I Grand Prix Polski Weteranów Lidzbark Warmiński 2012 – Uczestnicy zachwyceni!

W Lidzbarku Warmińskim zakończył się pierwszy w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix Polski Weteranów. Impreza była połączona z Igrzyskami Warmia Mazury Senior Games, przez trzy dni uczestnicy przeżywali mnóstwo emocji, mieli też okazje zagrać w pełnym komforcie, bowiem nie brakowało im przysłowiowego ptasiego mleka. W niedzielę odbyły się gry finałowe Grand Prix , a w najliczniej obsadzonych kategoriach wysoko uplasowali się zawodnicy Warmii i Mazur.

 

Grupę wiekową 40-49 lat wygrał Georgy Rubinshtein (Rosja) przed Jackiem Wieczerzakiem (Bydgoszcz). Miejsca 3-4 zajęli nasi reprezentanci: Marek Unruh (Olsztyn) i Ryszard Grzelak (Elbląg), miejsce 5-6 Zdzisław Paliwoda (Olsztyn), a 9-12 Grzegorz Gumiński (Morąg). Turniej pocieszenia zakończył się zwycięstwem Artura Bossowskiego (Olsztyn)

W kategorii 50-59 lat triumfował Witold Nowakowski (Gliwice) przed Wojciechem Potrykusem (Lębork). Na miejscach 3-4: Tadeusz Czyczel (Ostróda) i Zenon Kastrau (Olsztyn), 7-8 Dariusz Bartycha, 9-12 Witold Kosewski (Dąbrówno)

Wyniki

Kobiety

40-49 lat

1.NIEDŹWIECKA Alicja 1970 ORNETA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

2.MICHLIK Aleksandra 1968 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE

Mężczyźni

40—49 lat

1. RUBINSHTEYN Georgy 1970 KALININGRAD ROSJA

2. WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE

3-4. GRZELAK Ryszard 1972 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE

3-4 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE

…………………………………………………………………….

5-6 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE

9-12. GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE

13-16 LIBURA Tomasz 1972 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE

25. BOSSOWSKI Artur 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE

37-39. PRÓCHNICKI Bogdan 1964 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

37-39 SIUDZIŃSKI Włodzimierz 1964 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

50-59 lat

1. NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE

2. POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE

3-4. CZYCZEL Tadeusz 1960 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

3-4 KASTRAU Zenon 1959  OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE

…………………………………………………………….

7-8. BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE

9-12 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

13-16. ZŁAKOWSKI Wiesław 1962 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE

13-16 HATAŁA Bohdan 1961 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

41-44 MICHAŁOWSKI Władysław 1962 LIDZBARK WARMIŃSKI WARMIŃSKO-MAZURSKIE

54. TADAJEWSKI Henryk 1958 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

60-64 lata

1. GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE

2. ŻUKOWSKI Janusz  1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE

3-4. STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE

WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE

…………………………………………………………………………

5-6. SIELSKI Janusz 1952 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE

5-6 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE

9-12 KRAWCZYK Bolesław 1952 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE

21 TARKOWIAN Adam 1951 LIDZBARK WARMIŃSKI WARMIŃSKO-MAZURSKIE

65-69 lat

1. DULKOWSKI Franciszek 1946 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE

2. MARKIEWICZ Jan 1946 WARSZAWA MAZOWIECKIE

3-4. RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE

3-4 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE

…………………………………………………………………..

5-6. CIOCH Józef 1944 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE

10. FLESZAR Zygmunt 1947 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

11-12. KRAJEWSKI Tadeusz 1944 OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

70-74 lata

1.GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE

2. PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE

3-4. BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE

3-4 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE

……………………………………..

11-12. GLINIECKI Sylwester 1941 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE

13-14. GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

+75 lat

1. NOWAK Edward 1936 GDAŃSK POMORSKIE

2. ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE

3-4. PYKA Józef 1937 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE

3-4 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE

…………………………………………………………………

5-6. PIASECKI Tadeusz 1936 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Turniej deblowy (pokazowy)

1.GRZELAK Ryszard / RUBINSHTEYN Georgy

2. PAGA Paweł / WIECZERZAK Jacek

3-4. BARTYCHA Dariusz / UNRUH Marek

3-4 MUSIALIK Tomasz / RÓŻYŃSKI Robert

5-8.WĘGROWICZ Wojciech / ZIELIŃSKI Artur

5-8 PATER Edward / SZUMLAS Adam

5-8 BOSSOWSKI Artur / ZŁAKOWSKI Wiesław

5-8 GUMIŃSKI Grzegorz / PALIWODA Zdzisław

9-16. STRZAŁKA Marian / NOWAKOWSKI Witold

9-16 BERKA Ryszard / OKONEK Bogusław

9-16 CIESIELSKI Robert / STEFAŃCZYK Bogusław

9-16 PALUCH Dorota / GUZIŃSKI Mirosław

9-16 JAŚKIEWICZ Jacek / ŚWIĄTEK Dariusz

9-16 KRÓLASIK Mariola / TALAROWSKI Jarosław

9-16 KOSEWSKI Witold / CZYCZEL Tadeusz

9-16 KUCHARSKI Leszek / PROTAS Jacek

Fot. agamar.pl

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x