 7,-2,-6)

o miejsce 9/12

Jakub Turecki (Gryf Gdów) 0:3 (-8,-4,-3)

Kajetan Tyszkowski (Ostródzianka) miejsce 49/56

Grupa

Fabian Szczepański (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-4,-3,-10)

Oliwier Jędrzejewski (Olimpia Unia Grudziądz) 1:3 (-8, 8,-8,-5)

Hubert Kwieciński (Wicher Lisiec Wielki) 0:3 (-4,-1,-2)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

wolny los

Franciszek Madej (Dekorglass Działdowo) miejsce 17/24

Grupa

Wojciech Fedoryniec (STS Starogard Gdański) 3:0 (10, 11, 5)

Mikołaj Pilch (Siemacha Kraków) 0:3 (-15,-6,-3)

Antoni Flis (AZS UE Wrocław) 3:2 (10,-8,-11, 4, 9)

Turniej główny

1/16 finału

Hubert Kwieciński (Wicher Lisiec Wielki) 0:3 (-6,-3,-6)

o miejsce 17/24

Patryk Wójcik (LUKS Chełmno) 3:0 (8, 7, 7)

Michał Walasek (Dekorglass Działdowo) miejsce 41/48

Grupa

Alan Proniewski (ULKS Moszczenica) 3:0 (1, 10, 2)

Szymon Koper (Salos szczecin) 0:3 (-8,-6,-7)

Tymon Michalski (Jedynka Łódź) 3:2 (-8, 6,-8, 9, 7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Szymon Bogucki (ULKS Moszczenica) 2:3 (-9, 8,-9, 6,-4)

Mikołaj Bartnicki (Dekorglass Działdowo) miejsce 41/48

Grupa

Karol Kaczmarczyk (Skawa Wadowice) 0:3 (-5,-11,-8)

Oliwier Formela (Remus Miechucino) 3:1 (4, 5,-4, 8)

Oliwier Odolczyk (Batimex Pruszków) 1:3 (-5, 10,-5,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Jonatan Piasecki (Ogniwo Chełm) 0:3 (-8,-10,-0)

Fabian Sokołowski (LUKS ABC Żak Pisanica) miejsce 49/56

Grupa

Szymon Mróz (Ogniwo Chełm) 0:3 (-9,-7,-8)

Kacper Szczutkowski (LUKS Chełmno) 1:3 (-4,-5, 10,-6)

Krystian Pytko (Bingo Ropczyce) 0:3 (-6,-1,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Antoni Sadowski (MLKS Ostródzianka) 3:0 (12, 3, 4)

Antoni Szarmach (MLKS Ostródzianka) miejsce 49/56

Grupa

Daniel Sadowski (UKS LIS Sierakowice) 2:3 (6,-0, 9,-9,-4)

Kryspin Szymanowski (Iskra Łasko) 1:3 (-7,-6, 4,-8)

Ignacy Sławiński (Sokół Serock) 0:3 (-6,-3,-8)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Beniamin Kurowski (LUKS Chełmno) 3:1 (4,-9,4, 3)

Eliminacje do GPP

W pierwszym dniu do eliminacji przystąpiło sześcioro reprezentantów Warmii i Mazur: Mikołaj Bartnicki (Dekorglass), Maria Licznerska Antoni Sadowski, Michał Orłowski, Kajetan Tyszkowski, Antoni Szarmach (Ostródzianka). Do sobotnich gier zakwalifikowali się: Mikołaj Bartnicki, Antoni Sadowski, Kajetan Tyszkowski i Antoni Szarmach

Żaczki

Maria Licznerska (Ostródzianka) brak awansu

Grupa

Julia Zamelska (Orlęta Czacz) 0:3 (-8,-12,-10)

Micola Kuboszek (Cukrownik Chybie) 1:3 (-8, 9,-6,-4)

Dagmara Tutak (Chrobry Międzyzdroje)0:3 (-7,-8,-5)

Fot. energa morliny ostróda

Żacy

Mikołaj Bartnicki (Dekorglass Działdowo) awans do GPP

Grupa

Bartosz Kurowski (Campeones Wąchock) 3:0 (5, 7, 9)

Nataniel Domała (Sokół Serock) 3:0 3, 1, 4)

Oliwier Woźniak (UKS LIS Sierakowice) 3:2 (2,-7, 4,-12, 9)

Antoni Sadowski (Ostródzianka Ostróda) awans do GPP

Grupa

Oliwier Formela (Remus Miechucino) 0:3 (-3,-3,-3)

Kamil Niewiadomski (Junior Miastko) 3:1 (8, 10,-5, 6)

Kryspin Szymanowski (Iskra Łasko) 0:3 (-5,-3,-8)

Play off

I runda ( o awans)

Alan Proniewski (ULKS Moszczenica) 3:2 (-8, 6,-9, 5, 6)

Michał Orłowski (Ostródzianka Ostróda) brak awansu

Grupa

Marcin Żwawiak (Optimum Lubasz) 0:3 (-12,-5,-4)

Hubert Krzebietke (Remus Miechucino) 3:2 (9,-4, 6,-6, 9)

Marcel Sokołowski (Orzeł Wysocko Wielkie) 2:3 (7,-3, 12,-13,-8)

Kajetan Tyszkowski (Ostródzianka Ostróda) awans do GPP

Grupa

Kacper Szczutkowski (LUKS Chełmno) 3:2 (-8,-8, 8, 6, 9)

Miłosz Zajda (ULKS Moszczenica) 3:0 (2, 5, 10)

Karol Filoda (Optimum Lubasz) 3:1 (10,-11, 10, 6)

Antoni Szarmach (Ostródzianka Ostróda) awans do GPP

Grupa

Cyprian Adamczyk (Junior Miastko) 3:0 (7, 8, 3)

Szymon Bogucki (ULKS Moszczenica) 3:0 (4, 3, 7)

Szymon Kościółek (Optimum Lubasz) 3:0 (3, 7, 6)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Olecko Olsztyn Ostróda Pisanica sport młodzieżowy Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x