I WTK Lidzbark Warmiński 2012 – Gospodarze wzięli prawie wszystko

Pierwszy w nowym sezonie Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego w Lidzbarku Warmińskim zdominowali gospodarze – pingpongiści miejscowego LUKS Warmia, którzy wygrali wszystkie kategorie wiekowe z wyjątkiem najmłodszych (żaków) i seniorów, gdzie passę zwycięstw Warmii przerwał Piotr Kołaciński z Dekorglasu Działdowo. W turnieju seniorek nie wystąpiły: Monika Pietkiewicz i Maja Krzewicka (grały w Czechach) i pod ich nieobecność triumfowała Zuzanna Chrulska, czego można było się spodziewać. W Lidzbarku Warmińskim każdy grał na zwije konto, ale była to też próba sił przed rozgrywkami ligowymi.

 

Wyniki

ŻACZKA

1Kawiak Marta MLKS Ostródzianka Ostróda

2 Żukowska Aniela UKS Olimp Kętrzyn

ŻAK

1Klimczewski Jakub niezrzeszony

2 Malinowski Kacper LUKS ABC Żak Pisanica

3. Prostko Jan UKS Konieczki Ełk

4. Woźniak Szymon UKS Tempo 25 Olsztyn

5-6. Predko Wiktor UKS Tempo 25 Olsztyn

Markowski Dominik LUKS ABC Żak Pisanica

7-8. Grzelak Igro LKS Mlexer Elbląg

Malinowski Mikołaj UKS Konieczki Ełk

MŁODZICZKA

1 Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2 Łuszczyńska Joanna MLKS Czarni Olecko

3 Cieśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo

4 Kulinek Alicja UŻKS Spinaker Węgorzewo

5-6. Skilandat Kinga MKS Mrągovia Mrągowo

Kulesza Aleksandra UKS Konieczki Ełk

7-8. Żukowska Aniela UKS Olimp Kętrzyn

Naruszewicz Emilia MLKS Czarni Olecko

9-10. Miezianko Dominika MLKS Czarni Olecko

Kawiak Marta MLKS Ostródzianka Ostróda

MŁODZIK

1 Chrząszcz Wojciech LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2 Michalak Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda

3Kurgan Jakub LUKS ABC Żak Pisanica

4 Markowski Artur LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Predko Gracjan UKS Tempo 25 Olsztyn

Sadowski Patryk UKS Tempo 25 Olsztyn

7-8. Czepło Maciej UKS Ogólniak Nidzica

Żebrowski Jędrzej MLKS Ostródzianka Ostróda

9-12. Prostko Tomasz UKS Konieczki Ełk

Fiedorowicz Damian MLKS Czarni Olecko

Borsukiewicz Filip UKS Konieczki Ełk

Grzelak Dominik LKS Mlexer Elbląg

13-16. Szałaj Daniel UKS Konieczki Ełk

Kuprewicz Kacper UKS Konieczki Ełk

Prostko Jan UKS Konieczki Ełk

Predko Wiktor UKS Tempo 25 Olsztyn

17-20. Kuprewicz Jakub UKS Konieczki Ełk

Klimczewski Jakub niezrzeszony

Malinowski Mikołaj UKS Konieczki Ełk

Woźniak Szymon

KADETKA

1 Ziemkiewicz Wiktoria LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2 Żukowska Paulina LUKS ABC Żak Pisanica

3 Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

4Bibik Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

5-6. Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Kondracka Marika LUKS ABC Żak Pisanica

7-8. Cieśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo

Jeziorowska Oliwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

9-10. Kondracka Dominika LUKS ABC Żak Pisanica

Skilandat Kinga MKS Mrągovia Mrągowo

KADET

1 Urbanowicz Kamil LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2 Petaś Kacper MLKS Ostródzianka Ostróda

3 Barbachowski Jacek UKS Tempo 25 Olsztyn

4 Chojnacki Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

5-6. Kawiak Krystian MLKS Ostródzianka Ostróda

Chrząszcz Wojciech LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

7-8. Stepnowski Kamil UKS Tempo 25 Olsztyn

Biernat Kacper UKS Tempo 25 Olsztyn

9-12. Cudnowski Bartosz LUKS ABC Żak Pisanica

Żebrowski Jędrzej MLKS Ostródzianka Ostróda

Albin Piotr UKS Tempo 25 Olsztyn

Kraszyński Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda

13-16. Markowski Artur LUKS ABC Żak Pisanica

Podobyćko Szymon MLKS Ostródzianka Ostróda

Dyjak Bartosz UKS Tempo 25 Olsztyn

Michalak Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda

17-24. Grzelak Dominik LKS Mlexer Elbląg

Predko Gracjan UKS Tempo 25 Olsztyn

Podobyćko Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda

Kurgan Jakub LUKS ABC Żak Pisanica

Czepło Maciej UKS Ogólniak Nidzica

Sadowski Patryk UKS Tempo 25 Olsztyn

JUNIORKA

1 Mańkiewicz Maja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2 Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

