I OTK seniorów Nowa Ruda 2012 – Artur Daniel w czołowej czwórce

W Nowej Rudzie zakończył się pierwszy tym sezonie ogólnopolski turniej klasyfikacyjny seniorów w tenisie stołowym. W nowej formule turnieje trwają trzy dni i najpierw odbywają się kwalifikacje do imprezy głównej. W niedzielę o zwycięstwo grało po 16 najlepszych, w tym czwórka z Warmii i Mazur: Zawodniczki Warmii nie zdołały awansować do strefy medalowej. Maja Krzewicka zajęła miejsce 5-8, Monika Pietkiewicz 13-16. W turnieju mężczyzn doskonale wypadł Atrur Daniel, który osiągnął półfinał, Jego kolega z Dekorglassu Szymon Malicki znalazł się w strefie 9-12

 

Niedziela

Turniej główny (o miejsca 1-16)

Kobiety

I runda

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Magdalena Szczerkowska (SKTS Sochaczew) 3:4 (-7,3,5,-7,10,-8,-8)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Natalia Michorczyk (MKSTS Polkowice) 4:3 (-9,10,7,-10,-4,9,5)

Ćwierćfinał

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Grzybowska (MKSTS Polkowice) 0:4 (-10,-9,-6,-6)

Maja Krzewicka 5-8 w turnieju

o miejsce 9-12

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) – Kinga Stefańska (KTS Tarnobrzeg) 2:3 (-5,12,-5,10,-8)

Monika Pietkiewicz 13-16 w turnieju

Klasyfikacja seniorek

1 SZYMAŃSKA ANTONINA 16.04.83 GKS NADARZYN MAZOWIECKIE 300

2 SZCZERKOWSKA MAGDALENA 29.08.92 SKTS SOCHACZEW MAZOWIECKIE 275

3-4 GRZYBOWSKA KATARZYNA 30.04.89 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 250

3-4 ŁUCZAKOWSKA DARIA 20.05.84 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 250

…………………………………………………………………..

5-8 KRZEWICKA MAJA 12.03.93 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 220

13-16 PIETKIEWICZ MONIKA 29.01.83 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 190

31. CZARNOMSKA ALICJA 19.10.93 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 135

41-48 CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 110

65-78 STRAMOWSKA MAŁGORZATA 03.06.92 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 95

Mężczyźni

I runda

Szymon Malicki (Dekrglass Działdowo) – Daniel Górak (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:4 (-8,-5,7,-3,-11)

Artur Daniel (Dekorglass Działdowo) – Robert Floras (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 4:1 (8,9.4,-8,7)

Ćwierćfinał

Artur Daniel (Dekorglass Działdowo) – Piotr Chodorski (Odra Gloska Księgienice) 4:3 (-7,7,9,5,-12,-6,4)

Półfinał

Artur Daniel (Dekorglass działdowo) – Paweł Fertikowski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 2:4 (-10,5,-5,10,-9,-9)

Artur Daniel 3-4 w turnieju

o miejsca 9-12

Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo) – Konrad Kulpa (Elektryk Maximus Toruń) 3:1 (6,-10,8,8)

Szymon Malicki 9-12 w turnieju

Klasyfikacja seniorów

1 GÓRAK DANIEL 09.10.83 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 300

2 FERTIKOWSKI PAWEŁ 12.11.90 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 275

3-4 CHMIEL_Pa PAWEŁ 22.08.86 KU AZS POL.RZ. RZESZÓW PODKARPACKIE 250

3-4 DANIEL ARTUR 28.04.82 KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 250

……………………………………………………………………………………..

9-12 MALICKI SZYMON 20.12.88 KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 205

17-24 CHOJNOWSKI PATRYK 05.04.90 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 165

33-36 SZARMACH_K KAROL 09.11.87 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 125

41-48 KOŁACIŃSKI PIOTR 29.09.79 KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 110

41-48 WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 110

65-80 GARBINO PIOTR 17.01.93 LUKS „WARMIA” LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 95

65-80 KORYCKI MICHAŁ 02.11.93 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 95

Piątek

Turniej kwalifikacyjny do turnieju głównego

Żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się znaleźć w ósemkach szczęśliwców. Najbliżej celu byli: Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński), Piotr Kołaciński (Dekorglass Działdowo) i Adrian Więcek (Ostródzianka), którzy wygrali grupy, ale przepadli w fazie ply off.

Eliminacje

Kobiety

Grupa M

Małgorzata Stramowska (Warmia Lidzbark Warmiński) – bilans: 0-2 – 3 miejsce

– Marta Lis (Słoneczny Stok Białystok) 2:3 (-11,-7,4,10,-12)

– Anita Jaworska (Rokita Brzeg Dolny) 1:3 (9,-2,-10,-7)

Grupa N

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – bilans 2-0 – 1 miejsce

– Ksenia Włuczyńska (LUKS Moszczenica) 3:0 (4,8,5)

– Julia Ślęzak (Jedynka Łódź) 3:0 (8,5,6)

Faza play off o awans do turnieju głównego

Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński) – Katarzyna Palacz (Noteć Inowrocław) 1:3 (-11,-8.5,-7)

Mężczyźni

Eliminacje

Grupa C

Piotr Garbino (Warmia Lidzbark Warmiński) – bilans 0:3 – 3 miejsce

– Marcin Czerniawski (Piaskovia Piaski) 2:3 (9,-7,11,-10,-6)

