„Helena” w innej roli – Każdy gra w to co lubi

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu w serii imprez adresowanych do dzieci i młodzieży o nazwie „Wakacje z MOSiR” organizuje turnieje tenisa stołowego. Areną rywalizacji jest hala lodowiska „Helena”, a rozgrywki prowadzone są w kategoriach wiekowych.W drugim turnieju z tego cyklu w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów wystartowało 13. zawodników. W pojedynku o trzecie miejsce Michał Ponikiewski pokonał 3:0 Pawła Dziąbkowskiego. W finale Piotr Stefanowicz po emocjach zwyciężył 3:1 Patryka Rajewskiego.

W kategorii Open rywalizowało 14. pingpongistów. Tu w każdym pojedynku trwała zacięta walka o zwycięstwo dające szanse na awans do puli finałowej. W meczu o trzecią lokatę Janusz Krygier pokonał 3:2 Romana Grudnia, natomiast w finale Robert Zaborowski wygrał 3:1 z Ryszardem Łuczakiem.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przypomina, że od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 14 w hali lodowiska „Helena” przy ul. Karowej dostępne są boiska do koszykówki ulicznej, stoły do tenisa stołowego, bocce i gry planszowe. Sprzęt wypożyczany jest za

okazaniem dokumentu tożsamości. MOSiR zaprasza dzieci i młodzież do korzystania ze sportowo-rekreacyjnej formy spędzenia wakacji.

Tekst i fot. MOSiR

{vsig}28.07.11_pingpong{/vsig}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x