3 Ziemkiewicz Wiktoria LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

4 Żukowska Paulina LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Bibik Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Kondracka Marika LUKS ABC Żak Pisanica

7-8. Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Lewko Joanna UKS Więcki

9-12. Jeziorowska Oliwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Cieśniewska Julia MKS Mrągovia Mrągowo

Kulesza Aneta UKS Konieczki Ełk

JUNIOR

1 Szewczyk Szymon LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2 Bossowski Cezary UKS Tempo 25 Olsztyn

3 Ferenc Piotr UKS Ratusz Giżycko

4 Barbachowski Jacek UKS Tempo 25 Olsztyn

5-6. Jarmołowicz Kamil MLKS Ostródzianka Ostróda

Urbanowicz Kamil LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

7-8. Kawiak Krystian MLKS Ostródzianka Ostróda

Kiciński Mateusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

9-12. Chojnacki Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Stepnowski Kamil UKS Tempo 25 Olsztyn

Albin Piotr UKS Tempo 25 Olsztyn

Bobryk Kondrat LUKS ABC Żak Pisanica

13-16. Chrząszcz Wojciech LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Bojarowicz Jarosław UKS Tempo 25 Olsztyn

Petaś Kacper MLKS Ostródzianka Ostróda

Grzelak Krystian LKS Mlexer Elbląg

17-24. Cudnowski Bartosz LUKS ABC Żak Pisanica

Podobyćko Szymon MLKS Ostródzianka Ostróda

Biernat Kacper UKS Tempo 25 Olsztyn

Branicki Patryk niezrzeszony

Prostko Maciej UKS Konieczki Ełk

Świtalski Jacek LKS Mlexer Elbląg

Sulkowski Karol MLKS Ostródzianka Ostróda

Kraszyński Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda

25. Dyjak Bartosz UKS Tempo 25 Olsztyn

SENIORKA

1 Chrulska Zuzanna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2 Ziemkiewicz Wiktoria LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

3 Mańkiewicz Maja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

4 Górska Ada LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

5-6. Dziwosz Agata LKS Mlexer Elbląg

Bibik Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

7-8. Jeziorowska Oliwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Górecka Dominika LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

SENIOR

1 Kołaciński Piotr Dekorglass Działdowo

2 Garbino Piotr LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

3 Korycki Michal MLKS Ostródzianka

4 Karcz Jacek MLKS Ostródzianka

5-6. Kaproń Łukasz LKS Mlexer Elbląg

Więcek Adrian MLKS Ostródzianka Ostróda

7-8. Szewczyk Szymon LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Bossowski Cezary UKS Tempo 25 Olsztyn

9-12. Grzelak Ryszard LKS Mlexer Elbląg

Ferenc Piotr UKS Ratusz Giżycko

Roman Dawid UKS Ogólniak Nidzica

Paliwoda Zdzisław niezrzeszony

13-16. Gumiński Grzegorz niezrzeszony

Urbanowicz Kamil LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Jeliński Tomasz UKS Ogólniak Nidzica

Libura Tomasz LKS Mlexer Elbląg

17-24. Chrząszcz Wojciech LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Bogdański Karol UKS Ogólniak Nidzica

Barbachowski Jacek UKS Tempo 25 Olsztyn

Kiciński Mateusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Świtalski Jacek LKS Mlexer Elbląg

Grzelak Krystian LKS Mlexer Elbląg

Grzelak Andrzej LKS Mlexer Elbląg

Stepnowski Kamil UKS Tempo 25 Olsztyn

25-27. Busz Grzegorz UKS Ogólniak Nidzica

Bojanowski Krzysztof LKS Mlexer Elbląg

Chojnacki Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

Fot. nadwislanin-kobiety.blogsport,com

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x