I OTK Kadetów Limanowa 2012 – Kamil w półfinale powalczył z Tomkiem Kotowskim

W Limanowej zakończył się pierwszy w tym sezonie ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kadetów – III Memoriał Stanisława Wcisły. Do rywalizacji przystąpiło sześcioro reprezentantów Warmii i Mazur:  Do niedzielnego turnieju głównego awansowali: Ada Górska, Wiktoria Ziemkiewicz i Kamil Urbanowicz (wszyscy Warmia). Rewelacyjnie grał Kamil, który dotarł do półfinału, gdzie stoczył zacięty choć przegrany Tomkiem Kotowskim (wychowanek Pisanicy, obecnie Elektryk Totuń). W 1/4 wyeliminował, co jest sensacją, Samuela Kulczyckiego.Dziewczęta przegrały w I rundzie.

 

Klasyfikacja kadetek

1 HENNIG Katarzyna LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor. 174 1999-08-30 0

2 TOKARCZYK Karolina LITS ANDERS-JEDNOŚĆ Żywiec Śląskie 159 1998-03-07 0

3 LALAK Karolina KTS OPTIMA Lublin Lubelskie 148 1998-06-08 0

4 KUŁACZ Dominika PUKS ARKA Łętownia Podkarpackie 143 1998-07-15 0

………………………………………………………….

9-10 GÓRSKA Ada LUKS WARMIA Lidzbark W. Warm.-Mazurskie 116 1998-03-16

13 ZIEMKIEWICZ Wiktoria LUKS WARMIA Lidzbark W. Warm.-Mazurskie 106 2000-04-01

21-24 MAŃKIEWICZ Maja LUKS WARMIA Lidzbark W. Warm.-Mazurskie 84 1999-07-28

35-40 ŻUKOWSKA Paulina LUKS ABC ŻAK Pisanica Warm.-Mazurskie 63 1998-04-22 0 000

Klasyfikacja kadetów

1 KOTOWSKI Tomasz KST ELEKTRYK-MAXIMUS Toruń Kujawsko-Pomor. 178 1998-07-05 0

2 WERECKI Aleksander GLKS Nadarzyn Mazowieckie 163 1999-02-14 0

3 DOSZ Sławomir LKS POGOŃ Lębork Pomorskie 148 1998-08-08 0

4 URBANOWICZ Kamil LUKS WARMIA Lidzbark W. Warm.-Mazurskie 146 1999-07-27

………………………………………………………………………….

35-40 BARBACHOWSKI Jacek UKS TEMPO-25 Olsztyn Warm.-Mazurskie 63 1998-10-18

Dokumentacja turnieju

Niedziela

Turniej główny

Kadetki

I runda

Wiktoria Ziemkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Galus (LUKS Skrzyszów) 0:4 (-4,-13,-6,-13)

Ada Górska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Julia Ślązak (Jedynka Łódź) 1:4 (-7,-5,-9,8,-7)

o miejsca 9-12

Wiktoria Ziemkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Bagrowska (Nadwiślanin Płock) 2:4 (4,-11,-7,9,-8,-5)

Ada Górska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Julia Wójcik (Victoria Chróścice) 4:3 (-8,7,6,-12,5,9)

Ada Górska – miejsce 9-12 w turnieju

Wiktoria Ziemkiewicz –  miejsce 13-16 w turnieju

Kadeci

I runda

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Jakub Gerlach (Dwójka Rawa Mazowiecka) 4:2 (9,1,8,-8,-6,7)

Ćwierćfinał

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Samuel Kulczycki (Gorzovia) 4:0 (10,9,9,7)

Półfinał

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Tomasz Kotowski (Elektryk Maximus Toruń) 2:4 (-6,-11,11,11,-4,-7)

Kamil Urbanowicz – miejsce 3-4 w turnieju

Eliminacje grupowe

Kadetki

Grupa A

Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) -bilans 2-2 – miejsce 3 w grupie – miejsce w turnieju 21-24

– Julia Witkowska (MRKS Gdańsk)3:1 (5,12,-8,4)

– Paulina Żukowska (ABC Żak Pisanica) 3:1 (10.-1-,9,9)

– Katarzyna Węgrzyn (Śnieżnik Stronie Śląskie) 2:3 (-9,8,8,-9,-4)

– Katarzyna Galus (LUKS Skrzyszów) 0:3 (-5,-3,-6)

Turniej pocieszenia

I runda

– Aleksandra Ciołko (Ósemka Białystok) 3:2 (-9,6,-6,9,9)

II runda

– Julia Szymczyk (Notec Inowrocław) 1:3 (-10,4,-7,-8)

Grupa A

Paulina Żukowska (ABC Żak Pisanica) – bilans 0-4 – miejsce 5 w grupie

– Katarzyna Węgrzyn (Śnieżnik Stronie Śląskie) 0:3 (-9,-4,-6)

– Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) 1:3 (10,-10,-9,-9)

– Julia Witkowska (MRKS Gdańsk) 0:3 (-11,-5,-9)

– Katarzyna Galus (LUKS Skrzyszów) 0:3 (-6,-4,-9)

Grupa B

Ada Górska (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans 3-1 – miejsce 2 w grupie awans do turnieju głównego

– Agata Uchmast (Rokita Brzeg Dolny) 3:0 (7,9,7)

– Aleksandra Ciołko (Ósemka Białystok) 3:0 (3,8,7)

– Alicja Borszowska ((Śnieżnik Stronie Śląskie) 3:2 (-10,4,-6,8,8)

– Paulina Stachecka (GLKS Nadarzyn) 1:3 (-10,-3,8,-5)

Grupa C

Wiktoria Ziemkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans 3-1 – miejsce 2 w grupie awans do turnieju głównego

– Aleksandra Ciura (Śnieżnik Stronie Śląskie) 3:0 (11,5,6)

– Agata Szczuk (LUKS Chełmno) 3:1 (-5,7,5,7)

– Malwina Kantorowicz (KTS Tarnobrzeg) 3:0 (4,6,5)

– Julia Ślęzak (Jedynka Łódź) 0:3 (-10,-4,-6)

Kadeci

Grupa A

Jacek Barbachowski (UKS Tempo 25 Olsztyn) biklans 0-4 – 5 miejsce w grupie

– Mateusz Wozbanowicz (LUKS Straszyn) 0:3 (-3,-1,-8)

– Jakub Różak (Stella Gniezno) 0:3 (-4,-6,-7)

– Rafał Sztuka (Return Piaseczno) 0:3 (-6,-10,-9)

– Tomasz Kotowski (Elektryk Maximus Toruń) 1:3 (-6,11,-6,-9)

Grupa C

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans 3-1 – miejsce 2 w grupie awans do turnieju głównego

– Daniel Majewski ( Śnieżnik Stronie Śląskie) 3:0 (7,10,8)

– Adrian Szczurek (KTS Krościenko) 3:1 (11,3,-4,1)

– Antoni Pietrzak (KS Gorce Nowy Targ) 3:2 (-4,9,10,-9,8)

– Sławomir Dosz (Pogoń Lębork) 0:3 (-6,-7,-4)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x