I OTK młodzików i juniorów – Zupełnie nieźle, ale bez błysku

Tydzień temu kadeci, a tym razem w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym w Gdańsku rywalizowali  młodzicy i juniorzy.  W piątek  odbyły się gry eliminacyjne w grupach oraz turnieje pocieszenia . W sobotę decydujące pojedynki. Do rywalizacji głównej przystąpili: juniorka: Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński), młodzik Krystian Kawiak i junior Adrian Więcek (obaj Ostródzianka). Niestety, jedynie Krystianowi Kawiakowi udało sie wejśc do ósemki, półfinały okazały się nieosiągalne dla naszej trójki. Miejsca naszych: Kawiak (5-8), Wiecek (9-12), Lis (13-16).

 

Młodziczki

Gry eliminacyjne

Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju: 21-24

Grupa B

– Alicja Łebek (Unia Lubiszyn Tarnów) 1:3 (8,-8,-2,-3)

– Agata Szczuka (LUKS Chełmno) 3:1 (4,-7,10,4)

– Natalia Dunaj ((Rokicie Szczytniki) 3:1 (-11,6,7,5)

– Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn) 1:3 (-5,7,-9,-7)

Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – 3 miejsce w grupie – bilans: 2-2

Turniej pocieszenia:

I runda: – Ewa Kołodziej 3:0 (5,9,8)

II runda: – Alicja Broszowska 0:3 (-8,-8,-5)

Młodzicy:

Gry eliminacyjne

Grupa

Kacper Petaś (Ostródzianka) – miejsce w turnieju 37-40

– Wojciech Zapart (Orzeł Stanice) 0:3 (-11.-11.-7)

– Kamil Nalepa (GIM TIM 5 Stalowa Wola) 0:3 (-8,-7,-6)

– Arkadiusz Żuk (Alfa Radzyń Podlaski) 1:3 (-6,3,-2,-4)

– Adrian Kowal (PKS Kolpiny Jarosław) 3:1 (-9,10,8,3)

Kacper Petaś (Ostródzianka) – 5 miejsce w grupie – bilans: 1-3

Krystian Kawiak (Ostródzianka) miejsce w turnieju 5-8

Grupa

– Wojciech Hałas (Łobodzonka Wyrzysk) 3:0 (8,7,8)

– Daniel Dziembaja (Victoria Hazlach) 3:1 (8,9,-5,9)

 -Jakub Witkowski (Rokita Brzeg Dolny) 3:2 (9,-7,7,-7,9)

– Daniel Lis (UKS Olesno) 3:2 (-10,10,-8,9,9)

Krystian Kawiak (Ostródzianka) – 1 miejsce w grupie – bilans: 4-0

Turniej główny

I runda: – Krzysztof Petka (Podwawelski Kraków) 3:1 (-6,6,7,9)

ćwierćfinał: Adrian Majchrzak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-7,-7,-10)

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 17-20

Grupa

– Jan Zandecki (NT Mysłowice) 3:0 (8,4,9)

– Kamil Dziadek (GKTS Gdańsk)2:3 (10,-4,6,-5,-6)

– Paweł Jaszewski (Piast Łasin) 3:2 (-6,3,10,-10,10)

– Adrian Majchrzak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:3 (-11,5,-7,-7)

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – 3 miejsce w grupie – bilans: 2-2

Turniej pocieszenia

I runda:  Kamil Klocek (Arka Łętowina) 3:2 (-5,-9,6,5,10)

II runda: Dawid Dziembała ( Victoria Hozlach) 3:1 (9,-4,11,5)

Juniorki

Gry eliminacyjne

Zuzanna Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński)  – miejsce w turnieju 21-24

Grupa A

– Monika Żbikowska (GLKS Nadarzyn) 1:3 (-6,7,-4,-9)

– Katarzyna Nowocin (Spójnia Warszawa) 2:3 (-8,7,-8,6,-14)

– Jessika Andraczek (Victoria Chróścice) 1:3 (-,8,-12,-10)

– Katarzyna Lech (Ranovia Tarnów) 3:0 (9,9,9)

Zuzanna Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński) – 4 miejsce w grupie- bilans 1-3

Turniej pocieszenia

I runda: Agara Biejska (Bronowianka Kraków) 3:1 (6,-7,9,9)

II runda: Sylwia Pawlak (Sygnał Lublin) 0:3 (-9,-6,-9)

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 13-16

Grupa D

– Agata Bejska (Bronowianka Kraków) 3:2 (-9,2,-9.8,9)

– Katarzyna Palach ((Noteć Inowrocław) 0:3 (-11,-10,-10)

– Aleksandra Dąbrowska (Słoneczny Stok Białystok) 3:2 (5,6-13,-8,4)

– Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn) 0:3 (-2,-5,-5)

Marta Lis (Warmia Lidzbark Warmiński) – 2 miejsce w grupie – bilans: 2-2

Turniej główny

I runda: Katarzyna Nowocin (Spójnia Warszawa) 0:4 (-6,-4,-5,-7)

o miejsce 9-16: Marta Krajewska (KGTS Gdańsk) 0:4 (-6,-7,-11,-6)

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – miejsce w turnieju 21-24

Grupa X

– Gabriela Legierska (Cieszko Cieszyn) 3:2 (-13,-9,7,8,6)

– Kinga Jabłońska (Sygnał Lublin) 0:3 (-7,-4,-7)

– Marta Krajewska (GLKS Gdańsk) 0:3 (-7,-7,-10)

– Klaudia Jaśkowiec (LUKS Strzyszów) 3:1 (-6,10,6,12)

Zuzanna Chrulska Warmia Lidzbark Warmiński) – 3 miejsce w grupie – bilans: 2-2

Turniej pocieszenia

I runda: Kamila Włuczyńska (Księżak Łowicz) 3:0 (7,4,6)

II runda: Jessika Andraczek (Victoria Chróścice) 1:3 (-6,9,-9,-9)

Juniorzy

Gry eliminacyjne

Adrian Więcek (Ostródzianka) miejsce w turnieju 9-12

Grupa F

– Adrian Dugiel (Śnieżnik Stronie Śląskie) 3:2 (9,-13,7,-5,10)

– Stanisław Sójka (Wolej Ruda Śląska) 3:1 (7,-6,7,5)

– Mikołaj Kamiński (GLKS Nadarzyn) 3:0 (4,5,6)

– Wojciech Roj (BISTS Bielsko Biała) 2:3 (9,-9,-6,8,-5)

Adrian Więcek (Ostródzianka) – 2 miejsce w grupie – bilans: 3-1

Turniej główny

I runda: Jakub Folwarski (Pogoń Siedlce) 2:4 (6,3,-4,-9,-6,-4)

o miejsce 9-16: Paweł Rozwadowski (Trefl Zamość) 4:2 (11,4,-8,9,-5,3)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x