– Marcin Noskowicz (AZS PWSZ Zamość) 1:3 (8,-5,-5,-13)

Grupa F

Adrian Więcek (Ostródzianka) – bilans 2-0 – 1 miejsce

– Jędrzej Małolepszy ((SKTS Skarżysko Kamienna) 3:1 (4,5,-9,10)

– Adam Dosz (Pogoń Lębork) 3:1 (11,-5,8,10))

Grupa N

Michał Korycki (Ostródzianka) – bilans 1-2 – 3 miejsce

– Dariusz Burger (Granit Strzelin) 1:3 (-6,4,-14,-8)

– Jakub Cembrowacz (Nałęcz Ostroróg) 3:0 (4,8,5)

– Piotr Chmiel (Strzelec Frysztak) 0:3 (-8,-5,-9)

Grupa P

Piotr Kołaciński (Dekorglass Działdowo) bilans 3-0 – 1 miejsce

– Karl Żarski (Warta Kostrzyń) 3:1 (-8,3,11,8)

– Łukasz Bobrowski (KTS Sandomierz) 3:0 (9,13,3)

– Tomasz Fortunko (AZS PWSZ Nysa) 3:0 (7,4,4)

Faza play off o awans do turnieju głównego

Piotr Kołaciński (Dekorglass Działdowo) – Karol Szotek (AZS PWSZ Nysa) 2:3 (9,-10,-8,9,-5)

Adrian Więcek (Ostródzianka) – Adam Woś (UKS 23 Lublin) 1:3 (-11,11,-9,-12)

Sobota

Turniej główny

Eliminacje grupowe

Kobiety

Grupa B

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans 3-1 – miejsce 2 – awans do „16”

– Aneta Olendzka (Notec Inowrocław) 3:1 (8,-9,8,6)

– Joanna Kiedrowska (GKTS Gdańsk) 3:0 (6,10,9)

– Paulina Nowacka (Stella Gniezno) 3:0 (7,2,8)

– Marta Smętek (Chrobry Międzyzdroje) 2:3 (-6,-9,9,4,-8)

Grupa D

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans 1-3 – miejsce 4 w grupie -miejsce 29-32 w turnieju

– Anna Zielińska (Chrobry Międzyzdroje) 2:3 (-9,5,-10,9,-7)

– Magdalena Szczerkowska (SKTS Sochaczew) 1:3 (-4,7,-5,-6)

– Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn) 1:3 (8,-5,-6,-4)

– Katarzyna Palacz (Noteć Inowrocław) 3:1 (-6,9,5,5)

strefa 25-32

– Anna Rusin (AZS Politechnia Sląska Gliwice) 1:3 (4,-7,-5,-3)

Grupa G

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans 3-1 – miejsce 1 – awans do „16”

– Anita Jaworska (Rokita Brzego Dolny) 3:1 (10,-8,10,5)

– Alicja Leśniak (Spóknia Warszawa) 2:3 (5,-6,12,-8,-8)

– Dominika Dąbrowska (AZS PWSiP Łomża) 3:1 (4,6,-8,8)

– Reneta Gumula (Sygnał Lublin) 3;1 (6,-8,5,6)

{AdmirorGallery}karoll27{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

Grupa C

Artur Daniel (Dekorglass Działdowo) bilans 3-1 – miejsce 2 – awans do „16”

– Bogusław Koszyk (Odra Głoska Księginice) 3:1 (7,-9,9,9)

– Jakub Perek (Pogoń Lębork) 3:0 (5,8,8)

– Maciej Nowaliński (AZS PWSZ Nysa) 3:0 (3,8,10)

– Jarosław Tomicki (Silesia Miechowice) 1:3 (8,-10,-5,-5)

Grupa D

Patryk Chojnowski (Ostródzianka) bilans 3-1 – miejsce 3 – miejsce w turnieju 17-24

– Krzysztof Kaczmarek (Dwunastka Wrocław) 3:2 (5,-6,5,-10-,9)

– Jakub Folwarski (Pogoń Siedlce) 3:1 (9,8,-9,3)

– Paweł Fertikowski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:2 (7,-6,-7,7,4)

– Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo) 1:3 (7,-6,-7,-9)

Grupa D

Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo) bilans 3-1- miejsce 2 -awans do „16”

– Krzysztof Kaczmarek (Dwunastka Wrocław) 3:1 (10,-13,7,12)

– Paweł Fertikowski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:3 (-9,3,-7,-4)

– Jakub Folwarski (Pogoń Siedlce) 3:1 (5,2.-11,7)

– Patryk Chojnowski (Ostródzianka) 3:1 (-7,6,7,9)

Grupa G

Karol Szarmach (Ostródzianka) – bilans 1-3 – miejsce 5 – miejsce w turnieju 33-36

– Piotr Chmiel (Strzelec Frysztak) 2:3 (9,10,-9,-7,-11)

– Maciej Pietkiewicz (Hals warszawa) 2:3 (9,-11,10,-8,-9)

– Artur Białek (Gwiazda Bydgoszcz) 1:3 (-10,5,-6,-8)

– Mateusz Gołębiowski (SKS Drzonków) 3:1 (8,6,-5,10)

strefa 33-40

– Alan Woś (UKS 23 Lublin( 3:1 (6,9.-10,7)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x